Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Квітень » 1 » На ремонт доріг Карпатського регіону скерують понад 2 мільярди гривень.
01.04.2018 (20:07)

   На ремонт доріг Карпатського регіону скерують понад 2 мільярди гривень.

Про це в Івано-Франківську на спільному виїзному засіданні комітетів Верховної Ради України "Розвиток транспортної інфраструктури Карпатського регіону України як ключова умова його соціально-економічного зростання" заявив керівник державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Цього року на ремонт доріг державного значення з бюджету України скерують 18 мільярдів гривень. Зокрема, 2 млрд 124 млн гривень будуть скеровані на ремонт доріг у чотирьох областях Карпатського регіону", - сказав Новак.

Він зауважив, що в Івано-Франківську область на ремонт державних доріг скерують 356 мільйонів гривень, у Закарпатську область - 446 мільйонів гривень, у Чернівецьку область - 507 мільйонів гривень і у Львівську - 815 мільйонів гривень.

Славомір Новак зауважив, що більше мільярда гривень карпатські регіони отримають на ремонт доріг місцевого значення.

Окрім цих коштів, на ремонт доріг Карпатського регіону скерують кредитні кошти від урядів Польщі та Угорщини. Переважно, завдяки цим коштам проведуть розбудову дорожньої інфраструктури прикордонних областей.

За польський кредит у сумі 68 мільйонів євро планують капітально відремонтувати 144 кілометри доріг до кордону з Польщею. Роботи планують розпочати цього року.

У межах кредиту Угорщини у сумі 50 мільйонів євро відремонтують закарпатські дороги.

Новак зауважив, що з угорською стороною є певні непорозуміння, а тому тривають перемовини щодо реалізації цього фінансування.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка на спільному виїзному засіданні комітетів Верховної Ради України "Розвиток транспортної інфраструктури Карпатського регіону України як ключова умова його соціально-економічного зростання" в Івано-Франківську заявив, що тільки на Львівщині в гірських районах необхідно відремонтувати більше 1 700 кілометрів доріг. Серед найгірших за станом він назвав дороги Турка - Східниця, Самбір - Борислав.


PS Олександр Лабецький в ФБ повідомив, що в списку доріг є ряд доріг Турківського району, зокрема: Турка-Східниця, Тисовець-Сянки, Бориня-Боберка, Турка-Лопушанка...

Теги:  гривень., регіону, скерують, понад, ремонт, доріг, мільярди, Карпатського

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 789 | Додав: Admin | Теги: гривень., регіону, скерують, понад, ремонт, доріг, мільярди, Карпатського | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
0
3 Victor   (04.04.2018 21:25)
Про «мільйончик» сказано в загальному. А от відносно того, що цей «мільйончик» мав іти на міські дороги, замість прикорднних доріг, то погодьтеся, п. Житель, воно виглядає як чиста афера. Під соусом транскордонного співробітництва міська рада прагне отримати мільйон євро для шести кілометрів комунальних доріг!!! А в той час поляки за виділені їм кошти будуть ремонтувати прикордонні дороги згідно Програми Польща-Білорусь-Ураїна. У Європі, напевно, бачать різницю між пальцем і людським важливим органом. Щодо польоту в космос, коштів для Карпатського регіону і втраченого «мільйончика», то приведу Вам слова Йосиповича із його Звіту: «м.Турка не отримає цих грошей, бо від цього виграють усі. Область виграє, бо віддає гроші тим, кому захоче, забравши у неугодних; районна рада підпише договір і всі протоколи полякам, бо їй за це область виділить якесь фінансування на район...». Як думаєте, є зв’язок?

0
4 ZOHAN   (06.04.2018 23:09)
слова вирвані з контексту не варті уваги... і не потрібно маніпулювати... якщо 99% не читали звіту , це не означає що не читали всі. І правильно прагне МР , бо районними дорогами завідує РР і РДА а міську дорогу розбиває не тільки населення міста.

0
2 Житель м. Турка   (04.04.2018 00:14)
Пане Вікторе, з усьої поваги до Вас хочу Вам лише зауважити наступне.Неотриманий містом мільйон євро з спільної українсько- польської програми, має рівно таке саме відношення до тих цифр які ніби то планують виділити на дороги Карпатського регіону, як Ви до польоту в Космос. Це все одно що порівнювати палець, з не менш важливим органом людини.

0
1 Victor   (02.04.2018 08:20)
Ось вам і мільойнчик євро. Тут онаніми кидали в мене коментарями, мов камінням, але дана стаття підтверджує хід правильної думки. Якщо заплановано розвиток, то і заплановано відновлення «дорожньої інфраструктури прикордонних областей». А п.Кіперман хай постоїть збоку і нервово покурює. Думаю, що бойки годні і самі дороги відновити; і ліс насадити; і культуру підняти; і здоровий спосіб життя розпочати; і якісь ремесла відновити; і про екологію потурбуватися... і з цього всього щось мати, – головне все нормально спланувати і не танцювати під маскальску балалайку і жидівські цимбали. А щодо міських доріг, то поцікавтеся, будь ласка, у інших мерів, як вони вирішують дані проблеми і спробуйте втілити це у місті. Та найголовніше, невтомлюся наголошувати, співпрацюйте разом і допомагайте один одному, бо від того буде людям велика користь.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.