Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Квітень » 28 » Абсурд абсурдний або як влада і держекоінспекція «гасили» активістів.
28.04.2018 (16:06)

   Абсурд абсурдний або як влада і держекоінспекція «гасили» активістів.
У наших сусідів

Упустимо той момент, що сьогодні на захист українських лісів стає щораз більше небайдужих людей. Акцентуємо увагу на тому, хто мав би стояти на сторожі – Екоінспекція, природоохоронці-лісники.

Саме ці структури покликані берегти природу від вандалів. Неможливо зрозуміти логіку тих екоінспекторів, які не лише є нейтральними, а свідомо стають на сторону порушників.

Ліс на околицях сіл Стрілки, Лопушанка-Хомина, Гвоздець, Головецько, Ясениця-Замкова. Люди б’ють на сполох вже роки, фіксують порушення, шукають захисту.

Для того, щоб сюди виїхали екологи перевірити стан справ, поліція має отримання відповідне рішення суду. І хоча старосамбірські правоохоронці хочуть чи не хочуть, та мусять порушувати провадження та просити допомоги в екологів, у районному суді цього документу не дають. Відповідно Екоінспекція приїхати не може. Це не піддається розумінню, але і це ще квіточки.

Активісти неодноразово викликали інспекторів самостійно, та отримали три відписки про те, що ті не мають можливості приїхати, бо просто не мають на це підстави – того ж таки рішення суду або вказівки із Києва.

Минулого тижня сталося диво – Екоінспекція приїхала. І навіть виїхала в ліс, але, оскільки це не був офіційний виїзд, жодних документів у лісгоспу не запросила.

Тож на підставі чого мали перевіряти законність чи незаконність рубок – цілковита загадка. Активісти показали перевіряльникам не просто рубки, а три трактори.

Не просто трактори, а гусеничні трактори у лісі і на околиці, робота такої техніки в лісі заборонена ЗАКОНОМ.

Не треба багато думати чи проводити бозна-яке розслідування, щоб зрозуміти, чому ці агрегати там стоять. Та чого там – сам лісничий Шевчик підтвердив, що цей трактор ПРАЦЮЄ у лісі, також пояснив екологам, що один місцевого підприємця, а інший з Івано-Франківська. Третього трактора взагалі вдалося взяти на гарячому, коли він тягнув ліс.

Подзвонити на 112 активістам не вдалося, від нас там вже просто не беруть слухавки. Натомість представники комісії відмовились туди телефонувати. Ми вимагали у представника державної влади у районі – пана Головчака – головного спеціаліста відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури Старосамбірської РДА – викликати на місце події правоохоронців, та він відмовився це зробити.

Врешті представник Нацкорпусу Святослав Сірий викликав поліцію, яка і зафіксували техніку і склала протокол про відсутність документів.

Поважні перевіряльники походили лісом, пороздивлялись, поговорили і склали акт. Коли цей акт правдами-неправдами потрапив до наших рук, ми були шоковані. Це не документ, це відписка. Без фірмового бланку, без печаток, з перекрученими фактами і відвертою брехнею. Це не акт, це твір на вільну тему з елементами фантазії.

Комісія стверджує, що гусеничної техніки на обстежуваних ділянках не виявлено!!!! Подивіться нижче на фото, пани перевіряльники увіковічнені на фотографіях біля цього ж таки трактора, ми зняли відео. А вони в «документі» заявляють, що трактора не було. Хто марить? У нас залишається лише одне скромне питання: а яка, власне, мета візиту екоінспекторів?

Що вони хотіли показати цими оглядинами і цим актом, який не має жодної документальної ваги? Що цікаво – депутата районної ради Василя Курія на самі оглядини лісу вони запросили, а поставити підпис під актом – ні. :( Вочевидь добре знали, що таку нісенітницю адекватна людина підписати не може.

Це знущання, насмішки чи якась пародія? Їм смішно, байдуже чи вони когось бояться? Кожного разу при черговій лісовій історії нам здається, що це вже межа маразму, але потім з’ясовується, що може бути ще крутіше.

..
...
..

