Вівторок, 20.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Квітень » 20 » Як живуть голови РДА Львівщини
20.04.2018 (23:28)

   Як живуть голови РДА Львівщини

На чому пересуваються, де ночують та скільки заробляють намісники Президента в районах Львівської області.

Leopolis.news публікує аналіз електронних декларації голів РДА.

Мостиська РДА – Буняк Олександр Степанович

Проживає Олександр Буняк у будинку своєї дружини Зоряни в селищі Великий Любінь. Його площа становить 275 м², а вартість на дату набуття (2015 року) – понад 1,1 млн гривень. Також на Зоряну Буняк записано земельну ділянку під будинком площею 700 м². Крім цього, вона володіє половиною прав на 0,3 га землі в селі Мшанець Старосамбірського району.

Власної автівки голова РДА не має, натомість його син їздить «Daewoo Lanos». Минулого року Олександр Буняк заробив 221 171 грн зарплатні на посаді голови райдержадміністрації. Його дружина та невістка працюють у Львівському університеті фізичної культури. Грошових активів сім’я не має.

Городоцька РДА – Ременяк Володимир Васильович

Володимир Ременяк є одноосібним власником будинку, площею 139,7 м², у селищі Великий Любінь. Також він є власником «Honda Civic» 2015 року випуску. На посаді голови РДА торік він заробив 191 470 гривень, а його дочка працює на ТзОВ «Бадер Україна», де минулого року отримала 128 856 гривень. Володимир Ременяк разом дружиною Оксаною тримають готівкою 16 тис. доларів та 19 500 тис. євро.

Миколаївська РДА – Кос Андрій Іванович

Разом з дружиною Іриною володіють 8 земельними ділянками у селі Пісочна, загальною площею 4,8 га. Ще три земельні наділи та житловий будинок, площею 90 м², декларує його батько Іван Йосипович. Автомобілів та грошових активів у родини немає.

Минулого року Андрій Кос отримав понад 117 тис. гривень зарплатні у Львівському обласному комісаріаті та Розвадівській сільраді. Дружина працює у відділі освіти Миколаївської РДА, де отримала 93 699 гривень. Від надання ТОВ «Біорена» землі в оренду сім’я у 2017 році отримала трохи більше 6 тис. гривень.

Жидачівська РДА – Татарин Василь Євгенович

Власного житла сім’я не має. Проживають у будинку у селі Бережниця, площею 82 м², який належить третій особі – Марії Мазур. Дружина Галина декларує земельну ділянку – 2500 м².

Автомобілів сім’я не має. На посаді голови РДА Василь Татарин отримав 2017 року 256 492 грн. Дружина працює в ТзОВ «Сіменерго», де отримала трохи менше ніж 40 тис. гривень зарплатні. Грошових заощаджень у сім’ї немає, натомість є кілька кредитних зобов’язань.

Старосамбірська РДА – Бонк Орест Едуардович

Його дружині Галина належить будинок у селі Стара Сіль, площею 90 м², та квартира, 35,7 м², у Львові. Натомість сам Орест Бонк декларує дві земельні ділянки, загальною площею понад 2 га. Автомобілів у родини немає. На посаді голови Старосамбірської РДА Орест Едуардович заробив 214 743 грн. Дружина-медик торік отримала трохи більше ніж 142 тис. гривень у Старосамбірській ЦРЛ та Созанському психоневрологічному інтернаті. Грошових активів немає.

Самбірська РДА – Фрей Микола Михайлович

Серед нерухомості в Миколи Фрея є лише майстерня в селі Чернихів, площею 287,2 м². Усе решта належить його дружині. У тому числі й 7 земельних ділянок загальною площею 3 га та два житлові будинки – 65 й 190 м². Дружина Віра їздить «Opel Combo», а сам Микола Фрей – вантажівкою ЗІЛ-130.

Торік голова РДА заробив 149 717 гривень, а Віра Фрей – трохи більше ніж 23 тис. грн від підприємництва та здачі землі в оренду. Також вона зберігає 100 тис. грн готівкою.

Дрогобицька РДА – Шутко Володимир Анатолійович

Власної нерухомості Володимир Шутко не має. Є лише право користування на будинок, площею 106 м², у Дрогобичі, власниця якого – Лідія Шутко. Його дружина Діана має частку у квартирі, 65 м², у Дорогобичі.

Така сама ситуація з автомобілем. Володимир Шутко користується автівкою батька – «Toyota Sequoia», 2008 року випуску, за 500 тис. гривень. Як голова РДА 2017 року він заробив 143 358 гривень. Його дружина в ТзОВ ГКК «Карпати» – 55 174 грн. Разом з дружиною вони тримають готівкою понад 112 тис. гривень та 24,4 тис. доларів.

Стрийська РДА – Зубрицький Василь Богданович

Василь Зубрицький є власником житлового будинку, площею майже 400 м², та земельної ділянки (1922 м²) у селі Лисятичі. Разом з дружиною Зіновією вони є власниками 11 земельних ділянок загальною площею понад 13 га, а також 4 600 м² нежитлових приміщень. Їздить голова РДА «Toyota Camry», 2013 року випуску, а також орендує «Toyota RAV 4» у ФГ «Сяйво-Стрий», де його дружина є кінцевим бенефіціарним власником. У власності Зіновії Павлівни дві машини – «Skoda Fabia» та «VW Polo».

