Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Січень » 25 » Обіцяного зростання зарплат вчителів на 25% не відбудеться
25.01.2018 (23:35)  

   Обіцяного зростання зарплат вчителів на 25% не відбудеться
Кабінетом Міністрів України оприлюднено текст постанови «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», що була ухвалена 11 січня 2018 року.

Виходячи з тексту документа, посадові оклади педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, підвищаться з 1 січня 2018 року на 10 відсотків.

Міністерству освіти і науки і Міністерству фінансів доручено розглянути питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 року оплати праці інших категорій педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Як відомо, коментуючи ухвалення рішення про зростання заробітних плат учителів з січня 2018 року, прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що в абсолютних цифрах їх показник відтепер становитиме від 6,5 до 8,5 тисяч грн на місяць.

У свою чергу у МОН заявили, що за попередніми підрахунками відомства очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тисяч 600 грн.

Восени 2017 року урядовці обіцяли збільшення заробітних плат освітян на 25%, пише освіта.

"Проект бюджету на 2018 рік – це бюджет зростання. Зокрема, в ньому закладено усі необхідні видатки на реалізацію реформ, на 25% підвищиться заробітна плата вчителів. Ми просунемо усіх вчителів на 1 розряд по тарифній сітці, а також передбачили кошти на надбавку за престижність. Вона може сягати до 30% для тих педагогів, що в межах реформи отримують більше навантаження. Йдеться про вчителів початкової школи, які візьмуть перший клас Нової української школи. Також це стосується вчителів української мови, які навчають дітей з нацменшин – вони отримають більше навантаження для підготовки дітей до навчання більшої кількості предметів українською», – зазначила тоді міністр освіти Лілія Гриневич під час засідання парламентського комітету з питань науки і освіти.

Як відомо, раніше депутати фракції «Батьківщина» домоглися внесення низки позитивних змін до реформи системи освіти. Передусім, мова іде про збереження мережі шкільних закладів і педагогічних працівників, забезпечення фінансування освітніх закладів, гідного рівня заробітної плати освітянам та закриття можливості передачі майна освітніх закладів спільним підприємствам.

«Батьківщина» боролась за те, щоб у відповідний законопроект були включені ключові позиції. По-перше, фракція «Батьківщина» добилась того, щоб не відбулось закриття мережі шкільних закладів і скорочення кількості педагогічних працівників, вчителів і викладачів», – сказала Юлія Тимошенко у кулуарах Верховної Ради України відразу після голосування за Проект Закону про освіту. Правки фракції «Батьківщина» дозволять захистити сільські школи, надавши їм фінансування і підтримку», – наголосила Юлія Тимошенко.

Принциповим для «Батьківщини» було залучення для викладання у школах, середньотехнічних і вищих навчальних закладах «фахівців найкращого інтелектуального рівня» через встановлення гідної заробітної плати.

Теги:  зростання, зарплата, вчитель

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 850 | Додав: Today | Теги: зростання, зарплата, вчитель | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.