Середа, 21.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Травень » 6 » У Старосамбірській райраді політична коломийка
06.05.2018 (23:36)

   У Старосамбірській райраді політична коломийка
У наших сусідів

З відомих причин у Старосамбірській районній раді один із депутатів склав свої повноваження. Його місце мав би посісти інший, наступний у партійному списку. Річ у тім, що районна рада задовольнила заяву депутата від партії "Воля" Миколи Кулика про складання депутатських повноважень.

Ось тут і починається юридична коломийка. Нещодавно, один із лідерів цієї партії, Василь Курій, поінформував сесію райради про те, що партія Воля об'єднується з Рухом нових сил Михайла Саакашвілі. Очевидно, що при такому об'єднанні районна організація партії "Воля" мала б ліквідуватись. Тому виникає юридична колізія, чи може стати депутатом райради депутат від політичної сили якої вже не мало б існувати?

Але, як правило, в українській політиці від декларацій до конкретних справ дорога довга. Можливий такий варіант розвитку подій, що тодішній обласний очільник задекларував об'єднання з Рухом нових сил, але партійну структуру собі залишив.

Ще більше заплутав ситуацію той факт, що і Василя Курія, і Миколу Кулика та багато інших членів "Волі" виключили з новоутвореної політсили Руху нових сил після прориву кордону у Краківці. Тому, аби не залишитись на узбіччі політики члени близькі до Курія утворили громадську організацію "Люди країни", яку пов'язують із бізнесово-політичною групою "Львівщина".

Тепер районній територіальній виборчій комісії потрібно пройти поміж краплями дощу, аби завести в райраду побратима з групи Кулика-Курія.

За наявною інформацією наступний у партсписку партії "Воля" підприємець, що працює в галузі лісопереробки, як раз в тій галузі, в якій партійці "Волі" чи то "Люди країни" створюють проблеми, заробляючи собі дивіденди.

Якщо той не погодиться, то на авансцену виходить одіозний Микола Гомонко, про нього вже чимало писалося. Незабаром побачимо чи буде у райраді ще один депутат, чи це початок кінця "групи пятки".

Йосип Маланяк

Прикарпатська правда

Теги:  Старосамбірській, райраді, коломийка, політична

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 632 | Додав: Admin | Теги: Старосамбірській, райраді, коломийка, політична | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.