Понеділок, 19.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Квітень » 5 » Звіт про діяльність фракції ВО «Батьківщина» у Турківській районній раді
05.04.2018 (11:26)  

   Звіт про діяльність фракції ВО «Батьківщина» у Турківській районній раді
У своїй депутатській діяльності фракція «ВО «Батьківщина» у Турківській районній раді керується Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», регламентом Турківської районної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів районної ради.

Депутатська фракція ВО «Батьківщина» в районній раді нараховує 6 депутатів - Лозюк В. О. – голова районної ради, Богайчик Р. І., Манюх Б. І., Копитчак В. Ю., Яворська Н. М. і я, керівник фракції. У 2017 році Лозюк В.О. припинив своє членство в партії, але у фракції ми працюємо спільно. Працювати на керівній посаді і бути членом опозиційної партії непросто. Ми ведемо розумний діалог на засіданнях комісій, президіях районної ради.

Районну раду очолює Лозюк В.О., який став депутатом за списком від ВО «Батьківщина», окремий звіт про діяльність ним на цій посаді вже було опубліковано у газеті «Бойківщина» та прозвітовано і затверджено на сесії районної ради 22 березня цього року. Практика проведення спільних засідань комісій , участь у засіданнях президій дозволила ефективно обговорювати питання в період до сесій. Тому на сесіях рад виникає значно менше дискусій, приймаються обґрунтовані рішення районної ради.

На засідання комісій запрошуємо керівників установ , організацій. В дискусіях, іноді дуже гострих, знаходимо рішення, які найбільше підходять для громади, інтересів жителів району. На засіданнях фракції, погоджуємо порядок денний сесій Турківської районної і міської рад . На сесіях рад розглянуто ряд питань, що стосуються соціально-економічного розвитку району, бюджету, освіти, культури, медицини, ЗМІ, соціального захисту населення, політичних ситуацій в країні, звернень громадян.

За звітний період депутатами фракції ВО «Батьківщина» було направлено і розглянуто 17 депутатських звернень і заяв стосовно політичної ситуації в Україні , тарифів на газ, електроенергію , житлово-комунальних послуг , недопущення вирубки лісу, недопущення продажу землі. Протягом 2017 р., трьох місяців 2018 року прийнято 1254 громадян, з них - 911 задоволено, 343 роз’яснено. Практично стараємося нікому не відмовляти, надати консультацію, пояснити.

Переважна більшість звернень стосується надання матеріальних допомог для лікування, ремонту житла, обстеження матеріально-побутових умов для субсидій, соціальної допомоги, харчування дітей в школі-інтернаті, ремонту доріг, транспортного сполучення, забезпечення діловою деревиною.

Депутати проводять прийом громадян в офісі партії «ВО «Батьківщина» за адресою: м. Турка, Площа Ринок, 17 (другий поверх). Переважна більшість звернень вирішуються позитивно, по інших надаються роз’яснення, консультації. Хоч на практиці, громадяни знаючи, де працюють депутати, звертаються і по місцю їх роботи, в ранковий чи вечірній час - по місцю проживання. Двері для наших виборців, від наших депутатів, завжди відкриті.

Співпраця з районною радою, фракцією «ВО «Батьківщина» у Львівській обласній раді- керівник Юрій Гудима, депутатом обласної ради від фракції «ВО «Батьківщина» - Комарницьким І.М. – сприяла впровадженю в дію мікропроектів місцевого розвитку. А це відремонтовані ФАПи, народні доми, школи.

