Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Квітень » 16 » Мер м.Сколе пропонує в центрі міста встановити шибеницю (відео)
16.04.2018 (21:45)

   Мер м.Сколе пропонує в центрі міста встановити шибеницю (відео)
Село неначе погоріло!
Неначе люди подуріли!
(Тарас Шевченко)

Поганий дядько висить на шибениці, а добрі дядьки б'ють його батогами!

Це не сцена із Середньовіччя, а майбутнє у Сколе на Львівщині, де міський голова вирішив поновити стару добру традицію — публічні покарання!

Мер м.Сколе пропонує в центрі міста встановити шибеницю за допомогою якої каратимуть корупціонерів.

Боже збав від такого мера... :(

***

Гільйотина в якості пристрою
для смертної кари особливої
популярності набула під час
Французької революції в кінц
і XVIII ст.

Засуджений за хабар мер хоче встановити у центрі Сколе гільйотину

Володимир Москаль переконаний, що перший в Україні пам’ятник гільйотині стане символом боротьби з корупцією

Міський голова райцентру Сколе на Львівщині Володимир Москаль пропонує звести в центрі міста пам’ятник гільйотині як символ боротьби з корупцією. Прикметно, ініціатива зведення такого пам'ятника з'явилася через два тижні після рішення суду, який визнав самого Володимира Москаля винним у хабарництві і призначив йому 6,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Пропозиція про встановлення на Майдані Незалежності у центрі Сколе пам'ятника гільйотині як символу правосуддя була опублікована на сайті Сколівської міськради 29 березня.

«Пропонуємо вперше в Україні встановити на цьому місті пам'ятник «Гільйотині», що буде символізувати боротьбу з корупцією, боротьбу з дилерами, які розповсюджують наркотичні речовини в місті Сколе, і стане свого роду символом правосуддя та карності за злочини, якої дуже бракує в Україні», ‒ сказано в оголошенні на офіційному сайті міскради.

У розмові із ZAXID.NET Володимир Москаль підтвердив, що планує спорудити пам’ятник гільйотині уже найближчим часом – впродовж двох місяців.

«Безкарність злочинів в Україні породжує ще більшу корупцію, ще більшу злочинність. Бездіяльність влади призвела до тої проблематики, яку маємо на сьогодні. Треба приймати чіткі закони, чіткі покарання і штрафи», ‒ пояснив ZAXID.NET свої мотиви міський голова Сколе.

Він також заявив, що вважає прийнятним відновлення смертної кари в Україні, яку, на його думку, слід здійснювати публічно на міських майданах.

«Українцям буде досить трьох-чотирьох повішаних і розстріляних, щоб припинилася масова корупція і злочинність», ‒ сказав він.


Гільйотину планують звести на місці збудованого у радянські часи пам'ятника, який у документах мерії визначений як «споруда "Безіменна"». Попри такий статус, цей пам'ятник пропонують "українізувати" (фото Оксани Бондар)

За словами депутатки Сколівської міськради Оксани Бондар, мер давно мав плани знести старий пам'ятник, однак ініціатива зведення на його місці пам'ятника гільйотині її здивувала.

«По-перше, гільйотина пов'язана з французькою історією. Це не нормально ставити такі пам'ятники в наш час. Це якесь дике Середньовіччя!», ‒ емоційно прокоментувала ZAXID.NET пропозицію мерії Оксана Бондар.

Нагадаємо, що 15 березня Стрийський міськрайонний суд визнав винним Володимира Москаля у хабарництві і призначив покарання ‒ 6,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Мер вважає цей вирок несправедливим і оскаржить його в апеляційному порядку. У свою чергу апеляційну скаргу подає і прокуратура, яка вважає вирок суду надто м'яким.

Поки рішення суду не вступило у законну силу, Володимир Москаль продовжує виконувати обов'язки міського голови.

Володимир Москаль з 2010 року очолює Сколе з населенням трохи більше 6 тис. мешканців. Варто зауважити, що затримали його за підозрою у хабарництві ще у серпні 2015 року, однак це не завадило йому виграти вибори мера Сколе у жовтні 2015 року.

