Середа, 18.07.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Липень » 5 » У Львові дискутували на тему виборів та маніпулятивних технологій
05.07.2018 (17:46)  

   У Львові дискутували на тему виборів та маніпулятивних технологій
Депутати, представники партій та експерти говорили про найпопулярніші маніпулятивні технології на виборах 2019: хто, проти кого і як?.

Ярослав Качмарик, депутат Львівської обласної ради від партії ВО “Батьківщина” розповів про різні види маніпуляцій. А ще запевнив – "Батьківщина" не бере приклад з нинішньої влади та обирає інший шлях.

"Для того, щоб проводити маніпуляції треба мати цілу низку засобів інформаційних, технічних, фінансових, яких завжди було дуже багато у влади. Можна проводити маніпуляції з надією, що вони вплинуть психологічно на людей, дезінформують їх. "Батьківщина" вибирає інший шлях, а саме маніпуляцію розкрити, пояснити людям, що це".

Про самі маніпуляції та ставлення до них в Україні та закордоном поділився присутній експерт.

"До маніпуляцій потрібно ставитися нейтрально. Я б не навантажував це якимось негативним змістом. Маніпуляції були, є і будуть. І не лише в Україні, а й в Європі чи Америці теж. Просто їх по-різному сприймають та по-різному боряться. Маніпуляція – це певна дія, певний вплив з метою змінити поведінку виборця або вплинути на результати голосування", - розповів Назар Бойко, аналітик моніторингово-аналітичної групи “Цифра”.

Джерело.

Теги:  виборів, Качмарик, Батьківщина, Технологій, маніпулятивних

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 97 | Додав: Today | Теги: виборів, Качмарик, Батьківщина, Технологій, маніпулятивних | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (09.07.2018 07:52)
«До маніпуляцій потрібно ставитися нейтрально».

Тобто дискусія називалася «Переливання з пустого в порожнє». Розкрити маніпуляцію, не означає не скористатися нею у майбутньому. Згадаймо маніпуляції у минулому і будемо бачити відношення до них тих, хто прагне влади. Допоки не при кориті – маніпуляції розкриваємо. Як тільки добралися до корита – маніпулюємо.

«Солдат звернувся до свого командира з проханням про відпустку через хворобу його дружини.
- Я не став би вам відмовляти, рядовий Сміт, - сказав полковник, - але справа в тому, що я тільки що отримав листа від вашої дружини, в якому вона просить бути до вас поблажливішим і заодно повідомляє, що відчуває себе чудово.
Солдат віддав честь, повернувся і попрямував до дверей. На порозі він зупинився і, повернувшись до начальника, сказав:
- У нашому полку, сер, є два відчайдушних брехуни. І один з них - я, оскільки я не одружений».
«Якщо для досягнення мети в конфлікті доводиться використовувати помилкові твердження, варто підготуватися і перевірити істинність аргументів опонентів. Якщо вони помилкові - вам не доведеться брехати самому» (М. Казанцев).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.