Понеділок, 18.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Січень » 17 » Зустрічі з громадськістю щодо обговорення плану розвитку територій на 2019-2021 роки
17.01.2019 (13:41)

   Зустрічі з громадськістю щодо обговорення плану розвитку територій на 2019-2021 роки

15 січня голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький провів зустрічі з мешканцями смт.Бориня та сіл Нижнє Висоцьке, Заріччя, Штуковець. В зустрічах разом з головою РДА взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, установ району. До речі, такі зустрічі з мешканцями сіл керівництво райдержадміністрації проводить регулярно на протязі трьох років.

Розпочинаючи зустрічі, очільник району зазначив: «Ми сьогодні хочемо почути думки та пропозиції представників громади, стосовно розвитку ваших населених пунктів на найближчі три роки. За підсумками обговорення ваші пропозиції будь враховані та внесені у дорожню карту розвитку Турківщини».

Олександр Лабецький презентував громадам звіт про виконану роботу за 2016-2018 роки, відмітивши, що протягом останніх років Турківський район в цілому розвивається достатньо динамічно. 2016-2018 роки – це відремонтовані дороги, відкриття новозбудованих шкіл, відремонтовані школи, народні доми, амбулаторії і ФАПи.

Після презентації звіту, голова райдержадміністрації відмітив, що незважаючи на складний час реформ та війни на сході держави, робота районної влади направлена на економічний та культурний розвиток Турківського району, зокрема на покращення стану доріг та інфраструктури населених пунктів.

Що стосується смт.Бориня, то тут протягом останніх 3 років проведено реконструкцію вуличного освітлення; капітальний ремонт Боринської комунальної міської лікарні; реконструкцію котельні та встановлено твердопаливний котел в Боринському ліцеї народних промислів та ремесел; капітальний ремонт приміщення Боринського НВК (ДНЗ); проведено заміну системи опалення; капітальний ремонт приміщення народного дому в смт. Бориня, придбано апарат ударно-хвильової терапії для Боринської комунальної міської лікарні, а саме головне відремонтовано дорогу Бориня – Мохнате.

На території Нижньовисоцької сільської ради у 2016-2018 роках проведено ремонт доріг Н.Висоцьке – Багнувате, Штуковець – Яблунів, Н.Висоцьке – Карпатське. По вищевказаних дорогах здійснено розпушування, влаштування кюветів, вирівнювання профілю та обкат проїзної частини; замінено вікна в місцевій школі, закуплено проектор та ноутбук для Нижньовисоцького НВК , проведено ремонт та закуплено меблі в амбулаторію. Такі ж зустрічі проведено 16 січня в Комарницькому НВК з жителями сіл Комарники, Закичера, Зворець та у Верхьому Висоцьку за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського.

Довідково

29 грудня відбулось засідання районної Ради регіонального розвитку, під час якого презентували Перспективний план розвитку територій Турківського району на 2019-2021 роки.

Рада регіонального розвитку – консультативно-дорадчий орган при райдержадміністрації, утворений з метою налагодження ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та бізнесу. Завдання – обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району. Кожна громада, шляхом обговорення з жителями кожного населеного пункту, має визначити свої пріоритети і сформувати перелік першочергових проектів, які будуть реалізовуватися в недалекому майбутньому.

Турківська РДА

Теги:  щодо, територій, плану, РОЗВИТКУ, громадськістю, роки, зустрічі, 2019-2021, Обговорення

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 268 | Додав: Admin | Теги: щодо, територій, плану, РОЗВИТКУ, громадськістю, роки, зустрічі, 2019-2021, Обговорення | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.