На посаді голови Стрийської РДА Василь Зубрицький минулого року заробив 165 822 грн, ще 502 891 грн отримав як дивіденди у згаданому фермерському господарстві «Сяйво-Стрий». Від надання в оренду землі цьому підприємству Василь Богданович має трохи більше ніж 10 тис. гривень. 57 985 гривень задекларував як проценти в банку «ПроКредит Банк».

Дружина Зіновія працює «під боком», у відділі освіти РДА, де отримала 131 157 гривень. Власне підприємство їй принесло 89 500 гривень дивідендів.

У банку «ПроКредит Банк» голова РДА тримає 542 939 гривень. Також минулого року він подарував дві квартири, вартість яких у грошовому еквіваленті становить майже мільйон гривень. Щоправда, не зазначено, хто і де отримав такі дорогі подарунки.

Турківська РДА – Лабецький Олександр Миронович

Він має право користування на будинок, площею 90 м², у селі Бітля та на земельну ділянку, 2,5 тис. м², у селі Сигловате. Власного автомобіля не має, однак Олександр Лабецький користується автівкою свого батька «Mitsubishi Lancer» та автомобілем «Renault Kangoo», який належить братові. На посаді голови райдержадміністрації 2017 року отримав 257 653 грн. Ще 48 000 гривень – як одноразову виплату учасникам Революції гідності. Його дружина Надія минулого року заробила трохи більше ніж 27 тис. гривень. Грошових активів у родини немає.

Сколівська РДА – т. в. о. Лепісевич Ярослав Миронович

Родина проживає в будинку, площею 72,3 м², у селі Крушельниця. Разом з дружиною Галиною володіють 4 земельними наділами, загальною площею 1,3 га. Ярослав Лепісевич їздить двома машинами – власним ВАЗ-2107 та «Daewoo Lanos», власником якого є третя особа.

У Сколівській РДА минулоріч він отримав 207 834 грн зарплатні, а дружина, яка працює у відділі освіти РДА, – 115 813 гривень. Грошових активів у сім’ї немає.Теги:  Львівщини, голови, живуть

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 856 | Додав: Admin | Теги: Львівщини, голови, живуть | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Victor   (25.04.2018 07:56)
Ну, чому ж, Бог допомагає і бідному, і багатому. Він вчить: «Шукайте найперше Царства Божого і правди Його» (Мф.6.33). А оскільки ні перший, ні другий не шукають Царства Божого і Божої правди, то шукають щось інше: перший – дурість і бідність, а другий – наглість і багатство. Тому Боже милосердя і залишається невитребуваним. Багатство людини в її єднанні з Богом. Саме звідси і вибудовуються її духовні та матеріальні потреби. Чим далі людина від Бога, тим більші її матеріальні замовлення і тим жорсткішими стають її відносини з ближнім. Потім приходять хвороби і старість. В хворобах вона не тішиться набутому, бо немає від цього жодної користі. Вона оглядається на пройдений шлях і крім надбаних заздрості та захланності, нічого на ньому не знаходить. Від цього падає у розпуку, чим ще більше ускладнює своє становище. Звикнувши плодити у своїй голові тільки дурні думки, вона марно намагається відшукати там мудрість. В народі кажуть так: «Якщо яблуня навесні не цвіла, марно шукати на ній восени яблук». Не дивно, що людина у всіх своїх бідах звинувачує Бога, але тільки не саму себе.

0
2 ZOHAN   (25.04.2018 01:18)
І о Чудо.... Милосердний бог бідному не помагає а багатого не карає. .. Ви нічого дивного не помічаєте?

0
1 Victor   (24.04.2018 08:00)
Почав читати і відразу ж виникло таке відчуття, ніби розпечатав чужого листа, або почав нишпорити у чужій кишені. Не дочитав. Натомість глянув на статистику перегляду статті – майже 400 сотні. В той час як про алкоголіків та звихнених читали одиниці. Кажуть, що світ жахнувся, коли ті, хто повинен був заповнювати е-декларації, ледь-ледь привідкрили куліси своїх статків. Та якби тут було вказане все в дійсності, то у світі кожен другий напевно б збожеволів, порівнюючи свої статки зі статками тих, кому вони доручають свою долю на виборах. Цікаво, а якби бідні люди подали свої е-декларації, чи збожеволіли б від цього земні боги? Звісно, що ні. З покон віків у людському суспільстві утвердився закон-правило: влада повинна бути багатою, а народ бідним. Церква наголошує, що багатство для бідного – шлях до пекла. Багатство для сильних світу цього – шлях до раю. У деяких релігійних деномінаціях вчать, що злидні, це ознака нехтування Богом людини, Його прокляття. Тоді як багатство – Його благословення. У простонародді кажуть так: «Чому бідний? Бо дурний – Чому дурний? Бо бідний». Тоді як у високородді говорять: «Чому багатий? Бо наглий – Чому наглий? Бо багатий». Не дивно що наглий і багатий завжди загрібає грань руками бідного і дурного, наділяючи його за це своєю ласкою – кавалком хліба, що впав з його столу. І має від цього велику користь, адже дурний і бідний завжди молить Бога за його здоров’я та наглість і обирає його в свої поводирі.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.