Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Лютий » 8 » Відбувся круглий стіл із роботодавцями району
08.02.2018 (22:09)  

   Відбувся круглий стіл із роботодавцями району
У четвер, 8 лютого, у приміщенні Турківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл із роботодавцями району за участю інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Миколи Волянського.

Основна увага присутніх була акцентована на тому, що невід’ємним правом кожного громадянина, яке йому гарантує Конституція України, є прийнятна робота та гідна за неї зарплата.

Від величини винагороди залежить сума податку з доходів фізичних осіб – одного з основних джерел наповнення місцевих бюджетів. Роботодавець і найманий працівник повинні чітко знати: тільки офіційне працевлаштування гарантує гідну та забезпечену старість. Особливо це треба враховувати тепер, у період модернізації пенсійної системи.

Під час диспуту запитання - відповіді присутніх роботодавців району цікавили питання стосовно нової квоти на працевлаштування осіб передпенсійного віку, терміни виплати заробітної плати, відповідальність за затримку розрахунку при звільненні, соціальна відпустка матерів, оформлення трудових договорів і ряд інших наболілих питань, на які були дані вичерпні відповіді згідно чинного законодавства.

За словами керівника Турківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Мирослави Павлик, на сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, яка надає послуги із пошуку роботи та підбору персоналу, а також соціальні послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття та здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

"Надзвичайно важливим для сучасного ринку праці Турківщини є створення робочих місць у малому бізнесі. Державна служба зайнятості підтримує безробітних в організації підприємницької діяльності. Попередньо здійснюється навчання безробітних основам ведення бізнесу на спеціалізованих семінарах з підприємництва. Для запровадження власної справи служба зайнятості дає стартовий капітал безробітним, які бажають започаткувати власну справу, здійснюючи одноразово виплату допомоги по безробіттю. Також організовується надання індивідуальних та групових консультацій з ведення власної справи із залученням відповідних компетентних спеціалістів", - наголосила Мирослава Павлик у коментарі для нашого сайту.

Як відомо, Мирослава Павлик є головою постійної комісії з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення Турківської районної ради та очолює депутатську фракцію і районну партійну організацію ВО "Батьківщина".

Теги:  Мирослава Павлик, стіл, району, круглий, роботодавцями

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 495 | Додав: Today | Теги: Мирослава Павлик, стіл, району, круглий, роботодавцями | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.