Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Жовтень » 5 » Депутати Турківської районної ради звертаються до Кабміну з вимогою не підвищувати ціну на газ
05.10.2018 (19:16)  

   Депутати Турківської районної ради звертаються до Кабміну з вимогою не підвищувати ціну на газ
У вівторок, 26 вересня, відбулося позачергове засідання сесії Турківської районної ради, на якому депутати ухвалили звернення до Прем"єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою не підвищувати ціну на газ для населення, допоки влада не створить українцям належних умов для економічної стабільності.

Ініціатором цього звернення виступила фракція ВО "Батьківщина" (керівник Мирослава Павлик).

Нижче подаємо текст звернення повністю:

Судячи з останніх заяв Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, українцям необхідно готуватися до чергового суттєвого підвищення ціни на газ. Уряд мотивує підвищення ціни на газ як одну з багатьох вимог МВФ.

Задеклароване Урядом підвищення ціни на блакитне паливо на 23,5 -25 % негативно вплине на бюджет України в цілому і суттєво зменшить заощадження українських родин.

Через збільшення тарифів мільйони мешканців нашої країни не матимуть змоги оплачувати комунальні послуги й опиняться за межею бідності, знизиться платоспроможність українців, зросте трудова міграція, а в підсумку – це матиме довготривалі соціальні та економічні негативні наслідки. А відтак, висловлюємо переконання, що спершу необхідно підвищити зарплати, пенсії, стипендії, збільшити, а не скорочувати субсидії українцям, а вже потім підвищувати ціни на газ.

Ціна на газ для населення, враховуючи власний видобуток, є на даний час необгрунтованою. Необхідно враховувати також, що через газотранспортну систему України здійснюється постачання газу в країни Європи.

Депутати Турківської районної ради звертаються до Вас з вимогою не підвищувати ціну на газ для населення, допоки влада не створить українцям належних умов для економічної стабільності. Ми усвідомлюємо зобов’язання України перед МВФ, проте, обстоюємо переконання, що які б вимоги не ставили міжнародні кредитори, завданням дійсно української влади передовсім є захист своїх громадян.

Теги:  Турківської, звертаються, ціну, депутати, підвищувати, вимогою, районної, Кабміну, ради

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 323 | Додав: Today | Теги: Турківської, звертаються, ціну, депутати, підвищувати, вимогою, районної, Кабміну, ради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.