Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Вересень » 26 » Представники Турківщини взяли участь Всеукраїнському економічному форумі в Києві
26.09.2018 (20:39)  

   Представники Турківщини взяли участь Всеукраїнському економічному форумі в Києві
Перехід до інноваційного розвитку економіки та побудова фінансово сильної держави неможливі без нової монетарної політики і реформування ринку банківських послуг. Про це говорили учасники Всеукраїнського форуму "Новий курс України", який презентувала Юлія Тимошенко та партія "Батьківщина" у Києві 21 вересня.

Турківщину на цьому форумі представляли Роман Богайчик, депутат Турківської районної ради, та Мирослав Цап, Бітлянський сільський голова. У рамках форуму вони зустрілися із народними депутатами України Сергієм Власенком, Вадимом Івченком та Альоною Шкрум.

Завданням нової монетарної політики має стати стабілізація гривні, приборкання інфляції, розвиток малих банків, впровадження для бізнесу довгострокових кредитів під низький відсоток, підконтрольність Національного банку суспільству, переконана лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

«По-перше, нам потрібно поставити Нацбанк під реальний контроль суспільства та парламенту. По-друге, треба демонополізувати частину його функцій, щоб він не мав можливості займатися спекуляціями, базуючись на своїх безмежних повноваженнях. Ми зможемо запропонувати адекватні інструменти, які подолають необґрунтовану інфляцію. Ми стабілізуємо гривню та підвищимо її статус, повагу та цінність», – наголосила Юлія Тимошенко.

За словами Романа Богайчика, ключовими кроками Нового економічного курсу є створення умов для чесної конкуренції; знищення монополій; стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу; забезпечення соціальних гарантій для кожного громадянина; прискорення економічного зростання не менше 7% на рік; розробка національної інноваційної екосистеми; залучення інтелектуалів та підприємців до управління державою; введення довгострокових кредитів під низький відсоток; зменшення податкового тиску – скасування ПДВ, ЄСВ, 37 квазіподатків; запуск персоніфікованої пенсійної системи; запровадження фіксованого податку на землю для с/г виробників; оптимізація державного боргу та здешевлення його обслуговування; демонополізація НБУ та підконтрольність його суспільству; зниження інфляції та зміцнення гривні; розвиток відновлюваних джерел енергії та досягнення повної енергонезалежності; формування привабливого інвестиційного клімату.

"Запровадження Нового курсу України змінить ситуацію в аграрному секторі: монополії замінить чесна конкуренція, земля даватиметься тим, хто на ній працюватиме, запрацюють інвестиційні проекти, буде підтримка малим формам господарства, доступні дотації і бюджетні програми підтримки. Жадібність влади до контролю фінансових потоків не дає їм можливості зробити демократичні, автоматичні процедури підтримки аграріїв грошима, які з року в рік закладаються у бюджеті. Аграрії, зіткнувшись з бюрократичною тяганиною, просто не зв’язуються з цією державною підтримкою» – переконаний Роман Богайчик.

Теги:  Представники, Участь, економічному, взяли, Києві, Всеукраїнському, Турківщини, форумі

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 202 | Додав: Today | Теги: Представники, Участь, економічному, взяли, Києві, Всеукраїнському, Турківщини, форумі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.