Не залишаються осторонь депутати у допомозі учасникам АТО, які є на фронті. Співпрацюємо з ГО «Милосердя» (Калинич М.П.) передаємо кошти, продукти, ліки адресно вихідцям з нашого району, які воюють на Сході. На Схід, в зону АТО, неодноразово з гуманітарною допомогою виїздив Лозюк В.О- голова районної ради. Депутати фракції «ВО «Батьківщина» приймають активну участь у фестивалях: «Свято хліба» - смт. Бориня, «День Дністра» - с. Вовче, «Бойківська коломийка» - смт. Бориня, районний конкурс вертепів - м. Турка та фестивалі «Проживаймо без біди до другої коляди» - м.Турка, відзначення державних свят, знаменних і пам’ятних дат, флешмобах : «Розмовляй українською» , присвяченого Дню української мови та писемності, «Єдина країна», присвяченого Дню Соборності України, Дню народження Т.Г.Шевченка . У 2017 році в Турці пройшли Шості Всесвітні бойківські фестини. Взяли участь у фестивалі депутати від «Батьківщини», які були відзначені грамотами.

Наші депутати взяли активну участь у проведенні Всенародної акції по збору підписів щодо заборони продажу земель сільськогоподарського призначення. Підписні листи збирали у наметах та при подвірних обходах членами ініціативної групи від партії ВО «Батьківщина».

Нас депутатів фракції «ВО «Батьківщина» турбує, що турбує жителів району, зокрема –транспортне перевезення. Завдяки спільним зусиллям з районною радою та ініціативі депутата Богайчика Р.І. вдалося відновити рух автобуса за маршрутом Львів -Бітля. До нього звернулося понад 160 жителів села Бітля. Богайчик Роман Іванович з виборцями працює щоденно, спонсорує власні кошти на ремонт шкіл, надає допомогу футбольній місцевій команді, маючи власний транспорт, ремонтує дорогу в селах Бітля і Сиглувате, очищає дороги від снігу, допомагає у забезпеченні громадян дровами. І все в межах закону. Він створив лісорозсадник, працює над лісовідновленням. На базі, очолюваного ним лісництва, було проведено обласний семінар ДЛГП «Галсільліс».

На жаль, незважаючи на неодноразові звернення в районній раді, до мера міста Львова Садового, ми не змогли добитися відновлення руху автобусів Турка – Львів до центрального вокзалу, замість станції «Західної», що створює великі незручності для жителів сіл району. Турбує нас зняття двох поїздів за нарямком «Львів-Сянки» на періо до 05 квітня цього року. Керівництво ВАТ «Львівська залізниця» чомусь не подбало про забезпечення руху на цьому маршруті резервного локомотива.

Депутати фракції «ВО «Батьківщина» відповідально відносяться до виконання своїх обов’язків. Депутат Яворська Н.М., працюючи секретарем комісії з питань бюджету , фінансів і інвестицій та соціального розвитку, в курсі подій в районі та на території закріплених населених пунктів. В її турботах - направлення на лікування хворих дітей, надання матеріальної допомоги громадянам, ремонт доріг, оплата праці техпрацівників шкіл, преміювання вчителів, виділення коштів на завершення реконструкції Лосинецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Депутат Копитчак В.Ю., не тільки турбується проблеми жителів закріпленого округу, а й надає матеріальну допомогу учасникам АТО, хворим дітям, власні кошти вкладає у місцеву футбольну команду, допомагає місцевій школі, церковній громаді. Звернення виборців, до Копитчака В.Ю. з питань матеріально – побутових проблем, чи з приводу юридичних консультацій, вирішуються завжди позитивно. Депутат - це слуга народу. Хоч цей лозунг може дехто вважати пафосним, або заскорузлим. Але це дійсно так. Депутати працюють на закріплених за ними округах. Відбулися зміни в закріпленні депутатів нашої фракції за населеними пунктами.. Депутат Манюх Б.І. закріплений за Ясеницької сільською радою, а я, Павлик М.М. - за м.Турка.

Манюх Б.І. набирається досвіду депутатської діяльності ,зустрічається з виборцями. Богдан Ігорович проводить прийом громадян, працює в комісії з питань освіти медицини, культури, засобів масової інформації та соціального захисту населення. Турбує його якісне медичне обслуговування населення району, створення ,так званих, медичних округів. Практично під свою опіку взяв жителя с. Бітля Малетича В., який внаслідок обмороження став інвалідом.

