Понеділок, 19.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Травень » 10 » Політичні експерти передбачають перемогу Юлії Тимошенко
10.05.2018 (19:07)  

   Політичні експерти передбачають перемогу Юлії Тимошенко
Політичні експерти передбачають перемогу Юлії Тимошенко. Лідерка «Батьківщини» зможе, а також "виведе країну з олігархічної системи".

Як відзначили українські експерти на прес-конференції «Президентські вибори в Україні – диспозиція основних політичних сил перед розгортанням кампанії», переможцем першого туру наступних президентських виборів стане лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

«Згідно з останніми дослідженнями, переможець першого туру президентських виборів Юлія Тимошенко гарантовано виходить у другий тур», – заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

За його словами, лідерка «Батьківщини» зможе, а також виведе країну з олігархічної системи, а, відповідно, решта кандидатів "робитимуть все, щоб різними способами застабілізувати цю нео-олігархічну систему", – переконаний він.

Коментуючи появу у рейтингах нових облич, Вадим Карасьов зазначив, що в Україні потрібно робити нову політику, а не нові обличчя. «Не треба чекати, що прийде хтось з шоу-бізнесу і щось зробить. Хіба співаки, артисти не мають відношення до олігархічного правлячого класу?» – завершив він.

Своєю чергою, експерт Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко нагадав про чергову перемогу «Батьківщини» на виборах в ОТГ, які відбулися 29 квітня. Згідно з інформацією, які сьогодні ЦВК, перше місце виборола "Батьківщина", друге - БПП «Солідарність», наступні місця отримали самовисуванці.

Костянтин Матвієнко також зауважив, що як і на попередніх місцевих виборах в ОТГ, «Батьківщина» виборола перемогу попри тиск і застосування владою адмінресурсу. Підсумки виборів в ОТГ демонструють, що «Батьківщина» рівномірно набирає голоси як у прифронтовій зоні, так і в Центральній і Західній Україні.

Нагадаємо, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) оприлюднив результати нового опитування громадської думки. Якби вибори Президента України відбувалися в середині квітня 2018 року у першому турі найбільше голосів отримала б Тимошенко (16,1% серед тих, хто збирається голосувати і визначився). Вона випереджає інших кандидатів з великим відривом.
Westukraine.info

Теги:  Тимошенко, передбачають, перемогу, Юлії, Політичні, Експерти

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 472 | Додав: Today | Теги: Тимошенко, передбачають, перемогу, Юлії, Політичні, Експерти | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 ZOHAN   (13.05.2018 17:45)
Можливо це і егоістично але ті хто будуть голосувати за 1, 3,4,5, 6,7,8 варіанти можна сміливо називати дебілами.

0
1 Victor   (11.05.2018 06:30)
«...в Україні потрібно робити нову політику, а не нові обличчя».

Ось і поставили крапку на нових обличчях в старій політиці. Тепер олігархи будуть робити нову політику так, як це робить Шоколадний Джо. На його місце прийде головнокомандувач на лабутенах і почне кукати у бік московського царя-удмурта. Кажуть, що в «бідної» Зозулі це добре виходить. Щодо нової політики в олігархаті, який охопив пострадянський православний простір, то система проста: у стаді повинен бути тільки один вожак, – всі інші можуть тільки після нього їсти і грати.

Шановні, ви не зможете зробити нову політику і нові обличчя доти, доки не скинете з себе в’юки, з якими претеся у «голчине вушко». Про це ще говорив Христос, звертаючись до старозавітних олігархів. Але вони винесли по Ньому правильний вердикт: краще Йому померти, ніж маємо померти ми. І розіп’яли. Ця політика не нова, оскільки добре засвоєна ще з печерних віків. Люди не знають інакшого способу життя, як оббирати один одного. Христос створив нову Церкву, але люди не знали як в ній жити, тай не збиралися у ній жити, бо з дня на день чекали кінця ссвіту і царства небесного. А коли це царство затрималося, повернулися до старих схем і побудували Церкву за старими лекалами. Це відбулося досить легко, бо Церква була наповнена старозавітними попами, жидами, язичницькими олігархами та жебраками. У суспільстві, наповненім олігархами та жебраками, досить легко робити і нову політику, і нові обличчя. Головне вибудувати вертикаль ручних людей, а далі все піде як по каналізаційних трубах. Недаремно у Церкві кажуть, що Бог каналізує людям Свою благодать. Тому нова політика тут, світська і церковна, як би її не оновлювали світські та церковні олігархи, завжди буде нагадувати каналізацію.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.