Субота, 21.04.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Січень » 26 » Центральна влада руками місцевих депутатів закриватиме важливі соціальні об’єкти, - Михайло Цимбалюк
26.01.2018 (19:40)  

   Центральна влада руками місцевих депутатів закриватиме важливі соціальні об’єкти, - Михайло Цимбалюк
Найбільша небезпека створення об’єднаних територіальних громад у тому, що держава спочатку «кинула кістку» новоствореним ОТГ (пообіцяли додаткове фінансування), а ті, хто не має такого бажання, то цей процес відбудеться примусово.

Про це розповів голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» під час зустрічі у Трускавці з редакторами місцевих засобів масової інформації.

«Прикладом нелегкого процесу децентралізації може бути селище Східниця – її об’єднання гальмує кілька сільських голів, а лише тому, що не всю землю там продали», – розповів Михайло Цимбалюк.

За його словами, в ідеалі об’єднання мало би мати інший характер – добровільний.

"Держава спочатку надала широкі повноваження на місцях, а тепер розуміє, що забагато віддала… У Львові, наприклад, створили бюджет розвитку, а зрештою чиновники у Києві передали на місця витрати на утримання шкіл та лікувальних закладів… Подібна ситуація і в інших містах", - розповів політик.

Як результат, зауважує Михайло Цимбалюк, центральна влада руками місцевих депутатів буде закривати школи, дошкільні заклади, ФАПи, бо не всі місцеві бюджети можуть витримати таке навантаження.

Головний «батьківщинівець» Львівщини наголосив на тому, що ВО «Батьківщина» домагається удосконалення процесу децентралізації, аби вже наступного року прийти до влади і встигнути зупинити закриття соціально важливих об’єктів.

Прес-служба

Теги:  об’єкти, депутатів, Цимбалюк, Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 630 | Додав: Today | Теги: об’єкти, депутатів, Цимбалюк, Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.