Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Березень » 22 » 22 березня відбудеться XІX сесія Турківської районної ради VІІ скликання
22.03.2018 (02:26)

   22 березня відбудеться XІX сесія Турківської районної ради VІІ скликання

Відповідно до статей 46 і 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” в четвер 22 березня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради відбудеться XІX сесія Турківської районної ради VІІ скликання.

Порядок денний сесії:

 1. Про причини відсутності депутатів районної ради на ХVІІІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
 2. Звіт голови районної ради про роботу ради у 2017 році.
 3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Турківського району за 2017 рік.
 4. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвиткуТурківського району на 2018 рік.
 5. Про створення лікарської амбулаторії загальної практики сімейноїмедицини на базі поліклінічного відділення Турківської КЦРЛ.
 6. Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення відділів прикордонної служби на території Турківського району на 2018 рік.
 7. Про затвердження комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи вінтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру на території Турківського району на 2018 рік.
 8. Про затвердження Програми сприяння Турківському ВП Самбірського ВП ГУНПу Львівській області в питаннях забезпечення охорони громадського порядку,профілактики правопорушень, законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, безпеки дорожнього руху в Турківського району на 2018 рік.
 9. Про затвердження Програми зайнятості населення Турківського району на2018 – 2020 роки.
 10. Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомогималозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та їх сім’ям у 2018 році.
 11. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільнихпідрозділах навчально-виховних комплексів району на 2018 рік
 12. Інформація прокурора Турківського відділення Самбірської місцевоїпрокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охоронигромадського порядку та результати діяльності на території району.
 13. Про стан утримання доріг в Турківському районі.
 14. Звіт про роботу виконуючого обов’язки головного лікаря Турківської КЦРЛза 2017 рік.
 15. Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.
 16. Про надання відділу освіти Турківської РДА окремих повноважень Турківської районної ради як засновника закладів освіти.
 17. Про припинення комунального закладу “Турківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Турківської районної ради Львівської області”.
 18. Про затвердження Положення Турківського районного народного дому”Просвіта”.
 19. Про передачу в оренду майна районної комунальної власності.
 20. Про передачу в оренду майна районної комунальної власності.
 21. Про приватизацію способом викупу нежитлової будівлі за адресою: м.Турка, вул.Травнева, буд.98 б-1.
 22. Про надання згоди на списання об’єкта нерухомого майна районної комунальної власності – будівлі колишньої дезкамери Верхньовисоцької сільської лікарської амбулаторії.
 23. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Турківського району за 2017 рік.
 24. Про внесення змін до районного бюджету Турківського району на 2018 рік.
 25. Про розподіл вільних залишків коштів освітньої субвенції з державного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.
 26. Про розподіл коштів медичної субвенції з обласного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.
 27. Про розподіл вільних залишків коштів медичної субвенції з державного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.
 28. Про розподіл вільних залишків коштів додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з урахуванням закладів освіти та охорони здоров’я Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.
 29. Про уточнення залишків коштів субвенції з державного бюджету наздійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій та залишків районного бюджету на співфінансування, які склалися станом на 01.01.2018 року.
 30. Про розподіл вільних залишків коштів районного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.
 31. Про встановлення надбавки за вислугу років голові Турківської районної ради Лозюку В.О.
 32. Про надання згоди на відкриття додаткових ставок Турківській ДЮСШ ”Юність”.
 33. Про внесення змін до рішення Турківської районної ради No 333 від16.11.2017 року “Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Явора Явірської сільської ради Турківського району Львівської області”.
 34. Про внесення змін до рішення Турківської районної ради No 335 від 16.11.2017 року “Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Мала Волосянка Явірської сільської ради Турківського району Львівської області”.
 35. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Бітлянської сільської ради Турківського району Львівської області, площею 12,3764 гектари.
 36. Про звернення до Прем’єр-міністра України, голови Національної комісії,що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг щодо скасування плати за підключення до електромереж і зниження тарифу на електроенергію.
 37. Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо перерахування пенсій ветеранам і пенсіонерам військової служби та органів внутрішніх справ.
 38. Про використання революційного прапора ОУН на території Турківського району.
 39. Про депутатський запит депутата Турківської районної ради А.Перога.
 40. Різне.

Турківська районна рада

Теги:  сесія, ради, скликання, березня, ВІДБУДЕТЬСЯ, районної, Турківської

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 761 | Додав: Admin | Теги: сесія, ради, скликання, березня, ВІДБУДЕТЬСЯ, районної, Турківської | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.