Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Жовтень » 7 » Кому допомагатимуть, а кому шкодитимуть технічні кандидати на виборах Президента?
07.10.2018 (17:59)  

   Кому допомагатимуть, а кому шкодитимуть технічні кандидати на виборах Президента?
Технічного кандидата в Президенти можна виявити, якщо перевірити джерело його фінансування.

Про це 5 жовтня під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Кому допомагатимуть, а кому шкодитимуть технічні кандидати на виборах Президента?», яке відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова ГО Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичний експерт Олексій Роговик.

- Коли стає зрозумілим, звідки фінансування, то стає зрозумілим, хто є спонсором технічного кандидата. Але тільки публічний антикорупційний осуд – це єдиний інструмент, який ми можемо використати проти цих кандидатів. На жаль, більше нічого немає, - каже він.

На думку аналітика ГМ «Опора» Тараса Радя, технічний кандидат – це негативна сторона плюралістичних виборів.

- У Росії технічний кандидат забезпечує легітимність процесу, він показує видимість конкуренції. А в Україні ця технологія використовується для іншої мети. У нас є проблема з популізмом та плюралізмом. Боротися з технічними кандидатами неможливо. Їм неможливо обмежити чи заборонити брати участь у виборах, - говорить він.

Голова Львівської обласної організації «ВО Батьківщина» Михайло Цимбалюк вважає, що з технічними кандидатами не варто боротися. Але якщо в передвиборчій боротьбі ці особи перейшли межі закону або порушили моральні устої, то вони повинні відповідати за це.

- Потрібно піднімати рівень культури виборця, аби він умів відрізнити реальних кандидатів від технічних, - зауважив він.

Джерело

Теги:  допомагатимуть, кандидати, виборах, кому, технічні, Президента?, шкодитимуть

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 194 | Додав: Today | Теги: допомагатимуть, кандидати, виборах, кому, технічні, Президента?, шкодитимуть | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.