Середа, 21.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Квітень » 25 » Олег Ляшко: «Я вимагаю від цих тварин повернути гроші в Україну.» (відео)
25.04.2018 (21:38)

   Олег Ляшко: «Я вимагаю від цих тварин повернути гроші в Україну.» (відео)

Олег Ляшко розповів, де взяти кошти на підвищення пенсій чорнобильцям.

Лідер Радикальної партії переконаний, якщо повернути всі вкрадені з України гроші з офшорів, то вистачить на забезпечення всієї соціальної сфери.

«За рішеннями американських судів, з якими кожен може ознайомитися на сайті окружного суду міста Вашингтон, Тимошенко разом із Лазаренком вивели з України в офшори 250 мільйонів доларів. Як назвати тих, хто сотні мільйонів доларів виводять в офшори, забираючи у чорнобильців, пенсіонерів, молоді, дітей. Або тих, хто розвалив країну та прирік українців на жебрацтво? Якщо це не тварини, то хто? Це справжні тварини, які позбавляють українців майбутнього!», - обурився Ляшко.

Лідер РПЛ вимагає повернути з офшорів вкрадені гроші українців.

«Я вимагаю від цих тварин повернути гроші в Україну. Тоді будуть кошти на чорнобильців, лікарні, дитсадки, дороги, робочі місця для українців. Через таких офшорних тварин молодь тікає за кордон та виносить горщики за європейцями, бо не бачить майбутнього в Україні. Мільйони пенсіонерів, пропрацювавши все життя, отримують мізерні пенсії, а мільйони працездатних людей не мають роботи і зарплати. Припиніть обдурювати українців і використовувати країну для власного збагачення!», - підсумував Ляшко.

На своїй сторінці у ФБ він додав:

«Я буваю занадто різким і інколи мої вислови називають «непарламентськими», але як можна назвати людьми тих, хто грабує українців? Це кінчені дикі тварини!

Коли ми змусимо цих тварин повернути в Україну вкрадені і виведені в офшори мільярди доларів, вистачить грошей на все - на зарплати, пенсії, медицину і чорнобильців, заради яких ми блокуємо трибуну.

Українцям - роботу і гідне життя! Геть офшорних тварин із нашого життя!!!»Теги:  тварин, Ляшко:, Україну.», гроші, вимагаю, повернути, Олег, (відео)

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 508 | Додав: Admin | Теги: тварин, Ляшко:, Україну.», гроші, вимагаю, повернути, Олег, (відео) | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (26.04.2018 08:53)
Ось, дивлюся на корів. Чи здатні корови у своєму стаді створити такі відносини як у людей? А чи здатні на таке кури? А може свині чи собаки? Тут інші запити, ієрархія, цінності та поведінка. Людей від тварин відрізняє те, що утримуючи все, що є у тварин, люди добавляють щось своє, людське. Це «людське», рочинене у «тваринному», утворює якийсь страшний коктейль. Дехто із святих отців каже, що до того, як Бог вдихнув у людину Свій Дух («дихання життя» (Бут.2.7)), людина була твариною. Натомість Тора каже, що людина відразу було створена по образу Божому: «І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх» (Бут.1.27). І так, ми бачимо два типи людей: перший – це тварина, яка після «експерименту» Бога стала умовною людиною. Другий – це людина, якої не торкнулася еволюція, а вона відразу була створена людиною. І тут відбулася планетарна катастрофа. Люди Божі почали совокуплятися з умовними людьми: «І побачили Божі сини людських дочок, що вродливі вони, і взяли собі жінок із усіх, яких вибрали» (Бут.6.2). І почали народжуватися гібриди, у котрих тваринне перемагало божественне. Хоча і до цього люди жили мов тварини: Каїн убив Авеля і т.д..

То хто ми є сьогодні? П.Ляшко чітко розрізняє тварин і тварин-людей: цілує тварину корову і кляне тварину Юлю. На днях показували шлюб у Індії, коли вдовиця виходила заміж за пса, у якого переселилася душа її чоловіка. У народі це називають зоофілія (скотолозтво – статевий контакт з твариною. У Індії – реінкарнацією). Від хлопів можна часто почути на адресу жінок: корова, кобила, сука, свиня, коза..., тоді як жінки називають хлопів псами, огирами, ослами, кабанами, козлами, бугаями... То кого ж зараз більше при владі та у ВР, людей чи тварин? Питання залишається риторичним, адже вони туди потрапили завдяки нашому голосуванню. То ким же ж тоді насправді являємось ми? Дивлюся у дзеркало – ніби людина. Дивлюся на свої поступки – умовна людина, тобто тварина, правда без офшорів. Але дай мені в руки владу і я також буду твариною з офшорами мов свиня з коралями чи баба з яйцями.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.