Начальник відділу екокотролю Катюбін, головний спеціаліст відділу екоконтролю Вітковський, головний спеціаліст відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури Старосамбірської РДА Головчак, що відбувається? І справа навіть не у цій конкретній історії. Справа у тому, що ці органи ігнорують навіть депутатські звернення. Зокрема маємо інформацію про те, як нардеп Андрій Немеровський особисто просив міністра екології та природних ресурсів Семерака О. М та головного прокурора Юрія Луценка розібратися у цій ситуації. Та, на жаль, нардепа годують відписками, ліс продовжують знищувати далі. І вбивство цього лісу також на совісті Екоінспекції.

На відео: від мене 112 трубки не бере, працівник РДА Головчак відмовляється і таки відмовився бачити трактор і викликати поліцію. На відео видно як відвертається від камери "еколог" Катюбін.

На фото: два трактори які оглянула комісія не далеко від рубки, відписка нардепу, акт-фількина грамота від інспекції, де вказано про спалені чагарники які не належать до лісу і забули вказати про взятий на гарячому трактор.

А ось як браво відзвітувала Державна Екологічна інспекція у Львівській області :)

РЕЗУЛЬТАТИ КОМІСІЙНОГО ОБСТЕЖЕННЯ ДНІСТРЯНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА СТАРОСАМБІРСЬКОГО ДЛГП «ГАЛСІЛЬЛІС»

26-04-2018

На адресу Державної екологічної інспекції у Львівській області надійшов лист Старосамбірської районної ради від 20.04.2018р. № 306/04-27 щодо спільного комісійного обстеження лісового масиву Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс», а саме кварталу 29 Дністрянського лісництва на предмет порушення природоохоронного законодавства.

23 квітня 2018 року працівниками Інспекції у складі комісії, до якої увійшли також депутат Старосамбірської районної ради Курій В.В., головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації Головчак В.Б., в присутності інженера лісового господарства Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» Паплика В.М., лісничого Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» Шевчика В.М. та лісника обходу №6 Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» Топільницького В.М. проведено обстеження лісових масивів в кварталі 29 Дністрянського лісництва.

В ході обстеження комісією перевірено рубки головного користування, на які виписано лісорубні квитки. Слід зазначити, що ділянки знаходяться в стадії розробки, межі яких відбиті в натурі. Рубки проводяться без порушень, згідно нормативних вказівок та інструкцій. На ділянках виявлено сліди гусеничної техніки, але на момент обстеження самої техніки не виявлено.

Крім цього, комісією обстежено ряд ділянок, на яких, зі слів скаржника Курія В.В., не проводиться посадка лісових культур. Однак, посадка проведена по всій площі, ряди культур візуально проглядаються, стан культур задовільний. Необхідно провести лісівничий догляд.

В ході обстеження лісових масивів Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» поблизу с. Лопушанка – Хомина (Стрілківська сільська рада) фактів незаконної вирубки деревини також не виявлено.

http://dei.lviv.ua/index.php

Курій Василь, facebook


Щодо фото двох тракторів, про які йдеться в дописі , то вони згідно з попереднім постом Курія Василя зроблені 20 квітня ще до проведення огляду лісової ділянки. Вони зроблені десь на околиці села (на фото видно будинки та господарські будівлі). Але , цілком можливо , вони також можуть мати якесь відношення до незаконних рубок...
Теги:  держекоінспекція, абсурд, абсурдний, активістів., «гасили», Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 761 | Додав: Admin | Теги: держекоінспекція, абсурд, абсурдний, активістів., «гасили», Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (30.04.2018 07:42)
КЛОНДАЙК, або Клондайська лісова лихоманка. Закінчится природно – коли закінчится ліс. Бурштинова лихоманка закінчиться, коли закінчиться бурштин. А мудрі люди прийдуть до влади, коли їх обере мудрий народ. Доки народ дурний, на престолі завжди буде сидіти дурний цар. І це, на жаль, не абсурдний абсурд. Доки дурість буде коштувати гроші, вона буде вічною. Наразі мудрість тут не вартує і ламаного гроша.

Чому зоставсь з тобою, хохле,
Безславно тліти на межі
Та чути тільки сморід здохлий
Твоєї мертвої душі?
«Пам’яті Куліша», Є. Маланюк

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.