Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Квітень » 3 » Медична реформа на Турківщині «буксує» ... (відео)
03.04.2018 (22:33)

   Медична реформа на Турківщині «буксує» ... (відео)

Відремонтованих амбулаторій та 2000 пацієнтів недостатньо аби молоді та перспективні сімейні лікарі захотіли працювати у віддаленому населеному пункті.

Зовсім не готові до нової медичної реформи у селах.

І хоча з понеділка стартує кампанія "Обери свого лікаря" , вибирати нема з кого. Тільки на Львівщині бракує 400 сімейних лікарів.

Селяни б'ють на сполох адже без медика першої ланки вони не зможуть отримати направлення до вузького спеціаліста. Доведеться щоразу їздити в район...

Який стан готовності сіл Турківщини до медичної реформи? Задовільний чи передінфарктний?

1zahid.com

Теги:  реформа, Медична, Турківщині, «буксує»

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1993 | Додав: Admin | Теги: реформа, Медична, Турківщині, «буксує» | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 17
0
16 Victor   (13.04.2018 08:26)
«...лише великі потрясіння змушували людей робити технологічні ривки».

Так, і це не обговорюється, але при цьому не відбувалися ривки морально-духовного розвитку. Злізти з дерева і замінити кам’яну сокиру на комп’ютер, ще не означає встигнути за цим з еволюцією моралі. Колись древній дикун тішився блискучим камінчикам, теплій затишній печері, достатком їжі, гостротою кремнієвої сокири та списа, вагою довбні; сьогоднішній дикун тішиться грошам, палацу та довжині ядерної ракети. В моралі не відбулося жодних змін: полювати, воювати за теритоію, красти, брехати і приносити богу-пню непотрібні жертви. Колись у нас тут вже точилася дискусія про майбутній штучний інтелект, кіборгів, андроїдів і т.д., але всі вони будуть мати в собі запрограмовану мораль звичайного дикуна, списану з його мозку, оскільки списати інакшу мораль буде в нікого.

«...наявність безвихідної ситуації змушує соціум вмикати мозок усіх...».

Вмикати мозок змушує людину будь-яка ситуація, проблема в тому, що в більшості вона направляє його дію не в тому напрямку, оскільки їй невідома ціль її короткочасного земного життя, яке формує її життя у вічності, про яке вона, нажаль, немає жодного досвіду. Нічого не змінив у людині всесвтній потоп, смерть у пустелі, завоювання та втрата нових територій, мирні розбудовування та воєнні руйнування... Людина, як і в печерному віці, далі обирає собі в поводирі ідіота-диктатора і чекає від нього регулярного наповнення свого шлунку. Ось у чому проблема. Вихід з цього є, це реорганізація освіти, яка сьогодні не виконує своєї функції і людина купу років вимушена витрачати час, сили на вивчення та запам’ятовування лишньої інформації. Це інформаційний баласт, який заваджає відкрити у собі різні дарування й активно розвивати їх у житті. Дар невід’ємний від моралі. З пониженням рівня моралі – дар затухає. З повишенням, навпаки – розвивається. В цьому може пересвідчитися будь-яка людина, навіть нібито бездарна. Щодо Вашого відношення до пенсіонерів, то тут нічого не змінилося з печерного віку.

0
17 ZOHAN   (13.04.2018 19:50)
Ви безперечно праві , але ви забуваєте що в піраміді потреб , духовні потреби знаходяттся після матеріальних. І я взагалі не проти пенсіонерів. Це був лиш меленький експеримент який нажаль підтвердив моі догадки. 1700 переглядів і лиш 3 людей обговорюють. Я вже висловив настільки дику ідею що на мене мало би политися тонни г...на. Але ні. Всім побарабану. Люди настільки абстраговані від всього що ніяка сила нездатна іх повернути в реальність. Всім все по барабану , але лиш до того моменту поки не торкнеться іх якась проблема. Тому про мораль якось не доводиться думати.