Орися Шиян, zaxid.net


Мер Сколе вирішив встановити у центрі міста шибеницю замість гільйотини

Володимир Москаль вважає, що його приклад наслідуватимуть інші міста України

Мер Сколе Володимир Москаль вирішив побудувати в центрі міста шибеницю замcіть гільйотини, бо це, на його думку, більш притаманно слов’янській традиції. Оновлена інформація з’явилася сьогодні, 2 квітня, на офіційному сайті міської ради Сколе.

Міський голова Сколе Володимир Москаль у розмові із ZAXID.NET уточнив, що мав такий намір з самого початку, просто повідомлення на сайті Сколівської міськради, про яке ZAXID.NET писав раніше, опублікували з помилкою. «Шибениця планувалася з самого початку. То таке наше українське, слов’янське», - пояснив свою позицію мер.

Нагадаємо, 30 березня на сайті Сколівської міськради з’явилась пропозиція звести на місці радянського монумента, що на центральній площі Сколе, пам’ятник гільйотині. Таким чином мерія хотіла символічно зобразити боротьбу з корупцією, наркодилерами тощо.

Ця ідея мерії викликала жваву дискусію. Місцеві мешканці обурювалися, що майдан Незалежності ‒ громадське місце, де гуляють з дітьми, тому краще там облаштувати лавочки, а не «каральні» інструменти. Сколівчани пропонували облагородити територію, а радянський пам’ятник перемалювати.

«Районний центр, туристичне містечко, для дітей нема жодного відпочинкового майданчика. Батьки, щоб відпочити з дітьми, їдуть у Стрий, Львів, щоб показати дітям елементарні качелі. Ні, хтось розумний придумав «Гільйотину», ‒ обурилася Леся Левочко.

Однак міський голова Сколе наполягає на необхідності встановлення шибениці. А при бездіяльності поліції злочинців обіцяє карати привселюдно.

«Будемо всіх наркодилерів за ноги догори і патиком по задниці, якщо станеться якийсь трафунок і не буде реагувати поліція. Чи хтось бив дітей, чи буде якась наруга, чи корупціонери, які вимагають від людей гроші.. Тільки так буде дієво і з карністю, коли буде та петля в нас. То буде пам’ятник карності за злочини», ‒ розповів ZAXID.NET Володимир Москаль.

Мер вже має проект і матеріали для пам’ятника. Каже, що з бюджету не братиме ні копійки. Обіцяє звести пам’ятник за свої кошти і долучити ще кількох підприємців. Вартість оцінює у близько 30 тис. грн. З його слів, то буде металевий каркас, а петля буде умовна. Її закріплять високо, щоб не було травматизму.

На запитання чи не відлякуватиме це туристів і дітей мер Сколе поянює, що «дітей треба виховувати змалечку». А інші міста, на його думку, мають встановлювати шибениці по всій Україні, за сколівським прикладом.

«Такий пам’ятник має стояти в кожному місті і містечку України. І парламентом має бути повернуто в Україну смертну кару на 3 місяці за особливо важкі злочини для суддів, прокурорів ‒ це найбільші хабарники», ‒ наголосив Володимир Москаль. ‒ «Ми, націоналісти, приймемо такий закон в парламенті, що ще Кучма буде нести покарання за масовий виїзд людей на заробітки. Бо від того розпадаються сім’ї, зростає наркоманія. То є злочин проти людства».

Своє ж звинувачення у хабарництві Володимир Москаль називає підставною справою, яку прокуратура йому «шиє» через конфлікт за приміщення у Сколе.

Орися Шиян, zaxid.net


Москаль хоче повернути смертну кару і вішати хабарників на центральній площі Сколе

Мер м.Сколе наголошує, що публічну шибеницю хоче встановити на центральній площі міста. Зразу навпроти адмінбудівлі і пам'ятника Бандері.

