Неділя, 17.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Січень » 30 » БОГДАН МОСКАЛЬ ТА ХРИСТИНА ЗУБРИЦЬКА ЧЕМПІОНИ РАЙОНУ З ШАШОК
30.01.2019 (21:25)

БОГДАН МОСКАЛЬ ТА ХРИСТИНА ЗУБРИЦЬКА ЧЕМПІОНИ РАЙОНУ З ШАШОК

В приміщенні Турківської ДЮСШ «Юність» 26-27 січня завершився чемпіонат району з шашок, який був присвячений пам’яті Кіборгів. За результатами 7 турів чемпіоном району став Богдан Москаль з результатом 13 очок з 14 можливих, друге місце серед чоловіків посів Петро Рогач, третє – Володимир Комарницький, обидва набрали по 9 очок.

Серед жінок чемпіонкою району стала Христина Зубрицька, яка набрала 12 очок так як і Мар’яна Біян. Однак в додатковому бліц-поєдинку з 3 партій, чого вимагав Шашковий кодекс, Христина зуміла вирвати перемогу, а Мар’яні дісталось друге місце. Третє місце посіла Оксана Марич - 10 очок.

Серед юнаків кращі результати показали Микола Яворський, Роман Бордун, Андрій Комарницький, а серед дівчат – Софія Марусяк, Ірина Малетич та Діана Ференц.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками, які їм вручив провідний спеціаліст сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Дмитро Писанчин.

Тепер турківські шашкісти готуються до командних змагань з шашок за програмою ХХVІІІ обласних комплексних Ігор Львівщини, XІІ обласних ігор ветеранів спорту та V Спортивних ігор серед людей з інвалідністю, які відбудуться в Турківському НВК 2-3 лютого. Очікується приїзд понад 100 кращих шашкістів області. Минулого року турківчани посіли перші місця серед основних команд і команд ветеранів та друге місце серед команд людей з інвалідністю.