Неділя, 24.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Грудень » 14 » Святий Миколай прийде до дітей, що потрапили у складні життєві обставини
14.12.2018 (14:35)

   Святий Миколай прийде до дітей, що потрапили у складні життєві обставини

По-особливому чекають на Миколая дітки, що потрапили у складні життєві обставини. Особливо, ті що живуть не в обласному центрі, де є чимало волонтерів, а в віддалених гірських регіонах.

19 грудня - день, якого тут чекають увесь рік не тільки діти, а й їх батьки. Бо від Миколая хочуть для дітей на подарунок не смартфони, не дорогі забавки, і навіть не солодощі та фрукти. Хочуть отримати одяг, взуття, теплі речі…

На території Турківського району таких дітей проживає аж 87. Представники Служби у справах дітей звернулися до члена правління ГО “Люди Країни” Іллі Сирко із проханням виконати роль Святого Миколая та подарувати дітям свято.

Ілля виконує цю роль вже не вперше. Особливість акції в тому, що кожен хто хоче допомогти, отримує не конкретний лист, а інформацію про певну дитину (розміри одягу, взуття, вік), а подарунки вже обирає на свій розсуд.

Практично для 80% дітей волонтери вже готують подарунки, проте ще декілька діток потрібно взяти під опіку. Зробити це надзвичайно просто - звернутися до Іллі, отримати інформацію про дитину, підготувати їй подарунок, передати його волонтерам та подарувати таким чином свято усій сім’ї.

Люди Країни, FB

Теги:  життєві, святий, дітей, обставини, потрапили, складні, прийде, Миколай

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 146 | Додав: Admin | Теги: життєві, святий, дітей, обставини, потрапили, складні, прийде, Миколай | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.