Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Вересень » 29 » Наша команда - переможець змагань XX Спартакіади державних службовців
29.09.2018 (14:38)

Наша команда - переможець змагань XX Спартакіади державних службовців

Завершились змагання XX Спартакіади серед збірних команд державних службовців обласних, Київської міської державних адміністрацій.

На спортивному комплексі "Юність" у м.Ужгород відбулось закриття Спартакіади. Заступник Голови Профспілки Наталія Титаренко привітала учасників та організаторів спортивного дійства із завершенням змагань та вручила нагороди командам, що вибороли призові місця.

За результатами фінальних змагань, відповідно до рішення президії ЦК Профспілки, вручені Почесні грамоти ЦК Профспілки та грошові винагороди за здобуті:
l місце у загальнокомандному заліку - команді Львівської обласної державної адміністрації;
ll місце - команді Хмельницької обласної державної адміністрації;
lll місце - команді Рівненської обласної державної адміністрації. Щиро вітаємо команди - переможців та зичимо наснаги та прагнення до наступних перемог.

..

У змаганнях брали участь 22 команди з різних областей України та м. Києва, загалом понад 400 осіб.

Згідно з положенням про Спартакіаду змагання проводилися з п’яти видів спорту: футзал, волейбол, шахи, шашки та настільний теніс.

​Збірна команда Львівської області у загальному заліку посіла перше загальнокомандне місце набравжи 320 очок, 2 місце – команда Хмельницької області – 312 очок, 3 місце – 260 очок.

Футзал: команда Львівської області (Львівська митниця ДФС, ГУ ДФС, ГУДКСУ у Львівській області ) посіла 1 місце!

Шашки: Олена Біленька (Львівське управління Офісу великих платників податків ДФС) серед жінок – 1 місце, Богдан Москаль (Турківська РДА) серед чоловіків – 2 місце. У команді вони стали чемпіонами спартакіади! Для Богдана Москаля це вже шоста медаль поспіль у 6 спартакіадах, з них 2 золоті, 2 срібні і 2 бронзові нагороди.

Настільний теніс: Микола Беля (ГУ ДФС у Львівській області) серед чоловіків посів 2 місце, Галина Жигайло (Самбірська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області) серед жінок – 3 місце. У команді вони стали чемпіонами спартакіади!

Шахи: Євген Гладиш (Пустомитівська РДА) та Оксана Демкович (Перемишлянська РДА) в команді 10 місце.

Волейбол: команда Львівської області (ГДРІ ГУ ДФС у Львівській області, ГУ ПФУ у Львівській області, Дрогобицької РДА) – 13 місце.