Середа, 15.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Липень » 17 » Судилище над майданівцем Геннадієм Когутом триває
17.07.2018 (16:04)  

   Судилище над майданівцем Геннадієм Когутом триває
Сьогодні в Самборі мав відбутися черговий раунд судилища над міським головою м. Турка майданівцем Геннадієм Когутом.

Як я писав вже раніше, проти нього відкрито кримінальне провадження за купівлю автомобіля для вивозу сміття з міста буцімто за завищеною ціною.

Та насправді всі знають, що відбувається банальне цькування українського патріота за критику владної вертикалі президента та нардепа від БПП Андрія Лопушанського.

Радує то, що для підтримки п. Когута під стінами суду зібралося чимало небайдужого люду, які чітко розуміють що теперішня порошенківська влада набагато підступніша за владу Януковича. До речі люд зібрався попри всі телефонні залякувальні дзвінки з боку правоохоронних органів!

Побачивши таку величезну підтримку людей, як заздалегідь і передбачалось суддя переніс засідання суду на 31 число тим самим ще більше змобілізуючи підтримку людей.

А присутні скоса поглядали на загратовану в залі суду клітку та вбачали в ній загажованих системою продажних суддів та прокурорів. Як зауважив один із присутніх: - " Влада найбільше боїться дисципліни та Армії та єдності людей!

Слава нації! Смерть її ворогам! Далі буде...

Микола Гомонко, ФБ

Теги:  судилище, Триває, майданівцем, Когутом, Геннадієм

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 904 | Додав: Today | Теги: судилище, Триває, майданівцем, Когутом, Геннадієм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 281 2 »
0
28 Victor   (02.08.2018 06:43)
Світ, п. «Кармелюк», завжди був божевільний, тобто вільний від Божої волі. Тому Христос і просить народ, аби молився про Божу волю на землі, як на Небі (молитва «Отче наш»). І не просто молився, – молов язиком, – а творив Божу волю ділом. Але жреці нав’язали нам неправильне розуміння молитви, вони вчать, що молитва, це бесіда з Богом. Тому ми, «бесідуючи» з Богом зранку та ввечері, а ще у храмі, після цієї «бесіди» йдемо займатися своїми звичними ділами – красти, пити, блудити, товкти пики і т.д.. Збоку це виглядає чистим божевіллям. Хтось думає, що божевільний, це той, хто гавкає, кидається з даху чи мосту… Ні! Божевільний той, хто «молиться» і творить діла беззаконня. Не біснуваті, котрих зцілив Христос, розп’яли Христа, – вони після зцілення тихо сиділи біля Його ніг чи йшли за Ним – а ті, хто багато «молився»: первосвященики, книжники, законовчителі, фарисеї та садукеї, чиновники… . З тих, котрі «знають» закон і Божу волю, так просто біса не вигнати. Тому Христос і вчить, що рід цей виганяється тільки постом та молитвою, тобто утриманням від зла (піст) і творінням Божої волі (молитва). Наразі, таких людей при владі немає, тай хто їх допустить чи делегує їм владу. Це буде повний крах божевільні. Цього ніхто не хоче, бо вважає це кінцем світу. Замість того, аби поступово перевтілювати світ у Царство Боже, народ дочекається раптового кінця, коли той прийде мов тать (злодій) у ночі. Тоді будуть від муки проклинати Бога, а не себе й доводити, що вони багато молилися, виганяли бісів, будували та золотили храми…, але Господь скаже їм: «Відійдіть від Мене великі молитовники, будівничі, золотарі та цілителі, Я вас не знаю. Бо коли Я був голодним, спрагненим, голим, хворим та у в’язниці, ви не нагодували, не напоїли, не одягнули, не вилікували, не відвідали Мене у лиці простого народу. Ви відпочивали на пляжах тоді, коли простий народ гнив у окопах, захищаючи від таких самих молитовників свою землю та тинявся по чужоземних країнах мов той раб, аби заробити на навчання, ліки та кавалок хліба. Ганьба вам і вічна мука разом з вашим богом – владою, грішми, славою та молитвою».

