Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Лютий » 7 » Львів'яни вибороли медалі на національних змаганнях серед спортсменів з інвалідністю
07.02.2018 (01:41)

Львів'яни вибороли медалі на національних змаганнях серед спортсменів з інвалідністю

Нещодавно у селі Яворів, Турківського району на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України пройшли всеукраїнські змагання серед спортсменів з інвалідністю.

У чемпіонаті України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату й вадами зору та у Кубку України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху взяли участь і представники Львівщини.

У чемпіонаті України з біатлону представник Львівщини Василь Кравчук посів 2 місце у спринті та 3 місця у класичній гонці на дистанції 10 кілометрів.

У кубкових змаганнях з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху представники Львівщини показали хороші результати:
Ярослав Гульоватий посів 2,3 та 4 місця.
Арсен Сірвіченко 5,5, і 6 місця.

lvivski.in.ua

Теги:  спортсменів, вибороли, медалі, національних, змаганнях, СЕРЕД, інвалідністю, львів'яни