Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Червень » 11 » Депутати просять захистити підприємства від перевірок
11.06.2018 (20:08)  

   Депутати просять захистити підприємства від перевірок
Народний депутат України Вадим Івченко зареєстрував законопроект №8459 щодо посилення гарантій дотримання прав фізичних та юридичних осіб під час досудового розслідування.

«Попри ухвалення законопроекту, який ми знаємо як «Маски-шоу стоп», до сьогодні практика проведення обшуків, спрямованих на дестабілізацію підприємств, без належної правової підстави є поширеною. Щодня оприлюднюють нові випадки вилучення техніки та іншого майна під час обшуків», – наголосив він.

До речі, за словами Вадима Івченка,на вилучення цього майна в ухвалі судді було встановлене обмеження. "Ситуація вимагає рішучого втручання, а нормативна база – вдосконалення".

Законопроектом, зокрема пропонується:

– дозволити оскарження ухвали про надання дозволу на обшук в суді апеляційної інстанції після її отримання. У разі скасування такої ухвали – негайно повернути вилучене майно;

– якщо під час розгляду клопотання про проведення обшуку не було доведено необхідності вилучення певного майна, то його вилучення в ході проведення обшуку забороняється;

– скасування підстави для тимчасового вилучення комп’ютерного обладнання як необхідність проведення експертизи;

– вдосконалюються права адвоката під час надання правової допомоги свідкам. Зокрема, він матиме права на фіксування слідчих дій.

«Небувала «активність» силовиків щодо обшуків працюючих підприємств негативно впливає на загальний бізнес-клімат в країні та роботу компаній. Більшість з них приймає рішення про виїзд за кордон. Маємо законодавчо захистити підприємства від засилля перевірок, від можливості вилучення комп’ютерів, печаток, установчих документів. Це потрібно зробити швидко, адже ситуація погіршується з кожним днем», – наголосив нардеп.

Теги:  підприємства, перевірок, захистити, депутати, просять

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 164 | Додав: Today | Теги: підприємства, перевірок, захистити, депутати, просять | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (12.06.2018 06:13)
«Більшість з них приймає рішення про виїзд за кордон».

Мають з кого брати приклад. Чоловік п.Юлі вивів бізнес за кордон – і має чистий спокій з перевірками. За кордоном розвиває бізнес не один депутат і навіть бізнес-влада – патріоти України. То якщо тут узаконили штучний бардак, аби корінний народ покинув рідну землю ради чужої нації, – святе місце порожнім не буває, – то які ще «закони» планують прийняти ради тотального «добровільного» переселення-міграції? У вас усі закони на один копил – виграти народ. У народі кажуть так: «Що б то був за швець, коли б усім на один копил чоботи шив?» А у нас «швець, що ступить, то збреше».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.