0
27 Устим Кармелюк   (01.08.2018 18:24)
Шановні, а скажіть яка різниця між Когутом і Аваковим молодшим, і той і той переплатили (просрали наші гроші). І в Києві вже закрили справу, і в Самборі глупі з прапорами бігають. Я щось не розумію, то після майдану так світ змінився? Чи він таким божевільним і був?

0
26 Правда для бойків   (01.08.2018 16:37)
ще Лило заступник розікрав район з Дудою Маслозавод, магазини у Висоцьку Вовчому Гусному Борині продали за 20 тисяч долярів кожен а землі розпродали по всіх селах під дачі львівським панам. Краде гроші на газопроводі до Вовчого

0
25 Правда для бойків   (01.08.2018 16:30)
А то Лозюк тягне з кріля і чернянського по 30% відкату з кожного об’єкту то не є правда?
Пянствує кожного дня тягне в Борині з труби дизель по 5 тонн каждий день

0
24 Правда для бойків   (01.08.2018 15:21)
Який то бред то що Лабецький протягом трьох років гроші відмиває то є бред Ви ідіть його послухайте який від бред несе а гроші тиритяти нишком тишком то бред люди добрі та скільки можна терпіти тим псевдо патріотам чому на передову не поїхав і не показав що може він захищати Україну а пригрів собі тепле місце і тільки віджимомом та відкатами займається може ще пані манюх і розкаже як її зажимають щоб гроші носила то є бред то люди добрі кого вже в дурні шити то ви називаєте бред що він купив квартиру і дорогу машину дружині то є бред тоді точно ви розумієте що є бред

0
23 бойківська правда   (01.08.2018 09:28)
Ну то вже повний ідіотизм. Дибіли виписують такий бред

0
22 Victor   (01.08.2018 08:25)
П. «Правда для бойків», коли пишете «правду», подивляйтесь у вікна, чи не йдуть санітари. Ваш коментар під №20 – це просто перлина, апогей Вашого детективного розслідування. Своїми дописами Ви нагадуєте стару діву – міс Марпл. Шкода, що вже відійшла у вічність майстриня детективного жанру, Агата Крісті (1890-1976), вона б могла на основі Ваших байок-розслідувань, написати не одну цікаву повість про турківських злодіїв. До речі, на старість вона страждала на хворобу Альцгеймера, ослаблення розуму. Зазначу, що на цю хворобу хворіють тільки ті, хто має розум, а це один з 20-ти.

0
21 Правда для бойків   (31.07.2018 23:55)
Дань йому носить Вася Барабаш запитайте скільки він заплатив за Лабецького за, його обіди і бензини дав за три роки що можна було ще один лісгосп утримати в району а то на Лабецького стратили ви думаєте що то кінець подвигів героя то такий список жителі Турківщини що Вам і снитися не може скільки награбував грошей лабецький спитайте у Гошівської чого її зняв

0
20 Правда для бойків   (31.07.2018 21:45)
В білому домі на вазонках росте наркотик всі хто хоче там курять і колеться.
Хто приходить на прийом заставляють колоти шприцом собі наркотик
Лісники носіть данину по кілограму наркотиків кожного місяця.

0
19 Правда для бойків   (31.07.2018 15:07)
Ні друже то не помиї то є правда і то істина правда по Лабецькому ти що думаєш що гроші які він відмиває то не правда брехня та що він пє а то що він гроші дре то не брехня і знього громада шкуру скоро зідре будеш бачити

0
18 Victor   (31.07.2018 07:27)
«То ще не всі герої турки».

Щось дуже швидко закінчилися помиї у Вашому відрі, п. «Правда для бойків». Чи вирішили самі допити? Вже Вам паска всв’ятилася? Отож бо воно і є.

- Свідок, ви повинні говорити правду, одну тільки правду і нічого крім правди.
- Так, пане суддя.
- Що в такому випадку ви можете сказати по обговорюваній справі?
- А що можна сказати при таких обмеженнях? Нічого!

