Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Червень » 13 » До лісу по ягоди можна ходити тепер тільки з дозволу лісника
13.06.2018 (11:17)

   До лісу по ягоди можна ходити тепер тільки з дозволу лісника

Відтепер, для того, щоб збирати гриби чи ягоди у лісі, необхідний лісовий квиток.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної ради, заготівля другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань (ягоди, гриби, лікарські рослини) для потреб виробничої та комерційної діяльності належать до спеціального використання і проводиться за плату на підставі спеціального дозволу – лісового квитка.

«Суб’єктам підприємницької діяльності для отримання дозволу (лісового квитка) на заготівлю (плодів, ягід, грибів) необхідно звертатись до постійних лісокористувачів (лісогосподарських підприємств), яким затверджені ліміти у встановленому порядку», – йдеться у повідомленні.

Надходження коштів від сплати рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів будуть спрямовані на рахунки місцевих рад та рахунки постійних лісокористувачів (лісогосподарських підприємств).

Нагадаємо, Львівська обласна рада прийняла рішення від 15.05.2018 року «Про погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань».

forpost.lviv.ua

Теги:  дозволу, Ягоди, можна, тільки, тепер, ходити, лісника, лісу

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 2717 | Додав: Admin | Теги: дозволу, Ягоди, можна, тільки, тепер, ходити, лісника, лісу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Admin   (14.06.2018 13:29)
Я вже писав подібний коментар в соцмережах. Гадаю, не гріх його повторити тут.

Уявіть ситуацію:
Збираєте ви собі тихенько яфини в лісі. Аж тут - з-за куща вискакує лісник з фузиєю...

- Стій! Хто такий? Пред'яви лісовий квиток!
- Не маю квитка...

Далі можливі декілька варіантів: матюки, погоня, стрільба...  

І ось вас вже беруть "за шкірку" і тягнуть в поліцію. В поліції намагаються вияснити хто ви такий, чи є ви "суб’єктом підприємницької діяльності", чи не працюєте ви на такого "суб'єкта". А якщо ви самі, не дай Боже, є таким "суб'єктом", ви мусите довести, що ви збирали яфини не "для потреб виробничої та комерційної діяльності". А як ви це доведете? А раптом ви понесете ті яфини в Турку на базар? Тоді вже точно це все "для потреб виробничої та комерційної діяльності". Ось така хохма (хоча і зовсім не смішна)

Тепер, коли йдеш в ліс , треба мати при собі документ, що посвідчує особу, довідку про те, що ти не є суб’єктом підприємницької діяльності. А якщо ти є таким суб'єктом , то ще й довідку про те , що ти збираєш яфини не "для потреб виробничої та комерційної діяльності". А де таку довідку взяти? Не знаю...  Напевно скоро придумають. Ще й плату за довідку візьмуть.

Мабуть, скоро зобов'яжуть також мати при собі довідку від нарколога, психіатра, сертифікат про проходження навчання з пожежної безпеки а також пам'ятку про те, як себе поводити при контакті з дикими тваринами та одинокими лісниками з фузиями... smile

0
2 Victor   (14.06.2018 06:42)
Повний 3,14ЗДЕЦЬ. Люди тиняються по закордонах у пошуках роботи, а жидовіни вводять у державі подушне на яфини!!! Ви ще введіть подушне на гроші: є гроші – плати. Немає грошей – штраф. Як кажуть у народі: уміння збирати подушне – це уміння дерти пір’я з курки так, щоб вона репетувала, але не здохла. Ви ще введіть подушне на погоду: є погода – плати, немає погоди – штраф; на здорових і хворих; молодих і старих; худих і тлустих... У гомінідів альфа-самець, аби показати свою владу, демонстративно дарує своїм підлеглим кавалок банану, після чого так само демонстративно відбирає. У масштабах держави це називається сплатою податків. Ось вам підвищення зарплат, а ось вам подушне на яфини... Не дивно, що податки у нас, як пожертви у храмі: ні Богу, ні державі, а тільки на прожиток жерців та вождів. Тьху!

P.S. Ну, а як ще полегшити життя людям у горах?

0
1 ZOHAN   (13.06.2018 23:23)
А наступного року будуть всі дихати через лічильник)))

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.