Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Серпень » 16 » Синютка хоче аби поліція перевірила будівництво школи в Либохорі
16.08.2018 (15:22)  

   Синютка хоче аби поліція перевірила будівництво школи в Либохорі
За результатами робочої поїздки в Турківський район голова Львівської обласної державної адміністрації доручив Управлінню захисту економіки у Львівській області провести перевірку будівництва школи у селі Либохора.

Львівська обласна державна адміністрація офіційно звернулась до Департаменту захисту економіки Національної поліції України з проханням з’ясувати повноту та якість проведених будівельних робіт, стан виконання договірних зобов’язань та цільового використання бюджетних коштів.

Додамо, будівництво об’єкту розпочато у 2008 році, кошти на фінансування будівельних робіт залучені з Державного фонду регіонального розвитку та бюджету розвитку області. Проектом передбачено будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 480 учнівських місць.

Джерело

Теги:  Синютка, поліція, хоче, Либохорі, перевірила, школи, будівництво

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 436 | Додав: Today | Теги: Синютка, поліція, хоче, Либохорі, перевірила, школи, будівництво | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (16.08.2018 20:49)
І то є добре. Має бути контроль. Нашого хлопа якщо не контролювати, «просвище» рідну маму. Кожен закон, кожні зобов’язання, кожна дія… всюди повинен бути контроль – тільки тоді можна говорити про початок якоїсь цивілізації. Так людина помалу звикає до самоконтролю – якісного та вчасного виконання взятого на себе завдання. Звідси і відповідна зарплата. Але тут є інший бік медалі – хто буде контролювати самих контролерів. Ми вже з історії знаємо, як працюють комісії, ревізори та інші контролюючі органи: ніби все в порядку, аж бац – після останнього підпису все розвалилося. І нова школа протікає, і новий асфальт розлазиться, і новоспечений спеціаліст тупий як валянок. Ту все зв’язане: контроль – самоконтроль; дисципліна – самодисципліна; освіта – самоосвіта і т.д.. Таким чином людина помалу розвивається як особистість. Якщо сюди додати і правильний релігійний фактор, то дістанемо чесність, добросовісність і т.д.. Так на старість приходить мудрість. Суспільство має потребу не просто у фахівцях, а у мудрих фахівцях, котрі здатні навчити молодь не тільки словом, а й своїм прикладом.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.