0
17 Victor   (29.07.2018 16:41)
«…про Лабецького пишуть його друзі які з ним п’ють разом у кабінеті…».

О!?, то Ви один (одна) з цих друзів? Скажу із свого життєвого досвіду, – люди, котрі разом п’ють, ніколи не вважаються друзями, – це вороги, які упившись, масажують один одному пики, мелять один про одного за плечами всілякі нісенітниці, штовхають один одного на злочин, зраджують та продають. Саме вони, як висловився п. АТО, включають тут гівномети, аби поливати один одного лайном. Дружбу біля пляшки, грошей, блуду, політики, влади… ще ніхто не реалізував. А от заздрість, намагання втопити в ложці води, виваляти у лайні… то для цього багато розуму не треба. «А піпл все це хаває». Як говорив у свій час А.П.Чехов (1860-1904): «Публика – дама приятная во всех отношениях; кушает всё, что подают».

- Куме, а чи знаєте, чим відрізняють прості громадяни від політиків?
- Чим?
- Прості громадяни, зазвичай, несуть всяку «хрень» під горілочку, а політики – під горілочку та під вибори.

Якщо на сайті з’явилася велика кількість лайна, то скоро вибори і комусь важливо добратися, в такий спосіб, до корита.

0
16 АТО   (29.07.2018 10:13)
Включили гівномети щоб відвести увагу від злодія в міській раді

0
15 Правда для бойків   (29.07.2018 09:17)
Пане Вікторе про Лабецького пишуть його друзі які з ним п'ють разом у кабінеті Вас не запрошують на частування

0
14 Victor   (29.07.2018 08:30)
Шановний (на) «Правда для бойків», читаючи Ваші коментарі-доклади-розслідування про конкретних персон р-ну, щедро всіяні граматичними помилками, домислами та вимислами, складається враження, що Ви намагаєтесь перетворити цей сайт на палату божевільні, в якій Ви працюєте слідчим (особливо мені сподобався самогонний апарат у кабінеті). Але не забувайте, що кожен Ваш коментар відправлений з електронного пристрою, який має адресу, і за кожне своє слово Ви будете нести кримінальну відповідальність, якщо ті, про кого Ви пишете, наважаться звернутися у правоохоронні органи. Не зловживайте своєю гіперболізованою «правдою», якою, ділячись з читачами, Ви, буквально, захлинаєтеся. Візьміть себе трохи у руки й «фільтруйте свій базар». Характер Вашого письмового вираження вказує на те, що Ви нездатні налагодити свої сімейні відносини та відносини із соціумом. Займіться краще «розслідуванням» своїх думок та поступків, наведіть лад у своїй голові та серці, ще раз пройдіть шкільну програму з граматики української мови і вже потім щось пробуйте писати. Бо, чесно кажучи, Вашу писанину гидко читати.

P.S. А для читачів скажу, що історія життя Турки та р-ну не знає начальників, які б не уляпалися в те чи інше гівно. Це такий стиль життя і тут нічого не вдієш. Завтра прийде інший і буде творити те саме, оскільки йому доведеться «вливатися» у незмінну корупційну аморальну систему. Від багатьох доводилося чути про те, як вони, прийшовши до влади, наведуть тут лад та змінять життя. Але як показує історія – кишка тонка. Бажання щось змінити довкола себе без бажання змінювати себе – звичайна шизофренія. Прийшовши до влади, такі люди додають зло до зла, щоб потім пожати гіркі плоди.

0
13 Правда для бойків   (28.07.2018 21:33)
Лабецький пянствує каждого дня безпросвітно сидить в Нептуні і Биіка хлопчисько спився до ручки дорвався до горіляки даремної всі гостять він не просихає день і ніч. Гуляє ночами по ресторанах з бабами потім ночує в Розлучі і зранку п’яний на роботу приходить. До нього голови сільських рад носять самогонку в кабінет і разом з ним п’ють в адміністрації вам любий скажи яким алкоголіком став він. П’яний їздить за рульом по місті і селах за останній рік кожного дня пянствує не просихає поставив в кабінеті самогонний апарат. Наркоман алкоголік блядун з чужими жінками - таке чудо керує нами.

