Неділя, 24.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2019 » Січень » 20 » Через експлуатацію духовного ця виборча кампанія є найбільш цинічною, - експерт
20.01.2019 (14:35)  

PR   Через експлуатацію духовного ця виборча кампанія є найбільш цинічною, - експерт
Офіційні та неофіційні кандидати в президенти 2019 публічно демонструють зневагу до виборчого закону. Демонструють, що такими будуть президентами?

Є вже майже 100 звернень щодо порушень під час проведення передвиборної агітації, зокрема, мова про «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск та «Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях».

Уся політична агітація має бути оплачена з спеціального виборчого фонду, а усе інше – це «чорна виборча бухгалтерія». Такі факти зафіксовані щодо усіх ТОП-6-7 кандидатів, які, до речі, почали порушувати закон своїми біл-бордами та агітацією півроку тому.

Та трапляються і оригінальні порушення. На телеканалі Ахметова стартує проект "Різдвяні зустрічі з президентом", який розповідатиме про зустрічі Порошенка з сім'ями з різних регіонів України під час різдвяних свят.

На Тернопільщині розмістили агітаційну рекламу за Порошенка, в якій використали фото священика Української греко-католицької церкви без його відома. Про антиконституційний томос-тур Порошенка також всім добре відомо. Під час одного з останніх на запитання бізнесмена про те, коли вже буде реальна боротьба з корупцією Порошенко відповів: «У мене прохання до вас. Сходіть до церкви і поставте свічку, тому що ви невіруюча людина. Господь Вас попустить. Бачите, прислали людину, яка навіть українську мову не вивчила. Вони всі такі, москальські провокатори, вони нас тут зараз намагаються розколоти».

Багато в нас було брудних кампаній. Але ця кампаній найбільш цинічна. Експлуатація духовного та відверте змалювання з чорного біле і навпаки.

Теги:  кампанія, цинічною, виборча, через, найбільш, Експерт, експлуатацію, духовного

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 148 | Додав: Today | Теги: кампанія, цинічною, виборча, через, найбільш, Експерт, експлуатацію, духовного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.