Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Квітень » 14 » О.Лабецький: «...легше побудувати кілометр дороги чи перекрити дах школи, аніж поміняти свідомість людей!»
14.04.2018 (19:16)

   О.Лабецький: «...легше побудувати кілометр дороги чи перекрити дах школи, аніж поміняти свідомість людей!»
Село неначе погоріло!
Неначе люди подуріли!
(Тарас Шевченко)

«Є люди, а є людища» - так в наших селах кажуть старші люди. Ці особи - «людища» нічого спільного морального з людьми не мають! Не допомагають ні рейди поліції й пожежників, ні заклики священників у храмах, ні просвітницька робота в школах - палять все живе!!!

Головне, що ті самі людища розказують як добре жити в Європі, на словах є радниками владі як закінчити війну на сході України, які всі погані крім них одних «ідеальних», кричать «суцільна зрада», а самі - кидають сміття повсюди, спалюють все живе довкола і взагалі...

Бог їм суддя!

Щораз більше переконуюся - легше побудувати кілометр дороги чи перекрити дах школи, аніж поміняти свідомість людей!

Нам так далеко до громадянського суспільства, так далеко...

О.Лабецький, ФБ

Теги:  побудувати, перекрити, кілометр, школи, дороги, Свідомість, О.Лабецький:, аніж, поміняти, «...легше

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 743 | Додав: Admin | Теги: побудувати, перекрити, кілометр, школи, дороги, Свідомість, О.Лабецький:, аніж, поміняти, «...легше | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (16.04.2018 08:17)
Пройшли вздовж річки Яблуньки через Завалину, греблю (БАМ) і далі. На берегах немає куп сміття, чисто і гарно. Час від часу попадаються повалені верби та осики – тут хазяйнують бобри. Піднімаючись на Кар’єр з боку Яблуньки, не помітили жодної купи сміття, лишень валявся недогризений вовками труп лиса. З гори, за Кар’єром, видно спалені площі трави, підліску та лісу – тут також живуть бойки-палії. З вершини гори було видно, як далі горів Лешів, стовп диму піднімався в районі Лосинця. В основному всі землі вже вигоріли. Вигоріла і вся біологічна та рослинна екосистема. Придуркуваті бойки чекають на нову зелену траву: напевно, будуть її їсти.

Так, дійсно, поміняти свідомість – найважча робота для того, хто звик від колиски іти на повідку порочних страстей. Якось на зустрічі з батьками загиблих героїв (новини ТБ), хтось з батьків сказав про своїх полеглих дітей: вони достойно загинули, – тепер ми мусимо достойно жити. Жити достойно – жити з Богом, а не в обнімку зі своєю дурною головою, яку охоплюють руки після кожного дурного вчинку. Палити трави, а з ними і все живе, це не християнська релігія, це газдівський психоз, хвороба душі, дурнувата традиція. Лікується ця хвороба просто – порядними штрафами, які повинні йти на відновлення лісу. Посадки лісу повинні проводитися руками паліїв. Праця зробила з мавпи людину, а якщо вона дурнувата, то праця перетворить її в коня. Коней в районі також треба – вони будуть возити європейців туристичними маршрутами Турківщини.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.