Субота, 21.04.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Лютий » 5 » Порошенко змінив своє попереднє подання на призначення членів ЦВК
05.02.2018 (20:56)  

   Порошенко змінив своє попереднє подання на призначення членів ЦВК
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії. Глава держави також підписав лист про звільнення з посади членів Центральної виборчої комісії у зв’язку із закінчення терміну і строку їх повноважень.

Зараз ми запускаємо процес оновлення складу ЦВК. Я радий, що нарешті всі фракції, внесли кандидатури, які відповідають всім критеріям. Я їх включив до складу подання», – повідомив Президент.

В свою чергу, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав дуже позитивним подання кандидатур членів ЦВК від Президента, як і передбачено Законом. «Я невідкладно дам доручення, щоб кандидатури членів ЦВК подали на спецперевірку. Нагадаю, що відповідно до законодавства вона триватиме до 15 діб. Це той термін, який ми встигаємо (провести перевірку – ред.) до початку нової сесії», – сказав Андрій Парубій.

Він також додав, що дасть доручення профільному комітету «невідкладно розглянути (подання – ред.), щоб ми вже в лютому вийшли на позитивне рішення оновити ЦВК». Голова Парламенту зауважив, що це рішення є «важливим і для суспільства, і для наших міжнародних партнерів», пише ЗІК.

Нагадаємо, що ще в листопаді посли країн G7 в Україні закликали українську владу до оновлення складу Центральної виборчої комісії – призначення членів ЦВК на 13 посад, термін перебування на яких вичерпано.

Після критики від українських і світових політиків, Порошенко змінив своє попереднє подання і до переліку таки включено кандидатуру від «Батьківщини».

Як відомо, 23 січня президент України передав до Верховної Ради подання про призначення нових членів ЦВК. У ньому були подані кандидатури від усіх фракцій, окрім «Батьківщини».

Від того, як буде сформовано комісію, хто і як рахуватиме голоси на президентських та парламентських виборах, залежить, чи відбудеться в Україні повне перезавантаження влади.

Теги:  членів, попереднє, змінив, своє, подання, порошенко, призначення

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 314 | Додав: Today | Теги: членів, попереднє, змінив, своє, подання, порошенко, призначення | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.