Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Червень » 12 » У Турківському професійному ліцеї відбувся відеолекторій «Попередження торгівлі людьми»
12.06.2018 (23:34)

   У Турківському професійному ліцеї відбувся відеолекторій «Попередження торгівлі людьми»

12 червня, за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, соціального педагога РЦСССДМ М. Чудак та начальника відділу соціальної роботи О. Андрійчин у Турківському професійному ліцеї відбувся відеолекторій на тему: «Попередження торгівлі людьми»

Учнів було поінформовано про ризики роботи за кордоном, правила безпечного працевлаштування за кордоном, законодавство у сфері протидії торгівлі людьми. Також було переглянуто відеоролик на відповідну тематику, роздано буклети та листівки.

Ця проблема є особливо актуальною, оскільки Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

В Україні працює Національна «гаряча лінія» із запобігання торгівлі людьми, домашнього насильства та гендерної дискримінації 0 800 500 335 (386 з мобільного).

Турківська РДА

Теги:  «Попередження, Турківському, відбувся, ліцеї, відеолекторій, торгівлі, професійному, людьми»

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 763 | Додав: Admin | Теги: «Попередження, Турківському, відбувся, ліцеї, відеолекторій, торгівлі, професійному, людьми» | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (17.06.2018 06:08)
А вимушений виїзд народу на заробітки через місцеві злидні, це не є торгівля людьми? Ви нам безвіз – ми вам дешевих рабів – вони нам – подушне! Тарифи, ціни, девальвація, псевдо-пенсії та псевдо-зарплати – це не рабство?! Олігархат при владі – це не рабство?! Це звичайний рабовласницький лад, свого роду – світська релігія. Як кажуть в народі, для раба найсвященнійший та найдорожчий обов’язок – благополуччя володаря. Дилячись на те, як народ на виборах обирає собі рабовласника – йому подобається бути рабом. За рабовласника він готовий і в вогонь, і в воду. За нього, аби догодити, він готовий іншому рабу перегризти горло і голими руками загрібати грань. Звідси вибудовується і релігія, в якій відносини між людьми проектуються на відносини з богом. Богу потрібні раби і ці раби готові своєму богу принести в жертву не тільки один одного, а й своїх дітей. Інакшої релігії та інакших відносин земні примати просто не знають. Якщо тіло ще якось еволюціонувало: злізло з дерева, зіп’ялося на дві ноги, облізла шерсть та відпав хвіст, то в плані відносин ніякої еволюції не відбулося. В мозку просто бракує такої звивини. А ось рудимент поклоніння розвинувся у голові настільки, що коли його досліджують, то помилково цю сіру масу, черепний шпік, називають мозком. Шпік не думає, він просто продукує гормони щастя від кайданів.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.