0
12 Правда для бойків   (28.07.2018 20:10)
Ти псевдо бойко чого мене дублюєш виправдовуєш Лабуха напевно також нюхаєш наркотики бо Лабецький давно на то підсів його Герик підкормлює довірена лице про що можна говорити. Потрібно розказувати правду як він шахраює разом своїм довірених лицем чи вони думаю що від відповідальності втечуть. Лабецький є псевдо герой патріот який думає що здуритть бойків не на тих попав грамадкість Турківщини вже набридло то все що якісь хлопчисько обкрадав людей і наживався хватить ми думаємо що нова грамадська рада турківщини хоче його заслухати за всі його вчинки як він грабує Турківщину

0
11 Правда для бойків   (28.07.2018 15:03)
А другий хабарник Лозюк того року і тамтого року вкрав гроші виділені на ремонт клубу в Борині поклав 200 тисяч у свою кишеню. Робив ремонт в районній раді краще би не робили залили пів будинку дощем диряві вікна пластикові поклали за 15 тисяч гривень кожне а в любому магазині таке вікно мож купити 5 тисяч вікно кожен може зайти подивитися. Зараз Коробов знову поніс йому 2,5 тисячі долярів щоб той його ще місяць подержав на виконуючого головного лікарні. Разом з швагром депутатом обласним Комарницьким обласними дзюдзем і Ільницьким дерибанить гроші з області на ремонти школи Либохори Лосинця Лімни бібліотеки Турки клубу Кривка Присліп школи. По 10 процентів підрядник мусить заплати обласним депутатам і Лозюку і адміністрації

0
10 Правда для бойків   (28.07.2018 11:14)
Хто пише таку чуєш де не володіє фактами що до пана Лабецького є всі аргументовано факти щодо отримання відкату по Лосинецькій школі по лімнянській також ще люди добрі такі суми що Вам потрібно гарувати все життя а він здер і з підрядник крім того по вуггіллю також пімілійоонна взяв і зараз знову на тендер взяв своїх хлопців щоб йому по вуггіллю дали відкату але це ще не весь список по пану Лабецькому який є узаконинои хабарником і шахраєм грабувати почав самого початку і до тепер вже люди добрі потрібно поставити його на місце і нехай відповідає за все як гроші дре у людей але надіємось що він скоро своє знайде його чекають нари

0
9 Правда для бойків   (27.07.2018 23:26)
Люди добрі треба. сказати правду ще за одного героя нашого району - голову районної ради Лозюка Володю з Борині. Він тоже прикрився Майданом заслуги приписав собі що великий патріот був на Майдані. Вже четвертий рік пянствує по кабаках турківських Розлучі або в сестри на колонії Борині яку прикриває вона продає горілку підроблену
Він дерибанить медицину з кожного хворого 500 гривень каждий лікар вкінці зміни передає через Коробова а той кожного вечора з дипломатом чорним заходить в районну раду і передає Лозюку. Він затягнув приватну фірму яка опалює лікарню районну і з бюджету йде в 3 рази більше грошей ніж сама лікарня палила. Він через свою коханку Лілю з відділу культури дерибанить гроші на культур Їздить з нею по вечорах по селах і якщо клуб закритий тоді заставляють завклуба платити їм данину 100 долярів. Інакше страшать звільнити з роботи. В музичній школі робили ремонт туалету і та солодка парочка вкрала 70 тисяч гривень на одному обєкті вкрали майже 100 тисяч. Всі тендера по медицині освіті культурі дре вимагає гроші з підрядників Він кришує пилорами і лісгоспи Турківський Галсілліс носить
йому за кожен кубік дерева зрубаного по 10 долярів кожна пилорама нелегальна передає 100 долярів каждого 25 числа місяцч
Він за три роки збудував будинок оформив його на коханку з культури їздить з нею по Буковелях розбив сім’ю. Жоні нового купив джипа за 70 тисяч долярів щоб закрити її очі на коханку
То ще не всі герої турки

1-20 21-28
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.