Середа, 21.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Лютий » 15 » Громадська рада при Турківській РДА прийняла звернення з приводу заборони відкриття залу гральних автоматів
15.02.2018 (16:16)

   Громадська рада при Турківській РДА прийняла звернення з приводу заборони відкриття залу гральних автоматів

14 лютого проведено засідання Громадської ради при Турківській райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, членів Громадської ради та учасників АТО.

Одне з головних питань, яке розглянуто на засіданні – це відкриття в місті Турка залу гральних автоматів. Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький виступив категорично проти того, щоб в місті Турка відкрився даний заклад, про що він відкрито заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Варто зазначити, що у 2014 році майданівці домоглися закриття грального залу, який незаконно функціонував по вул. Міцкевича, поблизу залізничного вокзалу.

«Останнім часом серед населення району розповсюджується інформація про відкриття в центрі міста Турка залу гральних автоматів. Відповідно до Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» забороняється гральний бізнес та участь в азартних іграх. Однак спритні ділки і надалі займаються цим бізнесом, прикриваючись різними назвами», – зазначив під час засідання Олександр Лабецький.

.

Звернення про недопущення відкриття залу гральних автоматів під будь якими вивісками підписали члени Громадської ради, громадські організації «Спілка учасників АТО Турківщини», Громадська організація «Самооборона» та члени 29-ї сотні Майдану.

ЗВЕРНЕННЯ
ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТУРКІВЩИНИ З ПРИВОДУ ЗАБОРОНИ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ

Останнім часом серед населення району розповсюджується інформація про відкриття в центрі міста Турка залу гральних автоматів під вивіскою «Інтернет клуб» чи «Лотерея».

Відповідно до Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» забороняється гральний бізнес та участь в азартних іграх. Однак спритні ділки і надалі займаються цим бізнесом, прикриваючись різними назвами, зокрема “Інтернет клуб”. Люди носять туди гроші з надією як мінімум подвоїти власні кошти, але виходить все навпаки. Раніше, коли гральні автомати були напівмеханічними, була хоч якась ймовірність, що щось там покрутиться не так як завжди і випаде бажана комбінація, а тепер всі вони програмуються. Гральний автомат — це комп’ютер, якого як власник запрограмує так і буде давати чи не давати виграти і працюють вони не на користь гравця, в якого виникає нездоровий фанатизм і бажання відігратись до останньої копійки. Буває і так, що витрачаються останні власні гроші, а інколи і взяті в борг?!!! В будь-якому випадку власник автомату ніколи в мінусі не залишиться.

Гральний бізнес і гральні автомати – це соціальне зло!

Ми, керівники громадських організацій Турківщини, учасники Революції Гідності та АТО публічно виступаємо проти і недопустимо відкриття грального залу в районному центрі під будь-якою вивіскою.

Голова громадської ради при Турківській РДА,
голова товариства «Бойківщина ХХІ ст.»
П.Косачевич
Сотник 29-ї сотні Майдану І.Круц
Заступник голови громадської організації
«Спілка учасників АТО Турківщини»
М.Коноваленко
Голова громадської організації
«Самооборона м.Турка
О.Кулаєв
Голова районної організації
Української спілки ветеранів Афганістану
І.Панцир
Голова громадської організації
«Українська молодь Христові»,
голова Фонду «Милосердя»
М.Калинич
Голова районного товариства
мисливців та рибалок
Б.Михайлик
Заступник голови районної організації
«Громадська хвиля»
М.Квасниця


Турківська РДА

Теги:  відкриття, Турківській, прийняла, Звернення, залу, заборони, Громадська, гральних, приводу, Рада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 974 | Додав: Admin | Теги: відкриття, Турківській, прийняла, Звернення, залу, заборони, Громадська, гральних, приводу, Рада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Victor   (16.02.2018 09:07)
Гра на автоматах – як вибори влади. Можеш подвоїти чи потроїти свої статки, а можеш залишитися з носом – і то розквашеним. Був у Турці гральний бізнес – люди мудрішими не стали. Лідквідували гральний бізнес – люди дурнішими не стали. Хтось вкладає свої статки в гральний бізнес; хтось – в курви; хтось – в алкоголь чи наркотики; хтось – в церкву. А хто не має – той живе просто. У народі кажуть так: «Сказав «А», говори і «Б»». Виступаємо за заборону грального бізнесу в Турці, виступаймо і проти самогоноваріння, нелегальних пилорам, бізнес-влади і т.д. – проти всього, що шкодить суспільству. Забороняти одне, а закривати очі на інше – ознака подвійної моралі.

0
3 АТО   (16.02.2018 09:00)
Один чоловік гео майдану турки підприємець Р М відкриває з автоматами, він ще в партії Воля і в грузинів є, то всьо навпроти міської ради під вивіскою Майдан Турківщини і партії Воля прикриваєся

0
2 Міхо   (16.02.2018 02:08)
А чому нема Майдану Турківщини ?

0
1 Им'я *:(це одному мені таке ввижається???)   (16.02.2018 00:26)
Якого прутня тут стільки "шанованих "організацій борються з тим, що заборонено чинним законодавством???? Може вони ще нам заборонять відьом спалювати в неділю, до богослужіння?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.