Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Лютий » 2 » Нові призначення на Турківщині
02.02.2018 (16:00)

   Нові призначення на Турківщині

ОСВІТЯНИ МАЮТЬ НОВОГО НАЧАЛЬНИКА

Вперше цю посаду обійняла людина з непедагогічною освітою

Наприкінці січня новим начальником відділу освіти Турківської райдержадміністрації призначено Оксану Манюх.

До слова, цю посаду вона обійняла без конкурсу. Згідно існуючого законодавства, державний службовець, що йде з вищої на нижчу посаду, автоматично позбувається цієї процедури. Оксана Михайлівна, як відомо, у свій час працювала заступником голови Турківської РДА і, власне, опікувалася гуманітарною сферою. А до призначення на відповідальну освітянську посаду перебувала в декретній відпустці.

Таким чином, вона стала першою, хто обійняв її, не маючи педагогічної освіти. Хоча самі освітяни кажуть, що вона їй зовсім не потрібна. Тут треба бути добрим економістом, орієнтуватися у законодавстві, а головне - бути успішним менеджером. Адже посада, здебільшого, адміністративна.

Народилася Оксана Михайлівна в селі Ісаї, там закінчила 8-річну школу а десятирічку - у сусідньому селі Ясениця. Після школи навчалася на юридичному відділенні Вишнянського державно-аграрного технікуму потім здобувала економічну освіту у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. З 2001 року по 2013 роки працювала у Турківському управлінні Пенсійного фонду України.


ІГОР ВИШОТРАВКА - ГОЛОВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИК ТУРКІВЩИНИ

26 січня наказом Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, 42-річного Ігоря Вишотравку, головного спеціаліста відділу контролю за використанням та охороною земель у Мостиському, Самбірському, Старосамбірському та Турківському районах, переведено на посаду начальника відділу у Турківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. А перед тим Ігор Степанович пройшов конкурсний відбір на зайняття відповідної посади й здобув перемогу.

Варто наголосити, що в земельній сфері він далеко не новачок. З 1992 по 1999 роки заочно навчався у Львівському сільськогосподарському інституті, де здобув спеціальність землевпорядника. Згодом займав різні посади за фахом. Зокрема був головним спеціалістом Турківського районного відділу земельних ресурсів, головним спеціалістом управлінням з контролю за використанням та охороною земель у Львівській області, завідувачем сектору державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель у Турківському районі, головним спеціалістом відділу оперативного реагування управління з контролю за використанням та охороною земель у Львівській області, головним спеціалістом з контролю за використанням та охороною земель державної інспекції сільського господарства у Львівській області.

Нагадаємо, що його попередниця, на теперішній посаді, Галина Косолович, звільнилася за власним бажанням.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №5,2018

Теги:  Нові, призначення, Турківщині

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1578 | Додав: Admin | Теги: Нові, призначення, Турківщині | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.