Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Червень » 15 » Самбірська місцева прокуратура має нового керівника
15.06.2018 (01:03)

   Самбірська місцева прокуратура має нового керівника

Прокурор Львівської області Юрій Квятківський у Самбірській РДА представив нового прокурора Самбірської місцевої прокуратури Євгена Заходила, який до того працював в апараті обласної прокуратури, молодший радник юстиції.

У представленні взяли участь голови районних державних адміністрацій: Самбірської –Микола Фрей, Старосамбірської – Орест Бонк, Турківської – Олександр Лабецький, а також начальники структурних підрозділів поліції і прокуратури цих районів.

Прокурор Львівщини окреслив головні завдання, які належиться спільно вирішувати правоохоронцям та РДА. А це, зокрема, проблемні земельні питання, наповнення бюджету, увага навчальним закладам, боротьба із злочинністю, хабарництвом, безпека руху та аварійність на дорогах, під час яких гинуть люди, встановлення камер відео спостереження. В області, за його словами, зафіксовано 246 ДТП із смертельними наслідками.

Багато уваги Юрій Квятковський приділив співпраці правоохоронців з органами місцевої влади. Він поставив завдання, щоб раз у тиждень вони зустрічались та напрацьовували спільні дії. За його словами, дуже бажано, щоб працівники прокуратури бували на сесіях райрад та при необхідності давали консультації з тих чи інших проблемних питань..

Попередній керівник Самбірської прокуратури, зазначив Юрій Квятковський, не зумів налагодити співпраці та забезпечити відповідні результати роботи. Тому йому запропоновано посаду з меншим обсягом роботи.

Натомість присутнім представив Євгена Заходила, який десять років пропрацював в правоохоронних органах. Перед тим він пройшов обговорення в комісії прокурорів, яка й дала добро на його нове призначення.

Разом з тим у нового самбірського прокурора буде новий перший заступник Олексій Кузнецов – також з обласної прокуратури.

У свою чергу Євген Заходило запевнив, що з досвідченим колективом Самбірської місцевої прокуратури зуміє виконати ті завдання, які стоять перед ним і диктує час. По-новому налагодить стосунки з органами влади.

Власне на таку співпрацю чекають, говорили у своїх виступах, голови РДА Самбірщини, Старосамбірщини та Турківщини.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news

Теги:  місцева, нового, Самбірська, прокуратура, керівника

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 350 | Додав: Admin | Теги: місцева, нового, Самбірська, прокуратура, керівника | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.