Для корупціонерів, наркодилерів та п'яних водіїв. Мер Сколе, сам нещодавно засуджений за хабар, запропонував встановити у місті першу в Україні публічну шибеницю ‒ як символ боротьби з корупцією. Володимир Москаль при владі вже другу каденцію. Та поки вирок не набув законної сили, й далі виконує обов'язки міського голови. А справу проти нього називає сфабрикованою.

Ідею публічної шибениці мер Сколе виношував давно. Каже, вже має навіть проект і матеріали.

«Це буде труба 4,5 метри, яка вже є в мене. І отут на відстані 80 см петля з грубого тросу, яка не спричинить ніякого травматизму», ‒ коментує малюючи міський голова Сколе Володимир Москаль

Мер наголошує: це не буде самосуд. Така собі ганьба, виключно з виховною метою.

«Люди, громада ‒ ми беремо шнурок, за ноги підвішуємо сюди і б'ємо по задниці. 15 буків чи 20. Це корупція, коли чиновник вимагає кошти за те, що має зробити безкоштовно, це розповсюдження наркотиків під школами і це кермування в нетверезому стані в нашому містечку», ‒ пояснює міський голова Сколе.

Обіцяє звести пам’ятник за свої гроші і друзів-підприємців. Треба не більше 30 тисяч гривень. Свою ж справу за вимагання хабара називає сфабрикованим судилищем.

«Всі докази по так званій моїй справі є всі недопустимі. Ми це доведемо на цілу Україну», ‒ каже мер. І наголошує, що публічну шибеницю хоче встановити на центральній площі міста. Зразу навпроти адмінбудівлі і пам'ятника Бандері. Це не буде смертна кара, хоча Москаль за її повернення в Україні.

«Це має виглядати нормальним законодавчим шляхом після швидкого приходу націоналістів до влади в Україні», ‒ певен Москаль.

Але спершу проведуть громадські слухання і зберуть підписи «за» та «проти».

Тим часом Володимир Москаль навіть після вироку суду виконує обов'язки мера. На волі він через те, що рішення ще не набуло законної сили. З міченими грошима його затримали разом з юристкою мерії.

«Володимир Богданович визнаний винним і засуджений за те, що в липні-серпні 2015 року, перебуваючи на посаді міського голови, вимагав та через юриста отримав 18 тисяч гривень», ‒ розповів у коментарі прокурор Сергій Криштанович.

Прокуратура області готує апеляцію. А от Володимир Москаль сподівається за два місяці відкривати на площі першу в Україні шибеницю.

Віталій Кубліков, zaxid.netТеги:  (відео), центрі, шибеницю, пропонує, встановити, міста, м.Сколе

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 638 | Додав: Admin | Теги: (відео), центрі, шибеницю, пропонує, встановити, міста, м.Сколе | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Християнин   (20.04.2018 13:35)
Що ми можемо знайти в Євангелії для пояснення цієї теми? Адже вибираючи депутата, мера і т. д. , ми віддаєм наші землі, дороги, ліси в їхнє управління. Звідки взявся такий парадокс у нашому виборі?...

0
4 Admin   (20.04.2018 11:58)
Коли вперше прочитав про цю ідею сколівського мера , подумав , що це першоквітневий жарт. Але потім знайшов ще декілька повідомлень та відеокліп з інтерв'ю. Глянувши на цей дебільний вираз обличчя, зрозумів , що саме в такій хворій голові могла зародитися така ідея.
Дивно , що така людина до цього часу займає посаду міського голови.
Але ж він не з Марсу прилетів у Сколе...
Як він зумів перемогти на виборах?
Чим він переконав своїх виборців?
Дивно...

