Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Вересень » 6 » Леонід Кравчук: Президент повинен жити не для себе, а для України
06.09.2018 (18:01)  

   Леонід Кравчук: Президент повинен жити не для себе, а для України
Президенту не потрібно бути професіоналом з усіх питань. Він повинен бути професіоналом в управлінні, мати честь, совість та бути відповідальним. А чи він економіст, юрист, фізик, математик – це не впливає на діяльність Президента.

Про це під час прес-конференції на тему: «27 років Незалежності: перемоги, поразки, нові виклики», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив Президент України (1991-1994 років) Леонід Кравчук.

- Президент має помічників та радників. І йому скажуть: «Ось так – захищати свою державу, а ось так – захищати свою кишеню». А він обирає, що йому ближче, - вважає перший Президент Незалежної України.

Зі свого досвіду він знає, що Президент повинен жити не для себе, а для України.

- Усе, що він планував для себе, його родина, його наміри – на другому місці. А на першому – Україна. Він повинен бути гуманним у кожному своєму рішенні. І також у Президента має бути єдність розуму і духу, - каже Леонід Кравчук.

Також, на його думку, якщо би жінка стала Президентом кілька років тому, у найважчий важкий час, то Україна не мала би війни.

- І якщо жінка стане Президентом, то в Україні настане мир, - переконаний він.

Покликаючись на свій досвід, Леонід Кравчук зізнався, що дещо би змінив, якби мав нинішній досвід, коли працював Президентом.

- Я би зовсім інакше побудував відносини з Росією. Тоді я ще вірив в те, що ці відносини можуть бути якщо не братськими, то реальними. Я вірив, що Росія буде зацікавлена в Україні, а Україна – в Росії. Тепер я це не вірю, тому що знаю – Росія воює 150 років. І за цей час створилась «еліта війни». Іншого способу, крім сили та тиску, вони не знають. У них навіть термін такий є – примус до миру. Дискусії, виконання міжнародних угод – це для них закрита тема. Тому я би налагодив більш точні та відповідальні відносини з Росією, - каже він.

Порівнюючи свій досвід роботи до створення Незалежної України, та вже в Україні, Леонід Кравчук каже, що тоді було простіше.

- Я був другим секретарем ЦК Компартії України. Та влада, яка була у мене тоді, в десять разів більша, ніж у чинного Президента. Я двічі завдання нікому не повторював. Завдання формулювалося один раз. Людина знала, що якщо вона завдання не виконає, то це – останній день її на роботі. А зараз кажуть: «Президент щось каже? Ну, то хай собі говорить», - зазначає Леонід Кравчук і вважає, що чинну владу не бояться і не поважають.

Джерело

Теги:  повинен, Леонід, себе, Кравчук:, президент, Жити, України

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 288 | Додав: Today | Теги: повинен, Леонід, себе, Кравчук:, президент, Жити, України | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (11.09.2018 17:27)
«…Леонід Кравчук зізнався, що дещо би змінив, якби мав нинішній досвід…».

Якби на голові росли гриби, в носі варилися, з носа в рот котилися, то не треба було б і до страшного лісу ходити, в якому спочатку ти ходиш за грибами, потім вони за тобою, аж поки «білочка» не виведе на дорогу. Як кажуть у народі, гриби є різними: одні тебе прогодують, а інші – кіно покажуть.

«Читаючи грибний довідник «Їстівні гриби України» під редакцією Держнаркоконтролю, я помітив, що у отруйних грибів є одна спільна ознака – спідничка на ніжці. І отут мене вразила страшна здогадка…».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.