Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Жовтень » 5 » ЗВІТ ПРО РОБОТУ ФРАКЦІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ» У ТУРКІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ
05.10.2018 (11:07)

   ЗВІТ ПРО РОБОТУ ФРАКЦІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ» У ТУРКІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ

Відповідно до ст.16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад”, депутатські фракції та депутати місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язані звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян.

Тож депутати районної ради від фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» надають для ознайомлення звіт про роботу фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Турківській районній раді за період з 01 жовтня 2017р. по 30 вересня 2018р.

За цей період депутати намагалися брати участь в усіх організаційних публічних заходах у закріплених за депутатами радах: Микола Лило - Вовченська сільська рада, Іван Нагайко - Ільницька сільська рада та Ірина Сорокін - Явірська та Розлуцька сільські ради.

Постійно звертаємо увагу керівництва району та обласних депутатів на проблеми, з якими виборці зверталися до нас. Немає значення, чи це запит від дирекції школи, чи індивідуальне звернення громадян. За звітний період до нас надійшло 20 індивідуальних та 2 колективних звернення. Усі вони направлені у відповідні інстанції для вирішення. Підготовлено депутатські запити та звернення.

Депутатський річний фонд матеріальних допомог, який становив у 2018 році 6 тисяч гривень для одного депутата, ми скерували для надання матеріальної допомоги на лікування онкохворих та придбання ліків малозабезпеченим категоріям населення, інвалідам.

За звітний період нами подано ряд звернень:

1. Звернення до Львівської обласної ради та керівництва Турківського району про включення у план заходів у 2018 році святкування 14-15 липня 2018 р. Еко-культурного фестивалю «День Дністра - 2018», а у 2019 році - 500 років від заснування села Вовче.

2. Депутатське звернення, з клопотанням про відновлення курсування автобусного маршруту «Турка - Вовче - Турка» о 08:50 хв.

3. Підготовлено та подано на конкурс мікропроектів Львівської обласної ради, спільно із Вовченською сільською радою, проект «Реконструкція вуличного освітлення вул. Центральна у с. Вовче ».

4. Підготовлено та подано на конкурс мікропроектів Львівської обласної ради у 2017 році проект «Реконструкція санвузлів у Вовченському НВК».

5. Підготовлено та подано на конкурс мікропроектів місцевого розвитку Львівської обласної ради проект «Капітальний ремонт Народного дому села Закіпці».

6. За нашої ініціативи та за підтримки голови районної ради, реалізовано у с. Вовче інноваційний проект ООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-III» - «Капітальний ремонт системи опалення ( із встановленням теплового насоса повітря -вода) у лікарській амбулаторії села Вовче». Лікарська амбулаторія тепер має сучасне автономне опалення, якому немає аналогів у районі та в області.

7. З ініціативи депутатів районної ради - Ірини Сорокін та Світлани Савчак - у с. Розлуч у 201 7 році було реалізовано проект конкурсу мікропроектів Львівської обласної ради «Капітальний ремонт Розлуцького НВК (облаштування фасаду)».

8. Відповідно до звернення мешканців села Вовче, у 2018 році з бюджету Турківського району виділено Вовченській сільській раді кошти, в сумі 20 тис. грн., на будівництво пішохідного містка через річку Дністер у с. Вовче.

9. Написано проект «Популяризація еко-культурних заходів у басейні витоку річки Дністер». У разі успішної реалізації проекту, буде встановлено альтанки біля джерельця, з якого бере початок Дністер.

10. У 2018 році депутатами районної ради було виділено Вовченській сільській раді кошти, в сумі 126 тис. грн., на співфінансування проекту із підведення газопроводу високого тиску до села Вовче.

11. З ініціативи Івана Нагайка, в Ільницькому НВК відремонтовано внутрішні туалети.

12. З ініціативи Івана Нагайка, в Ільницькому НВК проведуть реконструкцію системи опалення.

13. Ірина Сорокін підготувала звернення відносно відновлення зв’язку оператором «Vodafone».

Надано консультації з написання проектів обласного конкурсу мікропроектів 37 громадам Турківського району.

Представники ПП «Об’єднання «Самопоміч» сьогодні відсутні у виконавчій владі району, але через роботу депутатів у місцевих радах ми повинні працювати над покращенням добробуту жителів Турківського району.

Постійно співпрацюємо з депутатами обласної ради Михайлом Дзюдзем та Іваном Собком. Дякуємо головам сільрад с. Вовче, с. Розлуч та с. Ільник за співпрацю.

Дякуємо всім фракціям Турківської районної ради, що своїм голосуванням підтримали наші ініціативи. Без ваших голосів ми не змогли б нічого зробити, оскільки районна рада складається із представників 8 фракцій та є органом колегіальним, а не індивідуальним. Недарма у народі кажуть: “Один у полі не воїн». Всі рішення приймаються за підтримки та при співпраці з усіма партіями в районній раді.

Микола ЛИЛО, голова фракції у Турківській районній раді.

Теги:  звіт, роботу, Турківській, «ОБ’ЄДНАННЯ, фракції, Раді, районній, «САМОПОМІЧ»

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 91 | Додав: Admin | Теги: звіт, роботу, Турківській, «ОБ’ЄДНАННЯ, фракції, Раді, районній, «САМОПОМІЧ» | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 АТО   (05.10.2018 17:41)
Самопоміч що працює хіба для Вовчого що хіба пише вовче і вовче

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.