Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Червень » 15 » Районна рада розгляне питання про новий конкурс на зайняття посади головного лікаря Турківської КЦРЛ
15.06.2018 (00:14)

   Районна рада розгляне питання про новий конкурс на зайняття посади головного лікаря Турківської КЦРЛ

Депутати Турківської районної ради розглянуть проект рішення про новий конкурс на зайняття посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.

Відповідний проект рішення оприлюднено на офіційному сайті Турківської районної ради.

Цим же рішенням пропонується визнати таким, що втратило чинність Положення про призначення та звільнення з посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні, затверджене рішенням Турківської районної ради №297 від 19 вересня 2017 року та припинити роботу комісії з відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні, утвореної рішенням Турківської районної ради № 332 від 16 листопада 2017 року.

Проектом рішення передбачається розпочати процедуру формування конкурсної комісії у кількості 8 осіб – по 4 представники від Турківської районної ради та трудового колективу Турківської КЦРЛ а також голові районної ради та адміністрації Турківської КЦРЛ організувати подання пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії протягом 15 днів з моменту оприлюднення рішення.

Нагадаємо, 30 травня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, відбулося засідання конкурсної комісії Турківської районної державної адміністрації з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.

Тоді на розгляд конкурсних пропозицій комісією допущено тільки одного претендента на зайняття вакантної посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні Нагайка Івана Юрійовича.

Комісія враховувала відповідність учасника конкурсу Івана Нагайка та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам та визнала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.

21 травня 2018 року Турківська районна рада звернулась до Львівського окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправною діяльність Турківської РДА щодо проведення конкурсу на посаду головного лікаря Турківської КЦРЛ.

На даний момент Львівським окружним адміністративним судом відкрито провадження та призначено попереднє судове засідання на 26.06.2018 року.

Теги:  конкурс, посади, новий, ЗАЙНЯТТЯ, головного, розгляне, питання, Рада, районна, лікаря

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 648 | Додав: Admin | Теги: конкурс, посади, новий, ЗАЙНЯТТЯ, головного, розгляне, питання, Рада, районна, лікаря | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (15.06.2018 05:16)
Це вже яка серія фільму драми «ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ТУРКІВСЬКОЇ КЦРЛ», бо люди вже втратили лік серій цього бойківського феномен-фільму? Добре що народ вже має досвід та терпіння, здобуті від переглядів таких багатосерійних шедеврів, як: «Рабиня Ізаура», «Дика Роза», «Багаті теж плачуть», «Просто Марія», «Санта-Барбара»... Старі люди плакали і молили Бога, аби дожити до кінця серіалу. Молодші кидали мотики на полях і бігли до телевізора. Помалу теле-психоз пройшов і тепер люди спокійно дивляться багатосерійні фільми і навіть спокійно помирають, не дочекавшись кінця серіалів. У Турці та районі таким чином померла купа людей, не діждавшись завершення фільму драми: «ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ТУРКІВСЬКОЇ КЦРЛ». Тай не так це вже і важливо, особливо коли немає грошей на лікування. А кому цікаво і він бажає зніматися у цьому фільмі, то підписуйте 50-ти річний контракт. Будемо дивитися серіал разом – адже це фундамент відносин ХХІ століття.

«Початківці актриси обговорюють роботу над серіалом:
- Така роль попалася – грають вже в першій серії.
- Подумаєш, мене – ще на пробах ...».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.