0
14 Victor   (12.04.2018 21:44)
Почну з того, що розум не в роках, а в голові, а мудрість – в багаторічному досвіді, просякнутому відповідною мораллю. Ми маємо біблійну історію, історію державну та світову, древню, новітню та сучасну. Тут можна побачити та проаналізувати будь-який тип правителя, чиновника, священика, а також будь який державний чи церковний інститут. Молодих і старих людей, котрі діяли та вчили в рамках не тільки своєї освіти, життєвого досвіду, а й своєї моралі. Бачимо молодих полководців, правителів, церковників і їхні величні чи ганебні діла. Бачимо таких самих, але виповнених літами. І намає тут якоїсь однозначної відповіді, оскільки будь-яка вікова категорія визначається лишень за рівнем моралі.

Зазвичай завжди старі нарікали на молодь, а молодь нарікала на старих. Старі ремствували на відсутність моралі у молоді, а молодь ремствувала на відсутність розуму у старих. Між молодими і старими втрачений духовний зв’язок через намагання домінувати одного над іншим. Нерозуміння ситуації, самої природи вікової різниці, породжує конфлікт світоглядів. Старий завжди бачить не так як молодий і не має бажання повернутися, згадати рівень мислення у своїх молодих роках, а пре як баран. Молодий не може піднятися до рівня мислення старого, бо йому завжди бракує якогось відносного життєвого досвіду і теж пре як баран. В результаті один одного страшать бідою. Біда ще нікого не виправила: не додала знань, моралі і досвіду, оскіли для людини це зовнішній чинник, який навпаки робить її більш жорсткою, немилосердною, категоричною.

Людина втратила зв’язок з образом Божим, з божественною енергією, закладеною в її природу її Творцем. Вона контитується лишень тілесним та душевним емпіричним досвідом і з цього виводить свою мораль, залишену божественного наповнення. Таку мораль називають подвійною. Бажання покарання ближнього за відповідні проступки і бажання помилування себе за такі ж самі проступки – це подвійна мораль. Можна називати пенсіонерів непотрібним баластом доти, доки сам не станеш пенсіонером. А тут вже народиться інша філософія, яка буде бачити молодь непотрібним баластом і сипати на її голови маразматичні прокльони. Цінність людини виростає там, де поєднані розум, мудрість і мораль в одне ціле. Тоді присутня гармонія відносин в середині себе, зі своїм ближнім, з довкіллям і зі своїм Творцем. Це апогей життя, вершина, Голгофа, на якій помирає стара людина й народжується нова, котра будує на землі Царство Боже, ворота до Царства Небесного. Саме в такому світлі й починаються будь-які реформи, зміни, а все, що поза тим – здіймання хвиль на поверхні моря, на дні якого завжди спокій і темрява, недосяжна для сонячного проміння.

0
15 ZOHAN   (13.04.2018 02:09)
Істинно глаголите.Але не забувайте що багаторічний досвід роботи з молотом , косою, ножівкою чи різного роду "палками" зовсім не потрібен при наявності новітньоі компютеризованоі техніки. І молодому не потрібно прожити до старості щоби навчитися мислити , бо як ви написали , розум не в роках.І якщо проаналізувати історію то лише великі потрясіння змушували людей робити технологічні ривки.Оскільки лише наявність безвихідноі ситуаціі змушує соціум вмикати мозок усіх а не окремих осіб.І якраз зовнішні чинники впливають на розвиток суспільства в цілому і окремих людей також.Бо така штука як мораль це справа персональна і визначається життєвими принципами окремої особи.
А про втрачений зв'язок. То його у 90% всього населення не було і не буде . Бо вкрав і помолився чи навпаки то не є звязок з богом.тай творець якщо так по суті розібратися не проти таких жертвоприношень.
Іпенсіонери є справді баластом , не тільки фінансовим а й політичним і економічним. І найперше що би я зробив прийшовши до влади , це позбавив би права голосу всіх громадян що досягають віку 60 років.

0
11 ZOHAN   (12.04.2018 12:09)
Лише одиниці з усіх пенсіонерів Украіни мають якийсь важливий досвід. Решта сіра маса. Якщо ви не в курсі то 30 річні експерти якраз і є дітьми тих ще радянських ублюдків що зберігають всіма методами корупційну систему. І якщо чесно , я не бачу в Украіни майбутнього поки не відбудеться повномасштабна громадянська війна. Бо допоки біда не торкнеться кожного громадянина то ніяка революція не змінить нічого, оскільки 90 % населення постійно живе десь у паралельному світі, вважаючи що раз у 4-5 років проголосують і все буде добре. Або раз вийдуть на майдан покричать і теж все хтось зробить за них. А ще 80 % населення чомусь вважає що держава ім щось винна. А 40 % праціників отримують зарплату в конвертах і не платять податок. І ніякі реформи навіть за 50 років нічого не змінить , бо наші пенсіонери і наступне після них покоління мають занадто великий нічим не обгрунтований авторитет. А сучасна молодь притакій побудованій освіті, тими ж пенсіонерами настільки тупа , немає сил слухати іх. Тому я вважаю що нашу краіну треба почистити від всякого бидла і тупого населення .

