Середа, 15.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Липень » 12 » Вибори на Донбасі можуть відбутися тільки через п’ять років після його деокупації
12.07.2018 (15:59)  

   Вибори на Донбасі можуть відбутися тільки через п’ять років після його деокупації
Вибори на Донбасі можуть відбутися тільки через п’ять років після його деокупації.

Про це 12 липня під час прес-конференції на тему: «Новий курс України: виклики та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат України трьох скликань, голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко.

- Там – тисячі й тисячі замінованих територій, там – зруйновані шахти, там зруйнована інженерна та соціальна інфраструктура. Тому ми пропонуємо, щоби після повернення цих територій, керівники виконавчої влади мали подвійний статус – міністрів українського уряду, щоби мати якомога більше повноважень та вирішувати всі питання миттєво, - каже він.

Нардеп від ВО "Батьківщина" також нагадав, що ст.19 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» передбачає, що коли особа втратила своє майно або здоров’я внаслідок теракту, то держава повинна компенсувати їй втрати.

- Нагадаю, у 1990 році Ірак вторгся на землі Кувейту. Військові дії тривали дві доби. А окупація Кувейту тривала сім місяців. Унаслідок цього Кувейт виставив претензії до Іраку на 462 млрд доларів. Це були вимоги щодо компенсації збитків, яких зазнали держава, бізнес та громадяни, - робить паралелі Андрій Сенченко.

За його підрахунками, внаслідок війни Росії з Україною постраждало понад два мільйони громадян України.

- І якщо вони всі звернуться з позовами, то загальна сума компенсації перевищить сто мільярдів євро. Це би зруйнувало державу цілком, - попереджає нардеп.

Наразі, за його словами, він та його команда вже заарештували три мільярди доларів російських коштів для майбутніх виплат постраждалим українським громадянам.

- Ми започаткували концепцію відповідальності за злочини на території іншої держави. Цю концепцію підтримують усі цивілізовані країни світу. І ми вже маємо понад 400 рішень на нашу користь, - каже він.

Джерело.

Теги:  деокупації, років, вибори, п’ять, після, його

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 129 | Додав: Today | Теги: деокупації, років, вибори, п’ять, після, його | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (18.07.2018 08:06)
Вибори на Донбасі можуть і не відбутися. Ні, не тому, що там замінована територія – там заміновані людські мозги. Щоб розмінувати мозок, як показує жидівська практика, недостатньо і 40 років човгання пустелею, бо прийшовши в обіцяну землю, нащадки, що успадкували від соїх вимерлих родичів заміновані мозги, чинили те саме, що і в Єгипті. Тай всесвітній потоп нічого не змінив, бо Ной, бувши носієм генів допотопного людства, на ковчезі спас ті самі заміновані мозги. Не вирішила проблем і загибеь Содома та Гомори. Люди залишаються тими самими – із замінованими мозгами, які вибухають при кожній зміні влади, ладу, бога. Вчора були братами, сьогодні – вороги, а завтра будемо брататися знову. Ще вчора німці палили нас у п’єцах, а сьогодні ми їдемо підтирати їм сраки. Історія людського безумства пам’ятає, як більшовики гноїли народи у концтаборах, а нащадки цих народів спішили до мавзолею, аби вклонитися московському фараону – Лєніну. Так що божівільня працює на повну котушку попри всякі вибори її пацієнтами чергового Наполеона.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.