Про себе мені говорити зайве, адже, я депутат трьох скликань. Очолюю фракцію в Турківській районній раді, голова комісії з питань освіти медицини, культури, засобів масової інформації та соціального захисту населення. Проводжу прийом громадян, як директор Турківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, за місцем роботи, а в час обідньої перерви, у вихідні дні - у громадській приймальні РО ПП « ВО «Батьківщина». Багатьох жителів району знаю, як кажуть, в «лице». Та між іншим, як і вони - мене.

За період депутатської діяльності вже звикла, що виборці звертаються письмово, усно, в будь-якому місці ,в будь- який час доби. Хоч і складно але стараюся допомогти , порадити, проконсультувати. Разом з громадянами, особисто зверталася до керівників установ і організацій, керівників райдержадміністрації, районної ради, вдячна їм усім ,що у переважній більшості на мої звернення реагують позитивно. Як наслідок - питання ,з якими звертаються жителі Турківщини, вирішуються успішно.

Особливу увагу приділяю вирішенню проблем учасників АТО, переселенців. Практично немає жодного учасника АТО, який звертався у службу зайнятості за послугами, з яким я б особисто не спілкувалася, не цікавилася їхніми нагальними проблемами. Як і всім, мені глибокою раною, болить війна на Сході України, окуповані Донеччина, Луганщина, Крим. Прикро , що інфляція з’їдає доходи громадян, пенсії. І не байдужіємо ми до проблем учасників АТО, але допомагати щораз складніше. Та це слід робити –ВСІМ нам!

Депутат – це не звання, а найперше обов’язок. Моє кредо жити проблемами виборців , вирішувати їх. Адже я також живу у мальовничому куточку Турківщини, на березі річки Стрий. Тут мій дім ,тут проживає моя сім’я. Якщо в останній рік багато зроблено для ремонту доріг, зокрема по маршруту Львів – Самбір - Ужгород, то стан інших доріг є незадовільний. Тому зриваються графіки руху автобусів, ламаються автобуси. Є надія що стан доріг до населених пунктів покращиться ( закладені кошти на ремонт доріг з державного бюджету) і автобуси рухатимуться за графіком. Та й нарікань на роботу перевізників поменшає.

Гострою проблемою для нашого району є відсутність вакантних місць для безробітних. Крім того, постійно відбувається скорочення працівників у організаціях і установах. Складно проводити працевлаштування, як випускників коледжів, ліцеїв, вищих учбових закладів, так і осіб працездатного віку, які залишилися без роботи. Живу надією і вірою в те ,що майбутнє Турківщини - за створенням агропромислових комплексів з переробки сільськогосподарської продукції, розвитком туризму , малого і середнього бізнесу, зростанням народжуваності, а отже наповненням садочків і шкіл. Турківщина - край із суворим кліматом, складним гірським рельєфом, але і край - екологічно чистий, з природними багатствами, працьовитими горянами, бойківчанами, які прагнуть гідного життя, гідної праці, освіти, пенсій. Маю надію, що так і буде.

Ми йшли і йдемо до людей з ясною, чіткою, принциповою і зрозумілою позицією. Від себе – моя подяка, повага жителям Турківщини і взаєморозуміння у вирішенні проблем району.

Мирослава Павлик, керівник фракції ВО "Батьківщина" у Турківській районній раді

------------------------------------------------------------------------------------------------

Від сайту. Хочемо зазначити, що наш сайт готовий опублікувати звіти інших фракцій чи політичних партій, які представлені у Турківській районній раді, про результати своєї роботи.

Теги:  звіт, фракції, Турківській, Раді, «Батьківщина», районній, діяльність

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 630 | Додав: Today | Теги: звіт, фракції, Турківській, Раді, «Батьківщина», районній, діяльність | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1
1 Іван   (05.04.2018 18:03)
Хто багато говорить, той мало творить. Хто багато обіцяє, той рідко слова дотримує.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.