0
12 Admin   (12.04.2018 13:06)
Ого..  Це вже справжній ейджизм з замашками великого фюрера. Будьте обережні з такими висловлюваннями. Рекомендую ще раз перечитати це  http://turka-ua.net/news/2011-07-19-504

Щодо 30-літніх "експертів" хочу зауважити: вони не знають і не хочуть знати історію. Вони відверто наплювали на те , що їм , нібито, хтось хотів привити в дитинстві. І мораль у них абсолютно відмінна від тої, про яку Ви пишете. 
Ви знову намагаєтеся шукати винних, замість того, щоб пропонувати нові прогресивні ідеї і втілювати їх в життя. 
Здоровий нігілізм - загалом позитивне явище. Але , коли його ставлять над здоровим глуздом, нічого хорошого очікувати не слід.

0
13 ZOHAN   (12.04.2018 18:58)
Я звичайно вибачаюся якщо мої слова когось дуже сильно образили... І мені насправді дуже шкода тих людей, що несвідомо піддаються маніпуляціям ,  небажаючи , чи не можучи проаналізувати подану їм інформацію...І я теж маю надію що з часом можливо люди почнуть просіювати ці тонни бруду і знаходити в них крупинки істини, але є величезний ризик, що цей процес затягнеться на довгі десятиліття... Як приклад можу навести N-их "Майданівців", кілька разів поранених на майдані, при боротьбі з корупційною антинародною владою, що прийшли до влади на крові побратимів, і в перші місяці перебування на посадах умудрилися "зекономити" бюджетні гроші, виділені на ремонт держустанов, в свою кишеню..А деякі правозахисники, що також на даний момент покращили своє матеріальне становище, просто відмовилися від наданих документів що доказували наявність злочину, оскільки вони всі друзі яких обєднав майдан...
Тому виходячи з даної ситуації я і висловив таку думку, оскільки як на мене саме такі заходи пришвидшать розвиток країни і очистять від всякого роду паскудників...
Я навіть не спорю що це звучить дико і по нелюдськи, але я всетаки осмілився висловити думку , яку ганяє в голові велика кількість освідченого населення...

0
4 Admin   (05.04.2018 23:35)
Гадаю, не варто тут сильно критикувати турківських медиків. Адже це не вони придумали цю дебільну реформу. Це безчинство має свого конкретного автора. Це Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров'я України, лікар-радіолог, американка українського походження, яка чомусь вирішила , що розуміється , крім радіології, на чомусь ще.

Не може створити хорошу програму реформ людина, яка не знає наших українських реалій. Вона не знає стану справ в первинній ланці, не прожила бодай якийсь тривалий час в нашому селі, та , напевно, не здогадується , що є такі села, де досить проблематично скористатися інтернетом чи мобільним зв'язком, а стаціонарний телефон є лише у сільській раді в сусідньому селі.

Не лише про віддалені гірські села я тут кажу. Минулого року мені довелося працювати на Харківщині. Не повірите.. там є такі села , де немає телефону, немає магазину, аптеки, ФАПу, і т.д , мобільний працює в якійсь певній точці ("біля лисого Миколи"), а якщо випаде дощ , то немає й дороги. В такому селі взагалі нічого немає. Уявіть собі, як воно в такому селі літній людині захворіти. І це при тому , що п.Супрун , фактично, "хоронить" службу швидкої допомоги.

Реформа імені Уляни Супрун - це геноцид українського народу.
Вона, звичайно, скоро втече в Америку...  А хто ТУТ буде розгрібати все , що вона натворила ?

0
5 ZOHAN   (06.04.2018 23:16)
Все правильно... пенсіонери вимруть , всі немічні одразу за ними, а ті що залишаться жити наберуться злості і все-таки почнуть те що так довго назріває...

