Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Лютий » 6 » У Старосамбірському районі "Свобода" пропонує заборонити торгівлю у неділю
06.02.2018 (13:03)

   У Старосамбірському районі "Свобода" пропонує заборонити торгівлю у неділю

Голова фракції ВО"Свобода" у Старосамбірській районній раді Мирон Пацай повідомив, що фракція планує на наступній сесії районної ради внести проект рішення про заборону торгівлі (окрім аптек, автозаправок та магазинів що торгують хлібом) на території району у недільні та великі релігійні святкові дні.

Ми поцікавилися з цього приводу думкою кількох священників різних конфесій. Загалом, отці висловлювалися практично однаково. Основні тези їхніх міркувань зводилися до того, що вся торгівля є приватним бізнесом, а ми всі, жителі району, християни і повинні дотримуватися заповідей Божих.

Пам'ятай день святий шанувати – третя Божа Заповідь. Погодьтеся, що гріховно виглядає, коли власник іде до церкви молитися і водночас заставляє порушувати Божу заповідь іншого християнина - працювати у неділю.

Очевидно, що грішать обоє, але виглядає, що приватник грішить більше, схиляючи до гріха свого наймита. Свого часу Христос прогнав торговців з Храму Господнього, а сьогодні маємо таке становище, що в часі найбільших християнських свят, Храмових празників маємо навколо церков жваву торгівлю - від цукерок-шариків до образочків-календариків. Очевидно, що можна сподіватися на підтримку цієї ініціативи всім депутатським корпусом. Маємо це започаткувати, можливо звернутися до сусідніх райрад, зрештою така ініціатива не зашкодить, якщо поширити її й по всій державі.

Додамо думку про святкування українцями державних свят. Ганебно виглядає, коли у День Незалежності України, у День Конституції громадяни орють, косять, жнуть.

Йосип Маланяк

prpravda.in.ua

Теги:  заборонити, торгівлю, Старосамбірському, Свобода, пропонує, районі, неділю

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 448 | Додав: Admin | Теги: заборонити, торгівлю, Старосамбірському, Свобода, пропонує, районі, неділю | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Victor   (06.02.2018 20:03)
Ідея тхне юдейським юридизмом: старі юдеї сокотили суботу, а нові юдеї – християни, сокотять неділю. У дійсному християнстві святий день – це день прожитий у Бозі, у преображенні. Після воскресіння Христа людство живе у Царстві Божому і тому кожен день тут святий. Живи по Богу і роби свою справу у Бозі як служіння Богу і ближньому і всяка справа твоя буде во славу Божу, на благо Церкви і на спасіння твоєї душі. «Свобода» мала б говорити про свободу, а тут навпаки – про якусь заборону. Ви ще забороніть лікарям у неділю лікувати.

0
1 Guest   (06.02.2018 13:35)
Застав дурня Богу молитися то він собі лоба розібє. Ця дурна Свобода вже нікого нічим не здивує. Всі розумні патріоти давно вже її залишили. Ще під час Майдану Тягнибок  вдень  кричав на сцені Слава Україні а вечером їхав до Януковича.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.