Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Травень » 21 » Політика влади веде народ до збідніння, а Україну до стагнації
21.05.2018 (19:59)  

   Політика влади веде народ до збідніння, а Україну до стагнації
Політика влади веде народ до збідніння, а Україну до стагнації. На цьому наголосив народний депутат України Іван Крулько, коментуючи можливе підняття цін на газ та субсидійну політику влади.

«Не може бути успішною країна, де майже 70% домогосподарств сидять на субсидіях. Така політика веде до стагнації Україну і не вирішує проблем енергозатратності. Людина, яка отримує субсидію, не зацікавлена утеплювати будинки і переходити на економні газові котли. Бо кожна інвестиція у майно означає, що ти маєш гроші, а значить не потребуєш субсидії», – пояснив він.

Парламентарій висловив переконання, що МВФ цікавлять не ціни на газ, а збереження балансу бюджету в межах 3% дефіциту. І якби українська влада запропонувала інший формат збереження балансу, МВФ міг би піти на такі кроки.

«Наприклад, можна було б змусити олігархів нарешті платити податки в український бюджет, чи ухвалити програму деофшоризації і повернути гроші з офшорів у бюджет, а не перекладати цей тягар на українців через підняття цін на газ. Українці вже й так не витягують сьогоднішніх цін на «блакитне паливо». Свідченням цього є борги за послуги ЖКГ, які сягнули 30 млрд грн. Таких боргів ще ніколи не було», – зауважив народний депутат, нагадавши, що меморандум МВФ складається фондом на підставі листа-пропозицій уряду.

На думку депутата, наразі МВФ бачить, що бюджет не виконується і розуміє, що дефіцит бюджету зростатиме, тому й нагадує владі про взяті на себе зобов’язання.

«Я би погодився, що МВФ цікавлять ціни на газ у двох випадках: якби у нас був реальний ринок газу і якби кожен міг обрати постачальника газу. А також якби народ міг реалізувати своє конституційне право на надра, яке можна реалізувати через справедливу ціну на видобутий в Україні газ. Сьогодні таких можливостей немає, а постачальниками газу є облгази», – продовжив Іван Крулько.

Він переконаний, що «Укргазвидобування» має продавати газ для населення по справедливій ціні, яка буде «підйомною» для українців.

«Українці мають реалізувати своє право на власність на надра через прибуток «Нафтогазу» і «Укргазвидобування». Але, як вони його можуть реалізувати, коли 5 людей дерибанять мільярд? Чи коли керівництво «Нафтогазу» отримує мільйоні зарплати? При тому, що «Нафтогаз» не видобуває газ і навіть його не транспортує. Він – просто прокладка, яка начебто збирає газ від усіх, зокрема від «Укргазвидобування», ставить свою подвійну маржу і потім нібито продає населенню», – риторично підсумував Іван Крулько.

Іван Крулько нагадав, що ще наприкінці минулого року «Нафтогаз» подав на затвердження уряду фінплан, де передбачив зростання цін на газ з 1 квітня 2017 на 62% і на 73 % з 1 жовтня (до понад 11 тис грн за тисячу кубометрів). У цьому ж фінплані «Нафтогаз» передбачив підняття зарплат для керівництва до кількох мільйонів гривень на місяць і розподіл майже 1 млрд грн бонусів наприкінці року для 5 членів «Нафтогазу», додав він.

Теги:  Батьківщина, збідніння, народ, Україна, політика

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 376 | Додав: Today | Теги: Батьківщина, збідніння, народ, Україна, політика | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Victor   (25.05.2018 05:20)
Політика влади веде народ через пустелю в обіцяну землю – Європу. Похід влаштований таким чином, аби половина населення вимерла. Ми вже побували у різних Єгиптах під різними фараонами і кожен раз кудись виходили, блукали, помирали, так і не ввійшовши в обіцяну землю. За цей час наші месії та їхні прихвосні встигали збити сякі-такі статки і щезнути разом з ними у історичній безвісті, а народ як блукав, так і блукає далі, виглядаючи з під козирка долоні чергового месію. Хто там наступний на месійних каруселях, чия черга вести народ манівцями кілька років, годуючи його небесним PIZDALGINOM та PROPIZDONOM, аби не втратив віру у своїх месій? О, та тут їх ціла когорта яка несамовито горлає: «Выбери меня, выбери меня, птицу счастья завтрашнего дня». Вибрали! Пішли! Але достеменно знаємо, що «птица удачи опять улетит». Не хочеш жити своєю мудрістю – живи чужим розумом. Як кажуть в народі: «Голова без мудрості, як ліхтарня без свічки».

«Розуму стільки, що хоч відбавляй,
Мудрості ж крапля заледве знайдеться.
Рота лиш широко не роззявляй,
Витече мудрість і вже не вернеться.

Розум-такий, він присутній і буде.
То, як професія - просто набуте.
Мудрість примхлива, не всяк роздобуде.
З віком прийде, але може й забути.

Дві паралелі крізь наше життя,
Що не підвладні законам належним.
Десь перетнуться, а десь без злиття
Шляхом ідуть незалежним». (Савко).

1
1 ZOHAN   (22.05.2018 00:07)
Такі ціни тому що більшість українців залишилися рабами... Як фізично у фінансовому плані так і морально.. І більше того на виборах підуть і проголосують за ту ж лідерку задрипаної "батьківщини" що загнала Україну в борги одним своїм підписом(Газові контракти).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.