Середа, 12.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Грудень » 1 » Чотирьох голів РДА Львівщини перевірять щодо блокування децентралізації
01.12.2018 (13:00)

   Чотирьох голів РДА Львівщини перевірять щодо блокування децентралізації

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству регіонального регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування підготувати інформацію щодо районів, де громади не об’єднуються, а також фактів можливого блокування реформи на районному рівні.

Зі свого боку, Мінрегіон скерував листа Асоціації міст України, Асоціації районних та обласних рад Асоціації сільських та селищних рад, а також Асоціації об’єднаних територіальних громад, в якому просить надати інформацію щодо районів, де не створено жодної об’єднаної громади, з висвітленням конкретних фактів блокування цього процесу головами районних державних адміністрацій.

«Ми знайомі з ситуацією по кожному з 99 районів, де не створено ОТГ. Маємо і факти блокування об’єднання. До 30 листопада разом з профільними асоціаціями ми узагальнимо цю інформацію і доведемо до відома Прем’єр-міністра. Цим ми не втручаємося у процес добровільного об’єднання, а лише хочемо впевнитися, що йому не створюють штучних перешкод заради особистих інтересів», – сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

В Україні вже є 18 районів, територія яких повністю покрита ОТГ, 143 райони, де більше 50 % території покрито ОТГ, 205 районів, де менше 50 % території покрито ОТГ та 99 районів, де не утворено жодної ОТГ (без урахування окупованих районів АРК, Донецької та Луганської областей).

Серед останніх є і 4 райони Львівщини – Буський, Золочівський, Турківський та Яворівський. Причому у двох перших районах – Бродівському та Золочівському – перспективний план незмінний ще з 2015 року. Незважаючи на це, жодної громади в обох районах досі не створено.

dailylviv.com

Теги:  перевірять, голів, Львівщини, Чотирьох, децентралізації, Блокування, щодо

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 72 | Додав: Admin | Теги: перевірять, голів, Львівщини, Чотирьох, децентралізації, Блокування, щодо | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.