Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Березень » 29 » Старт проекту «Транскордонне партнерство – це можливість для регіонального розвитку»
29.03.2018 (17:32)

   Старт проекту «Транскордонне партнерство – це можливість для регіонального розвитку»

28.03.2018 року в Устриках Дольних було офіційно підписано договір про співфінансування проекту: "Транскордонне партнерство - це можливість для регіонального розвитку“, співфінансоване Програмою транскордонного співробітництва "Польща,Білорусь, Україна".

У рамках проекту, який буде реалізовувати Повіт Біщадський у партнерстві з Турківською районною радою, відновлюватимуться прикордонні дороги на польській стороні, створять комунікаційні туристичні маршрути, що дозволить поліпшити доступ до Повіту.

У церемонії взяли участь, зокрема, заступник міністра розвитку Адам Хамрищак, Підкарпатський Воєвода Лючина Подгаліч, член Правління Підкарпатського воєводства Петро Пілч та представники бенефіціарів на чолі з Бещадським старостою, а також численні запрошені гості. Вартість проекту перевищує 2 мільйони євро.

Українську делегацію очолював голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк та голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька.

Заходи проекту:

1. Управління проектом

2. Реконструкція повітових доріг з польського боку

3. Розвиток транскордонного партнерства

 • міжнародна конференція (Бещадський повіт)
 • створення стратегії розвитку (Бещадський повіт, Турківська районна рада) та як додатків до неї:
  техніко-економічних обгрунтувань для ремонту доріг:
  • С 141908 Бориня - Боберка – 26.8 км
  • С 141901 Либохора – Верхнє Висоцьке -10.7 км,
  • С 141904 Турка – Ільник -13.7 км,
  • О 141902 Турка - Східниця – 27.1 км,
  • С 141912 Верхній Турів – Нижнє – 7.9 км,
  • С 141944 Turka – Нижня Яблунька - 5.7 км,
  • С 141902 Нижнє Висоцьке – Багнувате – 11.9 км,
  • С 141936 Нижнє Гусине – Верхнє Гусине -7.5 км,
  • С 141937 Нижнє Гусине – Кривка – 4.4 км,
  • С 141903 Нижнє Висоцьке - Карпатське – 15.3 км
 • трьох проектів туристичних маршрутів з українського боку

4. Промоція

 • промоційні гаджети (Бещадський повіт, Турківська районна рада)
 • фільм (Бещадський повіт, Турківська районна рада)
 • статті про проект (Бещадський повіт)
 • прес-конференції (Бещадський повіт) і підсумкова конференція на території Турківського району (Турківська районна рада)
 • Дні Добросусідства у Боберці (Турківська районна рада)
 • навчання з безпеки дорожнього руху та надання першої допомоги для школярів (Бещадський повіт, Турківська районна рада)
Теги:  проекту, Можливість, розвитку», регіонального, «Транскордонне, партнерство, Старт

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 893 | Додав: Admin | Теги: проекту, Можливість, розвитку», регіонального, «Транскордонне, партнерство, Старт | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 7
0
7 ZOHAN   (01.04.2018 16:35)
Якщо взяти до уваги кількість переглядів і кількість коментарів то ідіотами можна вважати тих хто не коментує, оскільки навіть найтупіша висловлена думка означає зацікавленість життям суспільства і можливими перспективами.

0
6 Victor   (30.03.2018 20:06)
Напевно, коли планують якусь роботу, то спочатку зявляються «папірці» із стратегією та техніко-економічними обгрунтуваннями, а вже потім все втілюють в ділі. Час покаже для чого ці папірці. Але якось дивно мало би виглядати транскордонне партнерство без реконструкції наших доріг. Щодо влади, то «нечего на зеркало пенять, коли рожа крива». Як кажуть у народі: «Поважайте свого начальника! Адже ви бачите перед собою тільки одного ідіота, а він – цілу групу!»

«Плюс на мінус завжди дає мінус. Бесіда мудреця з ідіотом завжди закінчується розмовою двох ідіотів».

0
5 Василь   (30.03.2018 17:27)
І коли вже люди навчаться читати то що написано, а не те що вони хотілиби щоб було написано? Де там є про ремонт наших доріг хоч слово? Технікоекономічне обгрунтування це не ремонт а папірець, з яким можна сходити по всім відомому адресу. Тіштеся папірцю та кіну ідійоти, маєте таку владу яку вибрали.

0
4 Victor   (30.03.2018 08:24)
Логіка управління, яка випливає із самої назви проекту, підказує, що виділені кошти повинні йти на відновлення прикордонних доріг з обох боків і аж ніяк не на ремонти комунальних доріг населених пунктів. В третьому пункті вказано, які дороги повинні бути відремонтовані: Бориня – Боберка; Либохора – В. Висоцьке і т .д., і ні слова про те, що в цих населених пунктах повинні робити якісь окремі дороги з тротуарами до автовокзалу, лікарні, будинку культури чи будь-якого іншого громадського закладу. Щодо втраченого містом мільойнчика і перенаправлення його в якісь інші місця, то він всеодно повернеться до району, оскільки район дотаційний, – хоча б на ті самі вказані дороги. Виділити його на комунальні дороги міста, як зазначав мер – повна розбіжність із самим духом проекту. На мою думку, райрада поступила розумно, по-хазяйському. Якби так само взялися придбати для міста сміттєвоз, то не було б зараз дурних рейвахів і люди б лягали спокійно спати, вставали і мирно йшли виконувати на робочих місцях свої обов’язки. Те, про що говорилося кілька років тому, повністю знехтуване. А робилося акцент на тому, щоб всі гілки влади працювали на благо народу разом, спільно виконуючи те, на що обирав їх народ, а також радилися з громадою не узурпуючи владу. Нажаль все похерено і крім чвар та пошуків винних нічого не видно. Особисті амбіції поховали під собою не одну революцію, заливши людською кров’ю владні крісла на людських кістках. Громада була потрібна, аби прийти до влади, а потім автоматично вступає в дію вічний закон: «Я – начальник, ти – дурак».

0
3 АТО   (29.03.2018 21:51)
Для особливо обдарованих написано реконструкція повітових доріг з польської сторони. Де в районі з української сторони? Ніде. Поляки в себе дороги побудують. А украінці свої гроші по дерибанить на п’янки (конференції) і купа папірців непотрібних

0
2 Victor   (29.03.2018 20:53)
Коли дискутували про цей проект, то якось дивно було чути, що мільйон євриків мав піти на міські дороги. А ось тут видно, що ремонт доріг буде проводитися по району. Плюс три туристичні маршрути з нашого боку. Але не зробіть так, як зробили декотрі чиновники, коли їм виділили гроші для туристичних веломаршрутів Карпатами. Гроші поділили, а пастухам дали по літрині, то вони маркіровки зробили так, що коли ведмідь ішов цим маршрутом, то пивукручував собі ноги і обдер на боках всю шерсть. Велосипедисти заїхали в такі хащі, що ледь вилізли. А відповідальні за цю справу облизували масні пальці і тішилися з вар’ятів.

0
1 ATO   (29.03.2018 18:21)
де мільйон євро на міські дороги?
Якщо офіційно підписали угоду між поляками і Україною, тото значиться що міська рада вже не буде мати мільйона євро на свої дороги, що всі дороги будуть будуватися в Польщі і Старому Самборі. Продали нас з потрохами

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.