Понеділок, 20.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Серпень » 6 » Учасники бойових дій вимагають гідного забезпечення житлом замість одноразової «подачки»
06.08.2018 (18:45)  

   Учасники бойових дій вимагають гідного забезпечення житлом замість одноразової «подачки»
07 серпня 2018 року об 11 год учасники бойових дій на Сході України виходять на мітинг під стінами будівлі мерії Львова із вимогами забезпечити повноцінним житлом бійців АТО замість надання їм одноразової допомоги, розміром 100 тис. грн.

До участі долучаються громадські та волонтерські організації Львівщини. Також на підтримку мітингувальників прибуває керівник організації учасників АТО "Справедливість" Тарас Костанчук.

На думку організаторів мітингу, матеріальна допомога у 100 тис. грн. на сьогодні не відповідає ринковій вартості землі у Львові, а тим паче – нерухомості, і є занадто малою для істотного покращення соціально-побутових чи матеріальних умов українських захисників.

У мерії пишаються, що це унікальний приклад такої допомоги в Україні, не згадуючи, що за пропонований відкуп землю у Львові придбати неможливо. Кількість земельних ділянок, яка виділяється місцевою владою, є недостатньою.

«Ми хочемо, щоб мер Львова Андрій Садовий забезпечив українських бійців квартирами у Львові, або ж у передмісті Львова, а не надавав їм одноразову «відмашку», яка по-суті не дозволяє купити житло, або ж придбати земельну ділянку. Середня вартість житла у Львові сьогодні коливається у районі $ 20-35 тис., що втричі більше за запропоновану Садовим допомогу», - пояснює один із організаторів акції, голова ВПО «Воля» Руслан Фігель.

На його думку, захисники України мають бути забезпечені соціальним житлом, вони не повинні бігати із довідками, доводячи те, що є учасниками АТО, вистоюючи у чергах, або ж місяцями чекати на вирішення їхніх житлових проблем.

Учасники акції протесту вважають, що запропонована міською владою Львова програма покращення соціально-побутових умов АТОшників не відповідає економічним реаліям. Вона потребує доопрацювання та суттєвих змін.

«Ми бачимо декілька варіантів, зокрема: слід збільшити розмір допомоги до 400 - 500 тис. грн., що відповідає ринковій вартості житла у Львові. Також ми вважаємо, що влада Львова має розпочати будівництво багатоповерхових житлових комплексів із подальшим безкоштовним забезпеченням квартирами у таких будівлях. Бійцям АТО має надаватися вибір: або взяти адекватну до ринкової вартості житла матеріальну допомогу, або ж отримати готову квартиру. Також окреме питання, яке слід сьогодні забезпечити владою Львова, – безкоштовна медична та психологічна реабілітація бійців АТО», - пояснює Фігель.

Після проведення мітингу планується брифінг для українських ЗМІ за участю голови організації учасників АТО "Справедливість" Тараса Костанчука і голови ВПО «Воля» Руслана Фігеля.

До участі у висвітленні акції протесту запрошуються журналісти та представники ЗМІ.

Телефон координаторів: +380986714371

Теги:  гідного, забезпечення, учасники, «подачки», вимагають, житлом, замість, бойових, одноразової

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 91 | Додав: Today | Теги: гідного, забезпечення, учасники, «подачки», вимагають, житлом, замість, бойових, одноразової | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.