Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Лютий » 24 » Викладач української мови і літератури Боринського професiйного лiцею - переможець Всеукраїнського конкурсу
24.02.2018 (12:23)

   Викладач української мови і літератури Боринського професiйного лiцею - переможець Всеукраїнського конкурсу

Четверо вчителів з Львівської області та Львова перемогли у Всеукраїнському конкурсі навчальних матеріалів з різних предметів. Про це повідомляє менеджер проекту «На урок», Стрельніков Мирослав.

Освітній проект «На Урок» започаткував Всеукраїнський конкурс навчальних матеріалів з різних предметів, де суддями та учасниками виступають освітяни, повідомляє varta1.com.ua.

Нещодавно був опублікований січневий список переможців, в якому взяли участь 1553 педагоги, які додали 4246 авторські розробки. Всього за місяць було зроблено 37661 завантаження. Загалом у конкурсі 131 переможець.

Серед переможців є 4 вчителя, які представляють Львівську область.

-Демків Марія Василівна – вчитель музичного мистецтва та художньої культури в Жовківська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів, м. Жовква, Жовківський район, Львівська область. Номінація: Музичне мистецтво, Художня культура.

-Демків Олег Степанович – вчитель фізики, КЗЛОР НРЦ “Злагода”, м. Жовква, Жовківський район, Львівська область. Номінація: Фізика.

-Дзюба Ігор Іванович Львів – вчитель предмета “Захист Вітчизни”, СЗШ №32 м. Львів, Львівська область. Номінація: Захист Вітчизни.

-Пудло Діана Степанiвна – викладач української мови і літератури в Боринському професiйному лiцеї народних промислiв i ремесел, с. Бориня, Турківський район, Львівська область. Номінація: Технології.


Довідка

Конкурс для вчителів

Освітній проект «На Урок» започаткував Всеукраїнський конкурс навчальних матеріалів з різних предметів, де суддями та учасниками виступають освітяни.

Щоб взяти участь у Конкурсі для вчителів, необхідно викласти власні профільні розробки, що стосуються тої чи іншої шкільної дисципліни. Конкурс відбувається на постійній основі. Переможці отримують пам’ятні призи від освітнього проекту «На Урок».

Умови Конкурсу:

  • Конкурс проводиться між вчителями-предметниками, класними керівниками, шкільними психологами та спеціалістами у сфері управління школою.
  • Учасникам необхідно зареєструватися на сайті та додати авторські розробки до розділу бібліотека згідно з умовами публікації.
  • На основі доданих матеріалів формуються рейтинги: загальний та предметний.
  • У Конкурсі беруть участь матеріали, які опубліковані виключно у поточному місяці.
  • Переможці щомісяця визначаються за кількістю скачувань розробок.
  • Три переможці у кожній з номінацій отримують у якості подарунку друковані сертифікати та фірмову атрибутику освітнього проекту «На Урок» (відправка коштом організатора).
  • Незалежно від місця у рейтингу, кожен з учасників отримує офіційний Сертифікат про публікацію на сайті від освітнього проекту «На Урок».

Чим більше корисних матеріалів додано учасником, тим вищі шанси стати лідером місяця. Це прекрасна можливість допомогти колегам-вчителям та отримати за це призи у рамках Всеукраїнського конкурсу навчальних матеріалів.

Теги:  мови, Всеукраїнського, лiцею, Боринського, професiйного, конкурсу, української, Переможець, літератури, Викладач

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 691 | Додав: Admin | Теги: мови, Всеукраїнського, лiцею, Боринського, професiйного, конкурсу, української, Переможець, літератури, Викладач | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.