Середа, 15.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Травень » 11 » До ухвалення земельних законів знімати мораторій – злочин
11.05.2018 (18:01)  

   До ухвалення земельних законів знімати мораторій – злочин
Заяви провладних активістів про те, що після зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення ціна на них значно зросте, не відповідає дійсності та здоровому глузду. Про це заявив народний депутат Вадим Івченко.

«Нещодавно розпочався новий наступ на мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Провладні активісти заявляють, що саме після його зняття ціна на землю та оренду паїв зросте у десятки разів», – зазначив він.

По-перше, переконаний політик, можливість купити землю буде обмеженою, оскільки на більшість земель укладені договори щодо першочергового викупу. Тобто в разі скасування мораторію ті, хто орендують землі зараз, мають право відразу викупити її. А ніхто з олігархів не стане переплачувати за те, що вони і так вважають своїм. Також парламентарій наголосив, що більшість землі знаходиться в оренді, а середній договір такої оренди – від 15 до 49 років.

«Не можливо буде підняти орендну ставку на землю для людей, оскільки в договорах оренди ціна чітко прописана! Більше того, навіть можливий покупець також буде зобов’язаний виконувати умови цих договорів», – наголосив політик від ВО "Батьківщина".

На думку Вадима Івченка, допоки не будуть ухвалені зміни до земельних законів, вести розмови про неймовірне підняття економіки та збагачення селян з продажу землі – блюзнірство!

«Треба внести зміни до закону про оренду землі, де новий покупець матиме право розпоряджатися землею так, як він захоче. Але лобісти з Верховної Ради роблять все можливе, аби цього не відбулось. Наприклад, тільки в мене понад 107 земельних законів, але лише 1 поставили у порядок денний – «Про відумерлу спадщину», – зауважив він.

Депутат від «Батьківщини» переконаний, що в керівництва держави немає політичної волі, щоб ухвалювались земельні закони на користь людей.

Теги:  ухвалення, знімати, Злочин, законів, мораторій, земельних

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 250 | Додав: Today | Теги: ухвалення, знімати, Злочин, законів, мораторій, земельних | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (12.05.2018 07:37)
Коли люди приймають закони, а ці люди, незалежно від партії, «варяться» в олігархічно-корупційній системі, то будь-який закон на «благо» народу прийнятий ними, обертається для людей злиднями. Це непрогнозоване законодавство, оскільки не передбачає реакцію суспільства. Воно не може бути прогнозованим, бо немає загальної стратегії розвитку. Суспільство, яке обирає до влади любителів статків, приречене існувати у світі законодавчого абсурду та безладу, релігійної пітьми, війни та злиднів. Воно просто морально деградує, одні – від злиднів, інші – від статків.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.