Субота, 16.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2018 » Листопад » 24 » Представники Турківщини взяли участь у Національному форумі «Нова соціальна доктрина»
24.11.2018 (10:11)  

PR   Представники Турківщини взяли участь у Національному форумі «Нова соціальна доктрина»
У п'ятницю, 23 листопада, у Києві відбувся форум «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», ініціаторм якого виступила лідер партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Головними питаннями, піднятими на ньому, стали підвищення зарплат і пенсій для українців.

Участь у форумі взяли представники Турківщини - Роман Богайчик, Юрій Касюхнич, Оксана Рурич, Миклюсевич Анна та Нановська Людмила.

На форумі Юлія Тимошенко запропонувала громадянам України підписати з нею угоду про виконання зобов’язань, взятих на виборах.

Таким чином лідер «Батьківщини» хоче покінчити з ганебною практикою безвідповідальності президентів за невиконання обіцянок.

Лідер партії обурена тим, що досі фінансування української культури відбувалося за залишковим принципом, і пообіцяла усіляку підтримку: «Новий президент буде системно та всеохоплююче інвестувати в українську культуру».

Політик також наголосила, що «всіляко підтримуватиме українську мову у всіх без винятку сферах життя»: «Українська мова ствердить своє абсолютне домінування в Україні. Ми осучаснимо українську культуру та дамо нове дихання достатнім фінансуванням».

Нова влада зробить все і для ствердження в Україні єдиної помісної православної церкви, захистить її в законний спосіб і не дасть зруйнувати міжконфесійний мир, який є в Україні, зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана, модернізувати та розвинути національну систему освіти допоможе встановлення правильних державних нормативів витрат на навчання кожної дитини.

Як пояснила Голова партії, розрахунки цього нормативу у країнах світу різняться: в Україні на середню освіту на одного учня витрачають 1260 дол. на рік, а в Литві – 5 292 дол., що у 4,2 раза вище. Наприклад, у Польщі діти у 5 разів більше забезпечені всім необхідним для того, щоб підготуватися до дорослого життя, зауважила політик.

Вкрай важливим є і повернення престижу професії вчителя, адже без цього про успіхи України можна забути, вважає лідер партії. Державною стратегією стане створення умов для освітян, щоб кожен вчитель хотів віддано працювати, а не «думав, як прогодувати сім’ю». І з огляду на це, вкрай необхідно встановити гідні зарплати для них.

«Мене обурює, що уряд встановив європейський рівень зарплат: суддям – 300 тис грн на місяць, керівному менеджменту «Нафтогазу» – 1 млн грн на місяць, а освітянам платять менше, ніж прибиральницям в Адміністрації Президента. Що це за політика така?» – обурилася вона.

Юлія Тимошенко також звернула увагу на те, що в Україні наразі відсутні вчителі віком до 30 років і практично відсутні – віком від 30-40 років, а в педагогічних вишах зі 120 місць займаються лише 11.

«Треба негайно запроваджувати навчання на педагогічних спеціальностях виключно за держзамовленнями, забезпечити підвищену стипендію в педагогічних вишах, гідну зарплату та підвищені соцгарантії вчителям, вирішити житлове питання. За наступних 5 років або ми досягаємо в рівні оплати освітян мінімуму Литви або Польщі, або нам треба ставити хрест на розвитку освіти», – заявила вона.

Пріоритетними кроками також стануть надання державою безоплатної освіти на всіх рівнях, так як це здійснюється майже в усіх цивілізованих країнах світу.

Теги:  Соціальна, національному, «Нова, форумі, взяли, доктрина», Участь, Турківщини, Представники

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 253 | Додав: Today | Теги: Соціальна, національному, «Нова, форумі, взяли, доктрина», Участь, Турківщини, Представники | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.