Середа, 21.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Березень » 3 » Комісія Турківської райдержадміністрації закликала мешканців району використовувати газ в економному режимі
03.03.2018 (13:31)

   Комісія Турківської райдержадміністрації закликала мешканців району використовувати газ в економному режимі

У зв’язку із зниженням тиску в газотранспортній системі України районна комісія закликає мешканців Турківського району зменшити використання газу.

Установам та організаціям району рекомендовано зменшити споживання газу та якщо температура у приміщеннях навчальних закладів становитиме менше 16°C, відділу освіти райдержадміністрації рекомендували призупинити навчальний процес до 7 березня включно.

Окрім того, перший заступник голови райдержадміністрвції Микола Яворський доручив керівникам установ, організацій забезпечити моніторинг температурного режиму об’єктів освіти та соціальної сфери.

Турківська РДА

Теги:  економному, району, використовувати, Турківської, райдержадміністрації, режимі, Мешканців, комісія, закликала

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 637 | Додав: Admin | Теги: економному, району, використовувати, Турківської, райдержадміністрації, режимі, Мешканців, комісія, закликала | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (06.03.2018 09:37)
Олігархічна влада приватизувала газ, як тут, так і в Росії. Жеруться між собою за людські гроші, а людям пропонують зменшити споживання газу, аби тлуста Європа не мерзла. Так колись забирали хліб у своїх, аби чужі жерли. Люди і без цього економлять як можуть, щоб вижити. Найважче любити свого. Свого можна морити холодом, голодом, злиднями – аби чужому було добре, аби його переконати у своїй «порядності»: ми свій народ згноїмо ради вашого блага. Щоб ви всралися зі своєю дурнуватою політикою! Бариги при владі – смерть для народу. Скоро вибори бариг і відповідний процент населення готовий продати за них свій голос. Продаш голос – продаш свою нирку, аби дітей нагодувати! Проголосуєш за бариг – зрадиш свій народ і відправиш своїх дітей на війну за їхні статки та за свої злидні. Коли вони будуть гнити в окопах – бариги з курвами будуть вилежуватися на мальдівських пісках за твої гроші. Тому добре думай над своїм поступком.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.