Вівторок, 20.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Квітень » 23 » Турківська районна рада прийняла звернення до А.Садового
23.04.2018 (13:44)

   Турківська районна рада прийняла звернення до А.Садового

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи численні звернення жителів Турківського району про відновлення кінцевої автобусної зупинки на площі Двірцева у місті Львові, Турківська районна рада на своїй XХ позачерговій сесії 19 квітня 2018 року вирішила прийняти звернення до Львівського міського голови А.Садового щодо відновлення кінцевої зупинки для маршрутів Турківського напрямку з АС-8 м. Львів (площа Двірцева, 1, головний залізничний вокзал).


Львівському міському голові
п. А. Садовому


ЗВЕРНЕННЯ

На підставі численних звернень жителів Турківського району в черговий раз звертаємось до Вас з проханням щодо забезпечення здійснення перевезення пасажирів Турківського, Самбірського та Старосамбірського районів та відповідно жителів міст цих районних центрів до кінцевої зупинки - площа Двірцева, 1, головний залізничний вокзал, так як попередні наші звернення не були почуті.

Тому змушені звернутись до Львівського міського голови А.Садового з проханням почути невдоволення та нарікання простих людей, які проживають в вище згаданих районах, на великі незручності, які спричинені перенесенням кінцевої зупинки для міжміських автобусів з площі Двірцевої до торгового центру «Метро» м. Львова.

Як пояснюють громадянам, таке перенесення здійснювалось нібито для розвантаження вулиці Городоцької, але цього розвантаження не відбулось, так як необхідно збільшувати кількість автобусів, які б довозили пасажирів від ТЦ «Метро» до залізничного вокзалу і далі. Тобто, нічого не змінилося на краще, а проблем для пасажирів створили багато, так як людина, яка їде до вокзалу з багажем, не може пересісти в міські маршрутки, бо вони, як правило, завжди переповнені. Відповідно виникає ймовірність запізнення на поїзд і не має можливості правильно розрахувати час доїзду до вокзалу. Ті пасажири, які приїжджали на вокзал, могли швидко пересісти на трамвай, або ж на інший вид транспорту біля церкви св. Ольги та Єлизавети. Тепер необхідно тричі пересідати на різні маршрутки.

Таке нелюдське ставлення чиновників міста Львова до пасажирів нас глибоко обурює та наштовхує на думку, що у випадку чергового ігнорування нашого звернення з проханням поновити довіз пасажирів вищезгаданих районів та районних центрів до кінцевої зупинки (площа Двірцева, 1, головний залізничний вокзал), будемо вимушені вдаватись до більш дієвих заходів.

Просимо дане звернення розглянути на сесії Львівської міської ради і про прийняте рішення повідомити Турківську районну раду у встановлений законом термін.

Прийнято на XХ позачерговій сесії
Турківської районної ради VII скликання
19 квітня 2018 року

Теги:  турківська, Звернення, А.Садового, Рада, районна, прийняла

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 889 | Додав: Admin | Теги: турківська, Звернення, А.Садового, Рада, районна, прийняла | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.