Середа, 15.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Липень » 14 » Спочатку треба підвищити зарплати українцям, а потім – ціни на газ
14.07.2018 (14:03)  

   Спочатку треба підвищити зарплати українцям, а потім – ціни на газ
Підвищувати ціни на природний газ треба тільки після того, як підвищаться зарплати українців. Про це заявив народний депутат Сергій Євтушок, коментуючи очікування НБУ підвищення цін на газ на 25% цього року.

За його словами, в уряду наразі є велике бажання отримати транш у 2 млрд дол. у рамках програми МВФ. Врегулювання питання щодо тарифів на газ якраз було одним із вимог Фонду для чергового траншу.

«МВФ вимагає збалансованого бюджету, збалансованих цін на газ для населення та промисловості – має бути одна ціна для всіх, кажуть у Фонді», – нагадав політик.

Водночас депутат від ВО «Батьківщина» переконаний, що якщо піднімуть комунальні тарифи, тоді треба підвищувати рівень зарплат українців. «А як підвищити зарплати? Для цього потрібне зростання економіки. Але ж зростання, на жаль, не відбувається», – зауважив він.

Окрім того, Сергій Євтушок зазначив, що на звернення до міністрів, у 90% випадків «ми, депутати, отримуємо банальні відписки».

Народний депутат Вадим Івченко підсумував результати роботи восьмої сесії Верховної Ради України VIII скликання. Так, за його словами, серед позитивних моментів – ухвалення законів, які змінюють структуру керування Міністерством оборони України, закони про Нацбезпеку, вирішення проблемних питань в аграрному секторі, зміни до Податкового кодексу.

«Серед негативних моментів – повна відсутність розгляду соціальних законопроектів», – зауважив політик. На думку народного депутата, у цій ситуації явно простежується політика уряду.

«Політика уряду направлена виключно на заробляння коштів до бюджету та намаганням зібрати з підприємців більше податків. І це замість того, щоб надати допомогу незахищеним верствам населення у складний період і створити нові робочі місця! Хоча головна функція держави — допомога людям», – нагадав Вадим Івченко.

Теги:  Українцям, ціни, зарплати

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 149 | Додав: Today | Теги: Українцям, ціни, зарплати | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (16.07.2018 08:20)
Логіка політики українських олігархів проста: Частині населення піднімемо зарплату, а ціни піднімемо для всіх. Опустимо вартість національної валюти і заробимо на злиднях більшості. Хто буде гавкати – дістане демократором по ребрах і втратить роботу та волю. Хто буде хвалити – дістане медаль та місце біля корита. Нічого під сонцем не міняється у людському роді: як ішли до свого бога по людських кістках, так і йдемо далі.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.