Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Лютий » 2 » ОКСАНА МАРИЧ ТА БОГДАН МОСКАЛЬ -ЧЕМПІОНИ РАЙОНУ З ШАШОК
02.02.2018 (14:50)

ОКСАНА МАРИЧ ТА БОГДАН МОСКАЛЬ -ЧЕМПІОНИ РАЙОНУ З ШАШОК

Минулими вихідними - 27-28 січня - у приміщенні Турківської ДЮСШ “Юність" пройшов чемпіонат району з шашок-64, участь у якому взяли 26 спортсменів різних вікових категорій.

Так за підсумками зіграних партій, перше місце серед чоловіків посів турківчанин Богдан Москаль (18 очок з 18 можливих), другим став Ігор Комарницький з Комарників (15 очок), а бронзу здобув житель райцентру Василь Костишак, який набрав 13 очок.

Кращою серед жінок стала Оксана Марич з Боберки (16 очок). За нею розташувались турківчанки Ольга Малетич та Христина Зубрицька, котрі, незважаючи на свій юний вік, виступили нарівні з дорослими суперниками та здобули по 15 очок.

У змаганнях юнаків не було рівних Андрієві Кузю. Другу сходинку п'єдесталу посів Микола Яворський, а на щабель нижче розташувався Роман Бордун. Кращою серед дівчат стала Мар'яна Біян, друге місце здобула Ірина Малетич, а замкнула трійку лідерів Діана Дем'ян. Всі учасники - з м.Турка.

Церемонію нагородження провів завідувач сектору молоді та спорту Турківської РДА Василь Поточний. Він вручив переможцям та призерам змагань дипломи, медалі та грошові премії.

А вже у найближчі вихідні -3-4 лютого, у Турці пройде ще одне шашкове дійство - змагання за програмою XXVII обласних комплексних ігор Львівщини, XI обласні ігри ветеранів спорту та IV спортивні ігри серед людей з інвалідністю. Початок - о 14.45 год. Місце проведення - Турківський НВК (колишня СШ №2).