0
6 Admin   (08.04.2018 20:06)
Для  пенсіонерів придумали не менш дебільну пенсійну реформу. Основне завдання цієї псевдореформи - зменшення кількості пенсіонерів. Ті , що є - вимруть, а майбутні пенсіонери не доживуть до пенсії, адже на протязі 10 років від них постійно будуть "відсовувати" пенсійний вік.

Сумновідомий міністр соціальної політики Андрій Рева  сказав, що українці забагато їдять... Тому і живуть гірше від європейців... Дурдом...

0
7 ZOHAN   (09.04.2018 01:14)
Все привильно...сучасні пенсіонери непотрібний баласт :
1 ) все життя в комуністичному СССР(йими ідеями і живуть).
2 ) вони ж основна опора агресора(згадайте крим , лднр )
3 ) вони ж голосують за гречку...
4 ) вони ж займають вакансії у бюджетному секторі і отримують зарплатню і пенсію           одночасно.
Так що є лиш 2 варіанти:
1 ) різко рідвищити розміри пенсій , що нереально при такому рівні відтоку працезнатного населення за межі країни
2 ) різко скоротити кількість пенсіонерів, що ми і спостерігаємо...

0
8 Admin   (09.04.2018 10:21)
Саме так, на жаль...  Вони їх вважають баластом. Хоча саме ці люди збудували все те , що ми зараз маємо. Саме цих людей вважав баластом фюрер третього рейху і гнобив їх в концтаборах. 

Їм потрібна сіра маса , яка не має життєвого досвіду , не має своєї власної думки, якою легко маніпулювати. Цій масі можна "впарювати" вже "пережовану" інформацію і вони її покірно проковтнуть. Вони покірно підуть за крикливим лідером і з молодечим запалом почнуть громити все , на що вкаже біснуватий лідер. Бараняча технологія...

Парламент, як представницький орган, є відображенням всього соціуму. Погляньте на сучасний дуже омолоджений парламент і порівняйте з першим парламентом незалежної України. За середнім рівнем IQ сучасний парламент навіть близько не наближається до того першого , який заклав підвалини сучасної України, якими ми дотепер користуємося.

0
9 ZOHAN   (11.04.2018 05:25)
Тобто ви вважаєте пенсіонерів носіями надзвичайно важливого досвіду?Можливо у розвинених країнах так і є, але не на пост радянському просторі...їх одиниці. А решта і є сірою масою що вбивала в голови своїх дітей і онуків радянські стереотипи...

0
10 Admin   (11.04.2018 14:20)
Цитата
Тобто ви вважаєте пенсіонерів носіями надзвичайно важливого досвіду?

І не тільки я так вважаю... Тисячі років тому , ще в зачатках цивілізації існували ради старійшин. Саме вони, користуючись своїм великим життєвим досвідом, могли приймати правильні рішення в управлінні спільнотою.

Согодні вже маємо повноцінне покоління 30-літніх повністю вільних від радянських стереотипів. А які стереотипи у них зараз? Де якісна нерадянська концепція розвитку країни, яка дозволила би тут збудувати Рай на землі ?

Нерідко доводиться по ТВ слухати 30-літніх "експертів", які розказують мені як це було в радянські часи. Повірте, без сміху це слухати неможливо.

Майже всі пострадянські країни , та країни колишнього, так званого, "соціалістичного табору" вже якось "вигребли" і будують успішні країни.
А у нас завжди хтось заважає (пенсіонери, рука москви, старі стереотипи...). А ми білі і пухнасті і найкращі в світі biggrin

Є така приказка : "Поганому танцюристу я... заважають" biggrin

0
3 Victor   (04.04.2018 22:16)
Нема бази – нема реформи, але є профанація і бардак, в якому завжди страждає проста людина. Почати реформу при відсутності кадрів – чисте блюзнірство. Але дехто з докторів переконує, що намальований вовк набагато страшніший від живого. Поживемо – побачимо.

0
2 бойківська правда   (04.04.2018 18:02)
Депутати проти москаля проголосували, а він далі продає посади за 3000 євро. завалили медицину повністю

0
1 Іван   (04.04.2018 16:00)
Коли  всі  лікуються  у  Львові.Посади  тупо  продаються  за великі гроші.У Турці хіба є  медицина?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.