0
3 Victor   (19.04.2018 21:47)
Вогнем і мечем насаджували не віру, а обряди, ритуали і канони. Віру насаджують проповіддю і образом життя. Щодо матеріальної нестабільності і срання на мораль – погоджуюсь. Колись Будда сказав: (дослівно не пам’ятаю) як ти проповідуєш людині про щось вище, коли вона голодна. Дай їй спочатку кусок хліба, а коли вона насититься – розповідай їй про духовність. Голодний буде думати про хліб, а не про твою мораль. Як показує життя, про любов до народу та про мораль, найбільше розповідають ті, хто опух від людських грошей. А ось щодо насильницьких методів на шляху до порядку, то Ви самі і відповіли: меч і вогонь не насадили ніякої віри, не насадить мораль і духовність шибениця та буки сколівського мера. Це утопія, фантазія людей, далеких від виховних методів. Саме в такому дусі жиди і написали для свого народу Тору. І що? І нічо! Як тупцювали на місці в духовному розвитку, так і тупцюють далі, бо поставили наріжним кеменем виховної роботи страх. Страх – це звичайне рабство. Закликаючи до насильства у вихованні – закликають до рабства. Раб не думає про духовність та мораль – від думає про хліб та видовища. А виборовши свободу, він мріє про своїх рабів.

Ознакою святості являється не ходження до храму, поклони, гематоми, пости..., ознака святості – розкриття у собі образу Божого і явлення його у преображеному житті. Святість, як і гріховність – це не «statis», а «dinamis». Сьогодні ти був святим, проповідував і зціляв людей, а завтра лобзанням продав Христа за 30 срібних монет. Сьогодні ти був грішником, а завтра роздав неправедно надбане, взяв хрест і пішов за Христом, являючи Його науку своїм життям. Сьогодні ти хотів всіх вішати на шибениці являючи якусь свою правду, – а завтра на ній повісили тебе самого.

0
2 ZOHAN   (19.04.2018 10:11)
Просто вражає тупість народу. Спочатку насадили свою релігію всім народам методом вогню і меча , а тепер б...ь розказують про духовність. Ви не розумієте що людині в якоі є матеріальна нестабільність взагалі нас..ти на вашу духовність і мораль. А оце пказове ходження до храму і биття поклонів до гематоми на колінах і лобі не означає що ця ж людина свята. І якщо хтось каже про насильницькі методи на шляху до порядку то " Віруючі" мають бути останніми хто цих людей критикує.

0
1 Victor   (17.04.2018 08:08)
Місцевий клоун, котрий має намір розважати сколівський натовп публічними покараннями. Як свідчить історія – люди це полюбляють. Звісно, що про якийсь морально-духовний розвиток тут не йдеться, тут не ведеться мова навіть про якісь тваринні інстинкти чи худоб’ячий інтелект – це занадто високо сказано для цього випадку. Тут бачимо бажання людини навести лад через тортури. Згадаймо нашу радянську історію: Лєніна, Сталіна, Берію, концтабори, голодомор... В кожному населеному пункті стояла шибениця – пам’ятник Лєніну. І подивімося сьогодні на себе – продукт радянського виховання. Це ж треба бути яким дурнем, аби не затямити, що бук розуму голові не додає, як і не додає любові до Бога Його кара. Ініціатор таких видовищ, повинен першим пройти випробовування на чесність – дістати 50 буків на сраку. Потім варто перед ним поставити мішок долярів і запитати, чи залишився в нього після екзекуції якийсь потяг до грошей. Даю гарантію, що він погодиться ще три рази дістати по 50 буків на сраку, аби лишень цей мішок з грішми перекочував у його підвали. Насильство породжує насильство і не вгамовує страсті. Страсть вища за страх перед покаранням. Страсть готова терпіти біль, насильство, кайдани, хвороби, сором, приниження..., аби лишень задовольнити свою хіть. Незнання природи зла породжує в людській голові хворобливі уявлення про боротьбу зі злом шляхом шибениці. Тьху на цю дурнувату науку. Ідіть учіться! cry

P.S. Турківчанам: почистіть пам’ятник Бандері, бо голуби всю голову обісрали. Голуби – єдині птахи, яким пофіг ідеологія, релігія, політика, націоналізм і патріотизм. Вони пообсирали у місті всі пам’ятники.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.