Понеділок, 19.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Травень » 16 » Українці емігрують через низькі зарплати та корупційний терор
16.05.2018 (16:19)  

   Українці емігрують через низькі зарплати та корупційний терор
Масштаби еміграції українців у розвинуті країни є загрозливими. Зупинити цей процес можна лише шляхом збільшення зарплат та покращення умов життя.

«Сьогодні еміграція, відтік професійної кваліфікованої робочої сили з України вже набуває дуже загрозливих масштабів. За різними оцінками, від 6 до 6,5 млн українців поїхали шукати роботу за межі країни, там вони знаходять і місце свого життя. Це, безумовно, трагічно», – наголосила народний депутат Юлія Тимошенко під час ефіру на одному із телеканалів.

Однією з головних причин еміграції Юлія Тимошенко вважає неконкурентні та низькі зарплати в нашій країні. «В Україні середня заробітна плата сьогодні, зокрема висококваліфікованих працівників, становить 237 євро. Якщо ми візьмемо найзаможніші країни, такі як Німеччина, то там в 16 разів заробітна плата вища, ніж в Україні. У Польщі – у 4,7 рази, в Італії – в 13 разів вища зарплата. А кому щастить поїхати в Сполучені Штати або Німеччину, то там в 16 разів більша заробітна плата», – констатувала політик.

Вона впевнена, що низький рівень життя, маленькі зарплати на тлі світових цін на комунальні послуги, продукти харчування і ліки є однією з технологій зовнішнього негативного впливу. «Це одна із ключових технологій, як залишити Україну без народу. І тому нам треба піднімати рівень життя негайно», – наголосила керівник ВО "Батьківщина".

Ще однією причиною міграції українців лідер фракції вважає «корупційний терор влади щодо тих, хто займається активною діяльністю в нашій країні, підприємництвом». «Подивіться на кримінальні справи, які порушуються проти активних підприємців для того, щоб просто забрати у них гроші. Подивіться, як обшуки робляться… Ось чому люди масово їдуть. Тому що верхівка заробляє мільярди, а люди внизу позбавлені права на роботу і на життя», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Як вже заявила Тимошенко, Україна протягом останніх чотирьох років перебуває під негативним зовнішнім управлінням. На її переконання, знищення країни відбувається, зокрема, через створення несприятливих умов для життя, які і спонукають населення до еміграції.

Теги:  терор, емігрують, низькі, через, корупційний, зарплати, українці

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 250 | Додав: Today | Теги: терор, емігрують, низькі, через, корупційний, зарплати, українці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1
2 ZOHAN   (22.05.2018 00:41)
почалася передвиборча кампанія... )))) Кожне г...но розказує що воно краще іншого))

1
1 Victor   (17.05.2018 07:49)
Вибачте, але бачення проблеми викривлене. Підвищення зарплати провокує збільшення ціни і знецінення національної валюти по відношенню до закордонної валюти, яка, в свою чергу, за 25 років знецінилася у 6 разів. Тепер про корупційний терор: підприємець платить зарплату робочому у 10 разів нижчу від реальної. Зекономлені гроші вкладає не в розвиток підприємства, а в свої статки та закордонні офшори. То як тут не бути корупційному терору. Хіба не ця проблема посприяла вивести бізнес Леді за кордон, а тут жити, мов зозуля у чужому гнізді? Ви не рівень життя піднімайте, а щезніть з нашої землі. Ще такого не було, аби злидні при владі підняли добробут народу. Українські злидні найжадібніші. Нав’язаний олігархатом каталог злиднів, за які має голосувати народ, нічого доброго для народу не віщує. Керують українськими злиднями всі, кому не лінь: від московської орди та жидівського каганату до ковбоїв і герцогів. А простий українець у них всіх працює пуцером, та ще й хвалить їхню мудрість, якій вдалося обвести довкола пальця нашого дурного гоя.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.